Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

hej, też mam właśnie jakieś dziwne problemy z forum. Mam nadzieję, że znikną. Dziewczyny a jak tam wasze brzuszki? U mnie to już 14 tydz ale po brzuszku ani śladu póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zieloneszkiełko
witam, mam taki sam wozek dla sowjego maszka niestety własnie go sprzedałambo juz nie moglam wytrzymac, ten wozek nie ma w ogole pozycji typowo siedzacej caly czas praktycznie lezało, raczkami ciągło sie za pałąk i do tego zjezdzało na doł, przezz dluzszy czas robiłam taka tame z kocyka ale to juz nie bylo na moje nerwy a dziecko caly czas sie denerwowało bo nie miało solidnego oparcai pod głowką. Szkoda bylo go bardzo bo wozek lekki bardzo byl i moglam go spokojnie wnosic na 2 pietro w jeden nawet rece, do zcasu jak uzytkowałam tylko z gondolka był super ale spacerowka przy dziecku ktore juz solidnie siedzi to katastrofa. spacery robily sie bardzo meczace, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zieloneszkiełko
nawet na zdjeciu w linku ktore podałas widac jak wygalda pozycja siedząca ja bym ja bardziej nazwała półlezaca, do tego jescZe pasy miedzy nozkami sa bardzo dlaeko i nie podtrzymuja dziecka przez co dziecko caly czas zjezdza, wozek drogi solidny a mimo to taki felerny, moze sie oakzac ze twojemu dzidziusiowi akurat nie bedzie to pzreszkadzało ale ja pisze z mojego dosiawiadczenia ze juz nie mogłam wytrzyac i musiałam go sprzedac, kupiłam teraz parasolke maclarena i moja córcia ejst zachwycowna w koncu moze spokojnie sobie siedziec i ogladac swiat aha nio i jescze ejden plus, w gadazniku samochodu zajmuje troszke miejsca dotychczasowy jane zajmowała caly bagaznik, ejscze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zieloneszkielko - dzięki za uwagi ale kurcze juz po ptokach trochę:) Mam nadzieję, że nie bedzie az tak źle, a jak już nie będę mogła wytrzymać to przesiądziemy się do czegoś innego;) Jane mi sie zawsze podobało a jako że to moje chyba ostatnie dziecko chciałam go w końcu mieć;) No i słyszałam też wiele dobrego o nim. Niemniej jednak dzięki za uwagi, będę na to przygotowana. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizytę u gina w poniedziałek i już mi powiedział na poprzedniej wizycie ze następnym razem już USG przez brzuch będzie robione. Dziś Idę na przeziernosc. Dziewczyny czy na tym badaniu byłyście same czy z mężami ??? i czy tam są badania przez brzuchu czy dopochwowo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zieloneszkiełko
wersja z gondolka jest rewelacyjna, wozeczke lekki skretny swietnie sie prowadzi, potem juz ze spacerwowka miałam problemy ale musze cie etz pocieszyc ze dziewczyna ktorej sprzedalam wozek jest nich znow zachwycona do tej pory spotykajac mnie a ulicy dziekuje ze miala okazje kupic wymarzony wozek za pol ceny w tanie jak nowym wiec na to tez nie ma reguly, kazdy ma inne wymagania i kazde dziecko jest inne wiec twojemu maluszkowi moze byc w nim bardzo wygaodnie, dlatego pzrepraszam ze troche cie zniechecilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie, nasze forum jest już ok :) Aganiok, dopochowo robią usg do 12 tyg, po 12 już raczej przez brzuszek, chyba,że coś kiepsko widać, to wtedy robią dopochwowo. Ja idę na badanie przezierności we wtorek 3 listopada, biorę męża ze sobą, bo on już bardzo by chcial też zobaczyć nasz maleństwo na monitorku, nawet jak będzie dopochowo to pozwolę mu zostać, bo ostatnio go wyprosiłam z gabinetu i był bardzo zasmucony, usg miałam mieć przez brzuch,ale okazało się, że był to 11 tc i przez brzuszek kiepsko było widać, także p doktor musiała zrobić dopochwowo. Widziałam jak mój mężuś bardzo chciał zostać,a ja go wyprosiłam :( Tym razem pozowolę mu zostać, będzie badała mnie kobieta, takze mąż jakoś to przeżyje. 