Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Filatelistka no bo teraz od 7mca się wprowadza żółtko powoli podałąm linka:P:P, nio bo ja Floriana drożdżami karmię:P:D dziś dałam mu polizac jogurta najpier otrzepał się jak po setce:D:D:D a potem darł za jeszcze:D::D:D:D musiałam z deserkiem wyjechac boż matkuśku ty moja absolutnie:p żałrok:D:D:D:D propo tego wzruszania się oglądacie ciąza z zaskoczenia, na TLC mąż na mnie ryczy gdy oglądam ten program a mi zawsze wara dyga:D:D:D:D normalnie nie możliwe, prawie chlipę na tych magicznych porodach:D:D:D:D:D dobra spadam miłej nocki;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika1603
czytam Was od początku, Olę urodziłam 15 maja 2010. W poniedzialek wróciłam już niestety do pracy :-( , fajnie że jesteście dziewczyny . pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejoo Nocka jak kazda obudzila sie ok 2 i do 5 rano pobudka co 5 minut... masakra jeszcze wczoraj poszlam tak pozno spac.. zla jestem jak musze wstawac no ale nie moge sie zloscic na mala, bo ona sama spac nie moze gryzie materac caly czas i widac,ze swedzi biedna spac nie moze padnieta juz jest nad ranem. nie wiem czemu lapie ja wlasnie w nocy? a w dzien spoko pcha wszystko do buzi, ale jakos bez krzyku. Aa i musze sie pochwalic :P Zrobilam mojej córci kolczyki :) super wyglada, podczas przebijania nie plakala pani nalozyla jej znieczulenie na 20 minut przed wiec bylo spoko :P wystraszyla sie tylko troche glosnego pistoletu, ale zaraz tata zabawil :) mala dostala na chrzciny sliczne kolczyki zlote, ale jak narazie musi nosic takie lecznicze. choc jak dla mnie to minute po przekluciu juz uszka zagojone. wklejam zdj na nk to mozecie rzucic okiem :) Czy wasze maluchy tez tak szybko rosna?? ja co drugi tydzien musze wymieniac body i pizamki... szok normalnie. dzisiaj chyba tez sie wybiore na male zakupy :) Olcia moze podasz linka do waszego sklepu ?? zawsze lepiej robic zakupy nie wychodzac z domu hehe :P ide zrobic druga kawe bo zieeewam jak hej. Gryfnoo kochana trzymaj siee cieplutko. buziaki dla mistrzaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka nie boisz sie,ze mala zaciekawi sie co tam ma i np wyrwie je sobie?pytam, bo tez sie zastanawialam nad przebiciem ale sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowka powiem Ci , ze nie raz mala zlapala za nie , ale zaraz puszczala. kolczyki sa tak male, ze ciezko je nawet zlapac i zapiecie dodatkowo jest tak zrobione, ze jesli mocniej pociagnie to sie wypnie kolczyk a nie urwie :) znam duzo dziewczynek , ktore maja kolczyki, nawet jeszcze mniejsze niz olivka i nie slyszalam o zadnym wypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinna
Sa powody do dumy prawda? :)A tatuaz dziecku tez masz zamiar robic?Czy jeszcze poczekasz jak skonczy roczek??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo z rana, u mnie tez noc nieprzespana, mala budzila sie 3 razy na zarlo (moze dlatego ze nie chciala jesc mamusinej zupki wczoraj i byla glodna hehe Paulina, odwazna jestes z tymi kolczykami, slyszalam, ze im mniejsze dziecko tym lepiej bo mniejsze zainteresowanie...a jak to tam jest.. Osobiscie uwazam te to troche za wczesnie, chociaz widuje maluszki z przebitymi uszami ja jakos ostatnio jakos dluzej przed kompem, Pan M nie widzi :) agnes, idziesz do przodu jak burza, jak juz przeszlas tyle etapow to ten ostatni pikus, powodzenia! kawe pije bezkofeinowa, jakos nie czuje roznicy w smaku wiec mi nie przeszkadza.Anatola i inke od czasu do czasu. CZasem pozwole sobie na prawdziwa bombe ze 'starfaksu', a pozniej zaluje jak widze w lustrze moje kraglosci iprzerzekam sobie, nigdy wiecej... az do nastepnego razu... agnes, zola, jake kaszki podajecie swiom dzieciaczkom, na mleku, czy na mleko? spadam, lew wstal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spokój majówki chyba korzystają z ładnej pogody i pomykają z wózeczkami?;) My już spacer zaliczyliśmy ,teraz trzeba coś porobić w domu i zrobić obiad, ogólnie to nuuudy , poszłabym na jakąś fajna imprezę ale jakoś nic w najbliższym czasie się nie szykuje Macie już plany na sylwestra ? siostra chce nas wyciągnąć do klubu ale nie wiem czy babcia będzie chętna żeby zostać z małym :) przypomniało mi się że któraś pytała o blender ,ja mam braun--600 watt turbo i jest na prawdę super:) niezapominajka ---mój skrzacik