Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

potem zawsze bedzie mozna sprzedeac:-) napewno zaoszczedzi to stresu,cena nie powiem jest duza,ale ja to juz raczej ostatni raz jestem w ciazy wiec chyba se na to pozwole:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Wczoraj bylam na usg, mialam mieć badanie tej przeziernosci karkowej,ale okazało się,że dzidziuś jest tydzień młodszy i musimy przyjść jeszcze raz 3 listopada. Maluszek ma 42 mm, widziałam jak fajnie się ruszał, słyszałam jak serduszko bije,jak się obraca, to zdjęcia wypiął się tyłeczkiem :) to było niesamowite :) No i chyba będzie chłopiec, Pani dr powiedziała,że to co widzi wygląda jej na prącie, ale być może jest to duża łechtaczka, także mam sie nie sugerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu Margot brawo dla lekarki ze juz potrafi cokolwiek powiedzieca ty co chcialas chlopczyka czy dziewczynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia1911, wiesz co kochana, mi to wszystko jedno, oby tylko było zdrowiutkie, chociaż przyznam,że ciuszki oglądałam dla dziewczynek :) Mężuś oczywiście cały szczęśliwy,że synuś, ale tak naprawdę to mamy imiona i dla dziewczynki i dla chłopca, jeżeli lekarka dobrze wypatrzyła interes mojego maluszka, to pewnie bedzie Marcelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zola82
Cześć dziewczyny! Czytam was od początku, ale dopisuję się dopiero teraz, gdyż dopiero w poniedziałek zobaczyłam mojego maluszka na usg i bijące serduszko:) Na poprzednim usg w 5 tc nie było widać zarodka, więc się trochę martwiłam czy wszystko jest ok. Mam termin na 23 maja, a jest to również dzień moich i mojego męża urodzin, a także pierwsza rocznica ślubu:) Ale byśmy mieli niespodziankę gdybym rzeczywiście urodziła tego dnia. Pozdrawiam serdeczie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam takie pytanko no wiec tak ostatni okres mialm 15.08.09 i kalkulator internetowy wykazuje na 8 tydz a lekarz mowi ze 9 (8->zaplodnienie 29.08) (9tydz-> zaplodnienie 21?) i ktora OPCJA JEST PRAWIDLOWA? umowilam sie na usg to prenatalne czy jakos tak (11-14 tydz ciazy) mam je 3.11 i jesli sluchac gin to bedzie 11 tydz a jezeli innej opcji to 10 i nie wiem czy wogole to badanie wyjdzie jak myslicie odwolac wizyte czy isc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektor
cześć dziewczyny mam do odsprzedania taki detektor , naprawdę jest idealny i powiem Wam że przy zagrożonej ciąży albo długo wyczekiwanej to wspaniała rzecz jeśli któraś jest zainteresowana to moje gg 10292899 cena 80 zł , stan idealny plus oryginalne pudełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska, ja bym przełożyła badanie o tydzien do przodu, je trzeba zrobić między 11 a końcem 13 tygodnia, takze moze okazać sie,że 3 bedzie jeszcze za wczesnie i tak beda kazali Ci przyjść jeszcze za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zola 82, a 23 maja mój mąż ma urodzinki a ja 24 maja mam imieninki :) Wiec jak dziecie urodzi sie tez kolo tego terminu to bedziemy robic trzy imprezy za jednym zamachem :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam Wam tylko powiedzieć, ze dziś (po 3 dniach) wyszłam ze szpitala...rozpoznanie, poronienie zatrzymane...moja fasolka żyłam 6 tyg....kolejne 6 tyg. nosiłam martwą ciażę...cieszko mi sie o tym mówi, pisze, to jest coś strasznego...wczoraj od g. 7 do 11 roniłam, ból niesamoity, myślałam, ze zwariuję, skurcze, parcie, krwawienie, słabo mi było, nie wiedzialam co robić, az w końcu wzieli mnie na zabieg, tyle dobrego ze zostalam uśpiona i nic nie pamietam...fizycznie leppiej sie czuje, nadal krwawie, ale te bóle nie można porównać do tych przy ronieniu...ale pzychicznie masakra... Czułam od poczatku ze cos jes nie tak, tak podświadomie niekóre rzeczy mnie niepokoiły, począwszy od pierwszego usg w 7,8 tyg. gdzie nie widzialam pulsujacego serduszka, tak jak mialo to miejsce podczas 1 ciąży...uważajcie na siebie i życze powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak-caluski dla ciebie co to sie dzieje to juz chyba 5 lub 6 majowka,boze ja mam wszystko w tylku i kupuje detektor tetna plodu bo zwarjuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak:( :(- trzymaj się dziewczyno ja wczoraj byłam na tym basenie i weszłam na chwilę do jacuzzi ale po 2 minutach poczułam takie dziwne mdłości i wyskoczyłam jak poparzona, aż mąż się wystraszył juz mi się odechciało basenów, przynajmniej na razie miałyście rację- jacuzzi nie jest dla kobiet w ciązy, szkoda że przeczytałam to dopiero po powrocie, dobrze że nic się nie stało ale fajnie że już wózki planujecie kupować:) ja też bym chciała juz troszke poplanowac, ale kompletnie się na tym nie znam, Kirsten- z twojej wypowiedzi widac że znasz sie na rzeczy, więc w razie czego, wiem kogo pytać:)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak ---widziałam że założyłaś topik widać że jest Ci bardzo przykro gdybyśmy tylko mogły jakoś pomóc.....ale tu potrzeba czasu.... dziewczyny ja tez sie zastanawiam nad kupnem tego detektora ale nie chcę wpadac w paranoje :( mi już koleżanki naznosiły ciuszków co prawda uzywanych ale