Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

wiecie że w niemczech zaczynają sie 26pażdziernika darmowe szczepienia przeciw świńskiej grypie, czytałąm już o tym parę dni temu na interia pl, że rząd niemiecki zamówił dwa rodzaje szczepionek nie pamietam nazw, ale jedne niby lepsze dla rządu i rzołnieży, i inne dla nas społeczeństwa, opinie są podzielone jedni piszą że absolutnie są obie bezpieczne http://fakty.interia.pl/szukaj/news/skandal-w-niemczech-inne-szczepionki-dla-rzadu,1384475 jestem sceptycznie nastawiona, nie chce byc królikiem doświadczalnym, nikt przecież tego nie testował na kobietach w ciązy, ani na dzieciach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirsten- u nas w przychodni(Anglia) tez już są zapisy na szczepienia przeciw świńskiej grypie, my mamy niby pierwszeństwo, ale ani myslę się zapisywać, musiałby mnie ktoś zapewnić że nie ma żadnego ryzyka powikłań itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tease teraz wszystcy zapewniają, a za jakis czas wrazie W to co każdy powie Ci przykro mi zdarza się:O, z moich znajomych z ktorymi rozmawiałam na razie 2 sa na nie a jedna na tak, tez nie chcą byc króliczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie dziewczyny, pisalam o szczepieniu H1N1-to jest wlasnie na swinska grype, chcieli mnie zaszzepic, potem mowili ze zle zrozumialam(byc moze), ale wciaz slysze ze namawiaja dziewczyny w ciazy na ta szczepionke.. ja na waszym miejscu nie szczepilabym sie, zadne szczepienia w ciazy nie sa wskazane, ale to juz kadzej indywidualna decyzja... O pasie ciazowym tez wspominalam, bez odpowiedzi, wiec poradzilam sie dziewczyn tutaj i kupilam ortopedyczny pas ciazowy, ktory przyda sie niedlugo a pomaga m.in. ww dolegliwosciach kregoslupa ...inne sa noszone tylko ze wzgledow estetycznych Czy macie juz wybrane imiona dla swoich maluchow? Ja myslalam o imionach "naszych babc" czyli tych zapomnianych jak Stasio,Franek czy Jagodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) co do krwawienia z nosa to mówiłam o tym lekarce i powiedziała że to normalne w ciąży,osłabienie...tylko wtedy nie leciała mi codziennie a co pare dni ale juz za tydzień jej o tym powiem:) wczoraj tak mi wysadziło brzuszek że narzeczony smiał się ze mnie że go wypinam :D:D dopiero jak dotknął to był w szoku że taki twardy a ja jestem w szoku że mi tak szybko rośnie ,niedługo będę się toczyć :D a i jeszcze jest tak bardziej "wypukły" z prawej strony ,dzidzia się tak ułożyła czy co to jest ?? tak chwalicie ten pas że chyba też sobie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle też się tak szybko męczycie ?ja po wejściu na 3 piętro sapię jak nie wiem co...aaa i te humorki ,narzeczony chyba szybciej weźmie rozwód niz będzie ślub ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez w UK i nie dam sie zaszczepic na swinska grype. Jakbym nie byla w ciazy, tez bym sie nie szczepila, to nowa szczepionka, roznie to moze byc. Pije trampki - ja kiedys bardzo reguralnie biegalam, silownia, itp, a od poczatku ciazy mam zakaz i mecze sie jak podbiegne do metra kilkanascie metrow. Kondycje mam do nieczego. Az dziwne, ze tak szybko uciekla... Mam pozwolenie na basen, po badaniach prenatalnych mam zamiar poszukac czegos czystego. I myslalam, zeby pojsc na jakis pilates/joge dla ciezarnych, bo obawiam sie o moj kregoslup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Ja też się szybko męczę ostatnio, sapię jak lokomotywa i dlatego postanowiłam ćwiczyć. W gazecie M jak MAMA znalazłam prosty zestaw ćwiczeń, wcale nie męczą, zajmują 15 - 20 minut dziennie i wiecie co, lepiej się po nich czuję, mam więcej energii i lepszy humorek. Na basen też bym pochodziła, bo lubię bardzo ale u mnie w mieście jest tylko z chlorowaną wodą, więc odpuszczam. Jak tam się dziś czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do świńskiej grypy to właśnie też coś słyszałam, że kobiety w ciąży mają niby pierwszeństwo, ale to na razie za granicą, bo Polska podobno jeszcze negocjuje ceny szczepionek czy jakoś tak. Ciekawe czy u nas będzie tak kolorowo i czy też będą bezpłatnie. Ogólnie to też się boję szczepić bo to nowa szczepionka i nie wiadomo nic o skutkach ubocznych. I bądź tu mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie ja też mieszkam w blogu i tak się nie męcze ale mam straszne bóle kręgosłupa . Panie które też tak mają niech zmuszają partnerów do masowania pleckow ! ;p A jak oni są poza domem to same cos wymyslcie . Mnie np. nie stac na jakis walek do masażu to masuję się wałkiem od cellulitu z garniera ;)) POMAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuję za słowa wsparcia...wiem, ze ciężko cokolwiek napisać , ale liczy sie sam fakt, ze mi współczujecie... wczoraj na wieczór złapał mnie straszny ból brzucha, jakies skurcze, mąż juz chciał dzwonić po pogotowie, ale jak po godzinie 2 nospy zaczeły dzialać to daliśmy sobie spokój...jeszcze zanim synek zasnąłpodniósł moją bluzke i przytknął uszko do brzucha i mówi dzidzia tam jest mamo...rozryczałam sie, nie wiedzialam jak mu to powiedzieć....jestem bezsilna.... a Wy nie wpadajcie w paranoję, wiem, że jak słyszy sie że tak wiele dziewczyn nie dodosi ciąże, to można zwariować, powiem Wam że jak czytałam o dziewczynach, które przeszły to co ja, to im współczułam, ale to nie dotyczyło mnie, rozumiecie o co chodzi, nie dopuszczałam do siebie myśli, ze może mnie to spotkać, a jednak....najgorsze, ze nie mialam na to wpływu, a moze jakby to była moja wina to wyrzuty sumienia byłyby większe...mam nadzieje, ze dojde psychicznie do siebie....a Wy dbajcie o siebie i swoje malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana kasiulak wszystko bedzie dobrze, dobrze ze w domu masz brzdaca, bo on napewno daje ci duzo radosci. Ja w srode ide do lekarza, wszystko sie okaze, w ogole mam straszne problemy ze spaniem, wstaje o 5 rano z takim glodem, ze musze leciec do lodowki cos zjesc. Caly czas jestem glodna, hmm... :) ale to chyba dobrze, moze w koncu zaczne przybierac na wadze a nie chudnac, ciekawe co powie lekarz, jak od ostatniej wizyty schudlam 3 kg. I mam jeszcze dziwne bole jajnikow, jakies takie klucia, mam nadzieje ze to nic strasznego. Pozatym czuje sie w miare dobrze, oprocz tego ze jak wstaje z lozka to mi sie w glowie kreci. A wy jak tam sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś czuję się fatalnie, jak dobrze że wolne, mdli mnie jak cholera, nie mogę patrzeć na jedzenie i głowa pęka :( leżę opatulona w koc przed tv i tak już raczej cały dzień spędzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak straszna szkoda, ale pocieszajace jest to że masz już jedno słonko, ktore rozjaśni Ci szare myśli, i poprzez zabieranie uwagi, pozwoli szybciej zapomniec o bólu, potem o strachu przy następnych starankach, my 2 mce po zabiegu usuniecia martwej cąży ( wktorej chodziłąm do 13tc bo gin debil ktorego juz zmieniłam zaraz nie sprawdził w 8tc czy bije serduszko i jest ludzik) poczęlismy naszego synka, kiedy już odpuściłąm i wyryczałam sie za wszystkie czasy, aż mąż mnie stopował bo sąsiedzi patrzyli na niego jakby mnie bił:O, niestety, i napewno Wy doczekacie sie następnej niespodzianki, trzymamy kciuki🌼❤️ Tease jako pełnoprawna cieżarnia masz wszelkie prawo polec przed tv:):) Niezapominajka ja jestem jak już pisałam przeciwna temu szczepieniu chocby nawet pod karą:D, bo nikt nie testował tego na ludziach wogóle a co juz mówic na ciężarnych, my tu piszemy że kosmetyki szkodzą a taki syf niewiadomo co dac se wstrzyknąc, nigdy, lepiej przesiedziec całą ciąże w chacie nigdzie nie chodzic w żadne duże skupiska ludzi by sie nie zarazic, niż tak ryzykowac, brrrr, pije trampki mnie też wywaliło, :):), ale z synkiem też już w piątym mcu miałąm brzusio jak niektore w 7cmu:D, i też sapie jak ciufa, zwłąszcza po jedzeniu i jescze gdy cos przeżywam, i rozmawiam z mama przez telefon, to jestem taka zziajana jakbym w tym czasie biegała po schodach, a siedze:D:D:D:D, nie matrw się ja też warczę:D:D:D:D:D, żeby sobie krwiobieg poprawic to się czepiam:D:D:D, zawsze sie cos znajdzie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh...ja dziś leżę pod kołdrą z katarem, gdyby nie chusteczki miałabym gil do pasa:) Trochę mnie jajniki bolą a wczoraj miałam problem z pęcherzem, wzięłam na wieczór jedno wapno i dziś już jest lepiej, ale i tak czuję, że chyba coś mnie bierze. Jak ja to lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliancia
hej, ja tez miałam katar i ogólne przeziebienie, piłam mleko z czosnkiem i miodem, herbatke malinową z cytryną i rutinoskorbin.bo nic innego chyba nie mozna. po 2 dniach przeszło jak reka odjął,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliancia---ja już też wyzdrowiałam, chętnie bym się napiła tej malinowej herbatki tylko, że jakoś dziwnie mnie po niej podbrzusze boli. Dlatego unikam, choć wiem, że na przeziębienie najlepsza. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nic jeszcze w ciazy nie zlapalo i niech tak zostanie, choc to pewnie dlatego, ze w UK jest tak cieplo. Normalnie piekna zlota jesien... Obawiam sie, ze jak pojade do Polski na Swieta i beda mrozy to moze nie byc ciekawie... Milego dnia dziewczyny, ja dzis zmeczona i niedobrze mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie narazie tez jeszcze nic nie zlapalo, no ale w sumie nie chodze do pracy, tylko na spacery z psem, wiec nawet nie mam gdzie zlapac jakiegos chorobska, ja dzis czuje sie swietnie, mam tyle energii ze chyba zaraz zaczne sprzatac :) w ogole juz czuje sie swietnie :) mam nadzieje ze Wy tez niedlugo poczujecie przyplyw energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka bez kropek a w ktorej czesci UK mieszkasz? Ja w Kencie. Teraz mija mi 10 tydzien ciazy i nawet nie slyszalam serduszka ani nie mialam usg:( musze czekac jeszcze pare tygodni na te chwile . A jak jest u Ciebie? Pozdrawiam wszystkie majowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ja to już otrzymałam spory zastrzyk energii, właśnie skończyłam piec pączki, pierwszy raz w życiu je robiłam, koślawe mi trochę wyszły ale za to jakie pyszne i mało tłuste, aż jestem z siebie dumna :) . Kurczę, coś mnie brzuch boli trochę u dołu i jajniki. Poleżę chwilę przed TV może przejdzie (no jednak stanie 4 godziny w kuchni przy garach robi swoje). Miłego popołudnia babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika_79
hej hej mam termin na 10 maja wiec dolączam do waszego grona ;) jestem w 12 tygodniu i dzis to mam chyba kryzys bo okropnie mi sie chce spac i jestem ledwo zywa. do pracy dojezdzam 40 km i na sama mysl na stanie w busie przez ok połowe drogi odechciewa mi sie pracy i coraz czesciej mysle o zwolnieniu lekarskim. pozdrawiam was serdecznie i zycze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliancia
mnie sie non stop chce spac.. to normalne, a do tego mam od 5 tyg. ogromne mdłosci, a teraz jestem w 10 tyg i czekam kiedy mi one miną , podobno niektóre dziewczyny maja 3 msc a inne cała ciąze... :( pozdrawiam dziewczyny, 3 majcie sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliancia
A to Fajnie masz ze mozesz zwolnienie dosttac, ja tez pracuje , na szczescie mam blisko ale tu gdzie mieszkam jak ciaza przebiega prawidłowo to zwolnienie pod koniec 8 miesiaca... niestety, a ja juz nie mam siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się chciało caly czas spac i cały czas miałam mdlości ale z problemami dałam rade . Kłade się spac o godz 19 lub 20 i dziennie pije 2 litry wody mineralne dziennie . Dzień zaczynam od ciasteczka 'lu go' .A na mdłości: cały czas przy sobie mam buteleczke coca coli . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Dawno tu nie zaglądałam. Widzę że dziś większość ma leniwy dzień. U mnie zmęcznie powoli zaczyna mijać i już coraz więcej godzin na dobę funkcjonuję jak człowiek :) Co do mdłości to u mnie jednak sprawdziło się pieczywo pszenne polecane na mdłości i cały czas mam pod ręką paczkę sucharków pszennych, choć już też są dni że potrzebuję ich tylko wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliancia
mnie niestety nic nie pomaga... rano przed praca nie moge nic do ust wziasc, jem chleb z maslem , zeby nie zemdlec, potem staram sie zjesc normalne sniadanie, ale na wszystko mam obrzydzenie, najgorzej na mieso ... zapach pieczonego przyprawia mnie o wymioty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie też dzisiaj marudny i senny dzień. Może przez tą zmianę czasu. Okropnie jestem senna i jakaś nieznośna dzisiaj. Wszystko mnie wkurza. A jeśli chodzi o mdłości to ja piłam herbatkę imbirową. Chociaż mi wcale nie smakowała to bardzo mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×