3 listopada będzie u mnie jakoś ok 13tc, także powinno być przez brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to ja jestem w 13 tygodniu i mialam jeszcze dopochwowe, nie wiem czemu....no ale nie wazne, nastepnym razem juz napewno bedzie przez brzuszek i mam nadzieie ze moj maz tez bedzie mogl juz wejsc bo strasznie chce juz zobaczyc, bo na zdjeciu to nie to samo co na zywo :) mi osobicie podoba sie ten wozek, ale powiem szczerze ze ja nie bardzo sie znam na wozkach i napewno nie bede teraz jeszcze kupowac bo mamy male mieszkanko wiec narazie nie za bardzo bysmy mieli gdzie trzymac ogolnie bede musiala zaczac myslec nad jakims przemeblowaniem :) http://allegro.pl/item786276451_q12_gleboki_spacerowy_fotelik_wozek_2009.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlciaCK, ja też tem wózeczek poważnie biorę pod uwagę :) Jest w dobrej cenie i wydaję się być solidny, praktyczny, no i bardzo ladna kolorystyka :) A co do usg, to pewnie kiepsko widział lekarz dzidziolka przez powłoki brzuszne,dlatego zrobił dopochwowe, jest wyraźniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie wydaje calkiem fajny, pozatum probuje znalezc taki z fotelikiem samochodowym odrazu :) a do usg to juz sama nie wiem, on nawet nie probowal przez brzuch tylko odrazu mi zrobil dopochwowe, nie wiem moze dlatego ze mnie brzuch bolal ostatnio i mu powiedzialam o tym i sprawdzal czy wszystko ok, ale nie wiem czy to ma cos do usg dopochwowego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyte 10 listopada, bede wtedy w 13 tyg, lekarz zapowiedzial mi ze teraz usg bedzie przez brzuch wozek fajny, ja bede miec od siostry chicco to ten problem mam z glowy, dzis bylam na zakupach wybrac cos dla dziecka mojego brata, no i przy okazji kupilam cos dla "siebie"---pluszowe spioszki:) to pierwsza rzecz dla mojego malucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze tamat z wozkami powraca i pewnie bedzie caly czas... ja jeszcze kompletnie na nic nie patrzylam, nawet na rzeczy dla dzieci. mysle, ze jednak wozek bede kupowac jakis lekki, bo w UK raczej (choc nie zawsze) nie ma zimy, wiec nie musi miec chyba az tak np solidnych kolek jak w Polsce... no ale to musze pogadac z kolezankami mamami na miejscu, zeby sie czegos dowiedziec, ja jestem zielona w tej materii calkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!! zwieczorka:) Margot dzieki za odpowiedz juz mamusię posłałąm telefonicznie do apteki, jakby nie było 50% różnicy drogą nie chodzi, akurat na klamorki dla dzidzi i nowy kocyk obowiazkowo bo Olisiek śmiga ze swoim:D:D:D więc jakby inaczej, wóżek Jane śliczny, jak i twój Olcia zapytaj producenta czy spacerówkę da sie zamontowac i przodem do CIebie byś póżniej sie nie złościła że nie widzisz dzidzi:), podobny do Quinni, znajoma na włąśnie i w zimie nie widziała dizdziola, sama już wiem że wolę widziec bąka gdy zakatarzony czy łezki lecą od zimna:D:D:D:D, nie wspomnę i ślinieniu na ząbki, zawsze musiałam coś wycierac:D:D:D:D:D, jej dziewczyny wam też tak apetyt urósł, mogłąbym jeśc bez końca, ale muszę sie chamowac, bo mi :P:P:P dupsko od ostatniej wizyty w tydzień o kilogram urosło jak tak dalej w takim tempie pójdzie to będzie masiakra:D:D::D:D:D, brzusio wywaliło, śmigam w ostatniej parze spodni, ktore są pod brzuszek ,ciążowe jeszcze za wielkie, trzebaby se cos dokupic przejściowego przecież w dresach nie wyjdę na ulice:D:D:D:D:D, żeby to lato było, to jeszcze zawsze są jakieś sportowe galotki, a tak:):):):):) aaaaaa mamusie w drugimi dzidziami, słyszałam że w drugiej ciąży szybciej czuje sie ruchy, i ja chyba już niekiedy czuje od paru dni takie delikatnie puknięcia od środka, synka poczułam w 16tc dał czadu z łąskotaniem i pukaniem, potem parę dni ciszy, a potem to już po każdym jedzeniu:):):):):),teraz zwłaszcza gdy zjem jabłko, albo kiedyś na ranem, ❤️❤️ normalnie przesuper miło:):):):) miłęgo wieczorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja po USG, wszystko jest super, dzidziolek zmierzony, wyoglądany:) Wszystko z nim ok, mam pliczek zdjęć;) Szalała moja myszka mała strasznie. Od główki do pupki ma 6 cm wielkościowo jest większy o 3 dni niż powinien być. Usg miałam przez powłoki brzuszne (aż się zdziwiłam) ale chyba zależy od sprzętu i lekarza:) Płci nie znam, lekarz pokazał co dzidziuś ma między nóżkami ale ze słowami że interpretować to sobie sami możemy, bo one nie będzie strzelał:) Po 16 tygodniu nam powie tak, żeby w błąd nie wprowadzić. kirsten 2 - tez słyszałam że w 2giej ciąży szybciej czuć ruchy... fajnie by już było czuć malucha;) W ogóle ostatnio mam jakiś przypływ energii. Kompletnie nie czuję się zmęczona czy jakoś źle z powodu ciąży, wręcz przeciwnie;)Mam ochotę góry przenosić;] U Was też tak jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamusie I PRZYSZŁE mamusie :) Jestem szczęśliwą mamą i mam do odsprzedania ciuszki dla chłopców i dziewczynek świetnych firm NEXT cherokee marks&spencer Mathercare i wielu innych w stanie idealnym, kurtki zimowe, ocieplane sweterki ... zresztą zajrzyjcie na allegro i same ocieńcie. Nie jestem jakąś naciągaczką tylko po prostu sama wiem jak ciężko jest dostać świetne markowe ciuszki za grosze... więc serdecznie zapraszam ...http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2288818 ;) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*zieloneszkielko, jestem pod wrazeniem, 6 cm to juz duze dzieciatko, jestem ciekawa jak wyglada moj maluch,ale to dopiero za jakis tydzien czy cos takiego. *kristen, ja tez jem i jem ale i spalam, tylko cos przez ostatnie 2 dni podchodza mi tylko suchary, nie moge nawet pic bo mnie odrzuca, a w ogole to z piciem (oczywiscie wody) zawsze mialam problem. Nie lubie i praktycznie nigdy nie jestem spragniona, a teraz kazano dziennie wypijac 2 litry- to dla mnie prawdziwe tortury! Jak to u Was jest, wypijacie zalecana ilosc, dlaczgo nalezy pic ja w tak ogromnych ilosciach, zna ktoras z Was odpowiedz na to pytanie? Swietujecie dziewczynki Halloween, my mamy jakas przebierana impreze i nawet juz stroje kupione... a 1 listopda moje urodziny, wiec powtorka z rozrywki. Pozdrowienia z konca swiata....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka - duze ilosci wody czy plynow sa zalecane w ciazy, bo oczyszczaja organizm np z toksyn - tak czytalam. Ja 2 litrow wody dziennie nie pije, ale w sumie wszystkich plynow tak w tym: woda, cherbatka, soki, bobofruty itp... I tez nigdy wody duzo nie pilam i nie lubilam, choc w ciazy jakos bardziej mi smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy zaraz w przedszkolu imprezę na św Marcina, dzieci beda chodzic z latarniami, śpiewac piosenki i może zajedzie do nas samśw Marcin:D, a rodzice pic kawkę :D niezapominajka ja tez tak pije by przeżyc ale za to w nocy nadrabiam wodą:D:D, a mi nie na pisałaś :P:P:P że już dwa tygodnie temu mój brzdąc też miał 5,8cm:P:P;), następną wizyte mam 16 listopada, czyli to bedzie prawie koniec 4mca??? to już bedzie brzdąk:P:P:P wczoraj leże wiczorem wreszcie chwila spokoju i czuję jak ktoś w środku odbił sie n óżkami z prawej strony parę razy, super uczucie❤️ zieloneszkiełko ja też juz ostatnio miałąm usg przez brzuszek i jeszcze takie by może sprawdzic łozysko itd, ale synek oglądał rodzeństwo przez brzuszek, potem mówił babci że mama ma ała;) no ktoś mi je zrobił:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latinka
