Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

po_rade

Polecane posty

Nadziejo - zostan u mnie na topie :) mam wygodny folel :classic_cool: [takie dywersje pomiedzy nawalem pracy - podejdz blizej - nie bij - juz znikam ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy wygłaszałam już publicznie mój niewątpliwy zachwyt na temat topika o kosmitach .... więc wyrażam i zmykam do obowiązków, jakby cóś ;) papa, dzieciaczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cenzurowanym jestem ja, bo ośmieliłam się zrobić remont mieszkania pierwszy od 15 lat ... git" turkusek to może być czysta zazdrosc a bułki to tylko pretekst ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona, postaram się :D fotel powiadasz? A kawę i ciacho zapodamy? To ja proszę o nescafe z mleczkiem i lody :-) ............... ok. zs już mnie prawie nie ma, no ale muszę odpisać, jak mnie ludzie kochają i tęsknią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaa, dobrze ze wrocilam Regres! czekalam pod kinem - dwie godziny! zjadlam kilo popcorna ! dwa litry coli!!!!! przytylam! wstystko przez ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkusek, zdystansuj się.... kobiecinom żal doopę ściska bo ich mężowie chlają, kładą laskę na wszystko, im też się nie chce a tu młoda doopa i jakieś remonty robi:) Jak chcesz je powkoorviiać to mów im codziennie "dzień dobry" - koniecznie z szerokim uśmiechem:) Poważnie, to działa :) Nie sądzę, zeby się wyprowadziły, ale będą Cię unikać żeby nie wuidzieć Twojej zadowolonej "gęby" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekalam pod kinem - dwie godziny!" zielona pomyliłaś godzine ,sale kinowa i dzień :P więc sie nie dziw że nie przyszedłem , bo ja byłem :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuskusek zostań --mówię Ci, fajna zabawę zs wymyślił :D odlot total dwa topiki dalej ..... do szesnasteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turkusku ale każdy z was jest teoretycznie u siebie moje dzieci też są teoretycznie u siebie- a mimo to młodsze od paru miesięcy prawie nie mieszka w domu bo od kwietnia sąsiad walczy z wiertarką udarową- remontuje 2 pokojowe mieszkanie.... o wiertarce przypomina sobie ok godziny 18-19 i tak do 22giej on jest u siebie a moje dzieci nie mogą spać ja rozumiem remont- bo robiłam remont przed nim - ale chyba odrobina zrumienia dla sąsiadów nie zaszkodzi? prosiliśmy parokrotnie o to by wiercił w dzień- bo wtedy można chociaż wyjść teraz już postraszyliśmy sądem i nagle po tylu miesiącach czas w dzień sobie wygospodarował i jestem pewna , że ma mnie za wredną sukę niech ma :P ty też poszłaś sprzątać po interwencji.......... może zastanów się czy aby na pewno jesteś bez winy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"M_S Szczerze, powiadasz mam się szczerzyć ? Dobra" - najzupełniej poważnie, kiedyś tak wykończyłem wrednego sąsiada. Na ewentualnie pytania czemu tak się cieszysz odpowiadaj - bo jestem zadowolona, a pani nie?? - ze zdziwieniem w oczach jak można nie być szczęśliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, potrafię być obiektywny czasem ci się zdarza:) a z sąsiadami nie warto zadzierać może lepiej zanieść ciacha? przeprosić , powiedzieć, że remont już się kończy? lepiej sobie ludzi zjednywać.... wtedy nikt nie będzie się przejmował jakimiś tam bułkami-a jeszcze pochwali, że sąsiadka ptaszki dokarmia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iles czekal? nic nie czekałaem bo sie spózniłem studenckie 15 min .. nie było ciebie więc poszedłem sam na film :) fakt ... nastepnym razem zgadamy sie dokładniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak slusznie wskazal dyrektor PR, dla kosmitow wciaz otwarty jest luk promu przypominam, ze mozna zglaszac problemy i nie przejmowac sie tekstami wszechobecnych ufoludkow odpowiedz moze byc z opoznieniem, ale jesli pytanie bedzie powazne to i odpowiedz bedzie w tym tonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery , nie wychylaj sie tak z tego okna - bo jeszcze wypadniesz :P my tu o powaznych problemach - slepy jestes czy jak ? :O dam ci po- rade - idz do okulisty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi turkusku ale musiałaś czymś im zaleźć za skórę aż na taką skale samo z siebie to nie urosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs pamietaj * "że zawsze jestem twoim przyjacielem :) " i możesz liczyć na podbitkę u mnie ;) * Stawka większa niż życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkusek - ale po co się przejmujesz tymi ludźmi? Masz ich w dowodzie? Oni mają Ciebie? Nie, żyj swoim życiem, uśmiechaj się szeroko i lej falistym sikiem. A tern zarzut z bułkami? Prosta odpowiedź - "może pani ma w zwayczaju zabawę jedzeniem czy wyrzucanie przez balkon, mnie rodzice inaczej wychowali" Hej Brunetka :) Dzień dobry panie prezesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zrozumiałam - czyli już nawet przywitać się nie można albo przyjść po radę albo spadać. Już znikam i więcej głowy nie zawracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×