bardzo ładnych i w dobrym stanie i tak sobie je od czasu do czasu oglądam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze to zadna paranoja kupowac detektor,to przyjemnosc moc sluchac serduszka swego malenstwa a co do basenow ja tam jestem tego zdania ze lepiej nie kusic losu,znajoma w ciazy bedac na basenie czy nad jeziorem juz nie pamietam nabawila sie jakichs bakteri i poronila,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, basem jest wskazany, ale wlasnie trzeba miec pewnosc, ze jest czysciutki. samo plywanie bardzo sprzyja i woda, ale jak sie zlapie jakas bakterie to juz moze byc zle. i rzecz jasna unikac basenow z chlorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uważam że słuchanie serduszka to przyjemność ale boję się że jakbym niedosłyszała to zaraz bym wpadła w panikę ,niestety taką mam naturę że zaraz panikuję .....nie wiem czy takie urządzenia są "doskonałe" nie wiem jak się wyrazić przepraszam że tak piszę bez ładu ale głowa mi dzisiaj pęka a słyszałyście może o utracie przytomności w ciąży,moja koleżanka tak miała niedawno ale lekarze nie wiedzą co jest tego przyczyną ,jest w 4 misiącu ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam tylko o omdleniach w ciąży i że to zdarza się bardzo często ale to tylko chwilowe zasłabnięcia a nie utrata przytomności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi czasem zdarzały się utraty przytomności ale to przed ciążą bo wykryto u mnie nerwobóle naczynio-ruchowe ale na razie w ciąży nie zdarzyło mi się zemdleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie . Mam pytanko do tych pań co często chorują na zapalenie pęcherza . Ja od soboty leżałam teraz w szpitalu ze strasznymi skurczami z własnie tego powodu . Łatwo mowic ''trzeba się cieplo ubierac '' jak mi teraz szybko rosnie brzych i w wiekszosci ubran mam na wieszku a niestety na nowe ubrania ciazowe wiadomo nie kazdego stac od pierwszych miesiecy kupowac . Wiec chce was zapytac o to czy któras z was kupiła sobie pas ciążowy ??? Jaki on jest ? Czy nie cisnie brzuszka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estera ---niestety nic mi nie wiadomo na ten temat zuzia--- jej w szpitalu powiedzieli ze to nie było omdlenie ale utrata przytomności tylko nie wiedzą dlaczego ,sprawdzili tylko czy z dzidziusiem wszystko w porządku i nie musiała zostać w szpitalu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije trampki co to byl za lekarz ??? Jakiś idiota . Skoro wystapiła utrata przytomności to przecież mama może miec zagrozenie zdrowotne . Omdlewanie w ciazy nie jest normalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estera---możesz nosić z tego co wiem, tylko rozmiar trzeba tak dopasować, żeby nie cisnął. pije trampki---Może tak jak mówi biedroneczka-po prostu słaba dziewczyna, to początki ciąży, a ma kłopoty z wymiotami? bo skoro nic nie stwierdzili to pewnie to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku dobrze znosiła ciąże a ostatnio narzeka na bole głowy i mdłości ale wiem że nie wymiotuje ,kurcze lekarz chyba nic nie zawinił bo dał odrazu skierowanie do szpitala ale nie zostawili jej bo z ciążą wszystko ok.... myślą nad badaniami w kierunku głowy ale na razie nie chcą jeszcze robić tomografii komputerowej itd dopiero jeżeli nie będzie poprawy....ale może jest tak jak piszecie że to oslabienie w sumie koleżanka też sobie to tak tłumaczy i ja jej tak mówiłam bo mi za to codziennie leci krew z nosa trochę to męczące ale podobno przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak, bardzo, bardzo mi przykro, to musiałobyć straszne przeżycie :( Nawet nie wiem co napisać, bo pocieszyc chyba w takiej sytuacji się nie da.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estera moja sasiadka nosi pasy ciążowe i bardzo sobie chwali jest 20tygodni do przodu ode mnie:) to takie przedłużenie koszulki, ja teraz też sie w takie cus zaopatrze bo w poprzedniej troszkę świeciłam brzuszkiem po domu, a teraz finito bedzie w maju wiec kurtką czy grubym swetrem brzuszka nie zasłonie, propo bielizny ostatnio po myju myju :) siedze sobie i myślę ale mnie brzuch boli, matko jak na okres czy cuś, a ja sobie brałam ciepłe majtaski, tylko że one nie bawełniane a bardziej elastyczne i piły mnie w brzuch, po zmianie dyskomfort od razu znikł, ja nawet dresy czy piżamę wywijam gumke pod brzuch, bo sam ściagacz mnie krępuje, a tak wywyalam bebeszki na wierzch co prawda jescze przykryte, ale już zaopatrzam się powoli w takie dłuuuuższe t-shirty, aż za pupe, Kasia fajny ten detektor, ale ja też sama nie wiem czy nie popadłabym w jakaś paranoję z podsłuchiwaniem dzidzi, czekam cierpliwie na pierwsze ruchy już prawie odliczam dni:), poprzedniego motylka już poczułam w 16tc:), wiec juz bliżej niż dalej, pozostaje byc pozytywnie nastawonym:) Tease nie ma sprawy ;) piję trampki Ty masz z tym nosem, faktycznie słyszałąm , ze omdlenia, jak i krwawienia z nosa czy dziąseł są urokiem ciąż:), gdybyś jednak je miała upierdliwe często poradz sie lekarza, może poradzi Ci cos na wzmocnienie naczynek krwionosnych:) :):););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×