hej dziewczynki!!! Dołaczam do forum, jestem w 11 tyg i 4 dniu w ciazy, termin 19 maj 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Nie miałam teraz neta od czwartku w związku z malowaniem w mieszkaniu :) Badanie w środę wyszło oki – wszystko gra, serduszko, żołądek i inne takie w normie, serducho jak dzwon i puls prawidłowy. Przezierność idealna więc kamień z serca!!! Bąbelos miał wtedy 7,6 cm czyli już kawał człowieka hehe :o) Mamy filmik nagrany. Maleństwo się bawiło z Ginką trochę, bo chciała go boczkiem a On cały czas przodem, przez brzuch i przodem, przez pochwę i też przodem – taki medialny że niby :o) więc miałam badanie na dwa sposoby żeby dobrze uchwycić, aż wreszcie się udało! No i nosek ma śliczny i bawił się rączka przy buzi cały czas co widać na fotce. Co kryje między kulaskami nie wiemy, bo się zakrył pępowiną, wstydliwy taki myślałby kto…ciekawe po kim ;o) Co do wózka to już pisałam myślimy o takim wózeczku: http://www.allegro.pl/item785097885_roan_marita_najwieksza_dostepnosc_kolorow.html ale nie wiemy na 100% jeszcze choć raczej sprawa już jest zadecydowana bo żadne nowoczesne nam się nie podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, moja pociecha też ma przyjść na świat w maju 2010r, termin mam na 20.05.2010:) w czwartek będzie 12tygodni ciąży:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na badaniu 3D w piątek i okazało się że nasz junior jest dość duzy bo ma 91 mm a to mniej więcej odpowiada 14 tydzień i 5 dni, dziś jak zaniosłam opis USG do laboratorium aby zrobili mi test podwójny okazało się że jest już za późno i jedyne wyjście to zrobić test potrójny. polega on na tym samy tylko inne parametry się nanosi. Juniorek został poczęty wcześniej a mięsiączka wtedy miałam jeszcze normalnie :) więc pewnie mi się przesunie termin porodu na koniec kwietnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a możesz mi zdradzić gdzie chodzisz do lekarza? Ja mam swoją Panią Ginekolog na Dąbrowie :) I co to za badania w tym laboratorium? Bo ja miałam tylko badanie przezierności i lekarka jeszcze zbadała serduszko i inne narządy i wszystko jest w porządku :) O testach żadnych nie rozmawiałam z nią. Mi wg środowego USG wyszedł termin na 29.04 po wielkości Bąbla a nie jak z miesiączki na 4.05, ale ja wiem że miałam na pewno normalną miesiączkę i na 200% owulka była ok.12.08 - bo cały cykl prowadziłam samoobserwację z pomiarem tempki a wykres miałam książkowy więc bardziej wierzę w termin majowy :D p.s. co z Twoją wizytą basenie? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam takie pytanie, jak wy uzywacie tej oliwki przeczytalam wlasnie ostatnio ze to w sumie to samo co jakies drogie kremy na rozstepy wiec sobie dzisiaj kupilam, ale nie wiem dokladnie gdzie sie smarowac i kiedy itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia no ja używałam oliwki również przed ciążą :) zawsze po prysznicu i zawsze na mokrą niewytartą jeszcze skórę. Czyli zakręcasz prysznic bierzesz oliwkę i rozprowadzasz na brzuszek kolistymi ruchami, wokół piersi (ale nie sutków) i jeszcze na uda i pośladki :) i czekasz chwilkę aż się troszkę wchłonie, po czym ręcznikiem delikatnie przytykasz do tych miejsc tak jakbyś osuszała a nie wycierasz i voila :) Ja zawsze używałam J&J oliwki aloesowej ale teraz mam żelową oliwkę firmy Penaten specjalnie przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży i polecam bo dobrze się wchłania i ładnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio właśnie biedroneczka bo mi ten vichy coś fu fu, teraz i tak już jest lepiej, gdy powąchałam go jeszcze mc temu to stwierdziłam że będzie masiakra nosa:D:D:D, fajnie dziewczynki że wam dzidzie zdrowo rosną, ja jeszcze 2 tygodnie muszę czekac na podglądanie:):):), bąka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smaruje piersi, brzuch, boczki, uda i posladki 2xdz, juz jedna butelka pusta..a jesli biore dluzsza kapiel, dolewam oliwki do wody,na skorze pozostaje wtedy tlusta warstewka.Mam juz w zapasie kilka kremow na rozstepy ale na to jeszcze jest czas, jak dotad waga stoi w miejscu, tylko brzuch jakby troche wiekszy, chodze czasem "na wciagu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×