zjada cały słoiczek 190ml to taki głodomorek jak Florian od Kristen:D agnes---super że Ci tak dobrze idzie:) Trzymam kciuki :) gryfno----mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy ,Ty taka silna babka to Twój tato pewnie jeszcze silniejszy chłop 🌼 Odkąd daję skrzacikowi jabłka to wali kupy nawet po 5 razy dziennie :D marchewka już nam nie straszna i zauważyłam że chętniej je jak w obiadku jest marchewa , nos ma już pomarańczowy i wygląda jak niedomyty :D owoce w słoikach kupuję sporadycznie ,bo sam mu robię deserki np jabłko+banan+ gruszka albo brzoskwinia+jabłko+kasza manna i z dnia na dzień robię coraz więcej bo połowę to ja zjadam :D w ogóle znajoma mi powiedziała żebym gotowała te owoce które daje małemu bo niemowlaki nie mogą surowych a ja w szoku jestem bo pierwszy raz słyszę , gotujecie owoce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatolek
xxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, my DZIŚ kończymy pół roczku:) byłam specjalnie z małą ,w ramach spacerku, w przychodni, żeby ją zważyć i zmierzyć:) Pati waży 7670 gram i mierzy 70cm. Proszę o info, które półroczne dzieciaczki są poniżej 8kg?:) * DAGUŚ no to trzymamy kciuki:) POWODZONKA w niedzielę!:) * PAULINA moja jeszcze nie przechodziła żadnej choroby zakaźnej i oby od tego jak najdalej...nie miała nawet kataru, ale problemy z oczkami wystarczą Nam za wszystko inne. Fajnie, że Twój pobyt w PL i chrzciny udały się. A tych pobudek w nocy współczuję:(, kurcze to ja czasem narzekam, że budzi się przed 7 i po wypiciu mleka nie idzie spać.. Pati nosi rozmiar 74 czyli tak standardowo garderobę zmieniamy co 3 miesiące:) * AGNES gratulacje z okazji KOLEJNEGO ETAPU:) nie zapeszając - czuję, że masz tę robotę w kieszeni:) * ZOLA u Nas też ząbków brak, ale też się nie przejmuje:) * FILATELISTKA dzięki za linka:) * KIRSTEN nie mam takiego kanału TLC:( * PIJE TRAMPKI ja jadę ze słoiczków, więc nie wiem czy owoce powinny być gotowane, ale te ze słoiczków chyba są gotowane? Miłego weekendu, ja dziś z kumpelami wychodzę na wieczór przy piwku i karaoke:), a mąż za to jutro ma imprę z ludźmi z pracy:) papa P.S. GRYFNO myślami jestem z Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale drrrut
"nie jestem u was na forum więc się usunęłam ze znajomych, przynajmniej cię laski nie zjedzą :) " która z dziewczyn napisała takie coś na nk? kurde dziewczyny, nie podawajcie dostępu do obcych ludzi, bo ja nie chcę, by ktoś niepożądany oglądał mnie i moje dziecko!! nie wiem która z was podała komuś namiary i kim była osoba, która oglądała nasz profil, ale to mi się nie podoba, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt ostatniej inwazji pomarańczowej cholery.. to byłam ja, gryfno, piszę z nieswojego kompa a zapomniałam hasła więc występuję w kolorze orange. nie piszę, bo nic pozytywnie ciekawego się nie dzieje. buziaki dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale drrrut
aha, daro boski alehandro jak zwykle:D chciałam wpłynąć na ambicję mojemu, to patrzył, patrzył i się popłakał heh p.s. gryfne mosz laczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurna... ja czasem wysylam ale tylko jak ktos wczesniej poda konto na nk i zdjecia do obejrzenia, ostatnio wyslalam zaproszenie do filatelistki ale jej maile sa w skrzynce, dodala sie do znajomych ale chyba zostala usunieta, ale wczoraj bylo w skrzynce zaproszenie od jakiejs dziewczyny, wlasnie tej co napisala tego maila nie wiem skad bo to zwykle my wysylamy zaproszenia, ja go nie przyjmowalam bo nie wiedzialam kto to, ale ktos to zaproszenie musial przyjac!!!! ciekawe do kogo bylo przynajmniej Cie laski nie zjedza... ktos musial podac namiar na to konto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRYFNO to na pewno TY jesteś na pomarańczowo?Zapomniałabyś hasła? Gdzie jest coś takiego napisane???Weszłam teraz i nie mogę znaleźć? Już dawno mówiłam o prywatnym forum...a z tą NK też bez sensu, bo część osób tam jest, a w ogóle już nie pisze na forum..., a zdjęcia ogląda. Możemy zmienić hasło, co Wy na to??? Ja mogę wymyślić coś podobnego i będziecie do mnie pisać na e-maila, żeby Wam podać, zaakceptujemy tylko te dziewczyny, które piszą i są aktywne, dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już widzę na poczcie... powiem szczerze, że nawet jej nigdy nie przeglądam, tak naprawdę nie udowodnimy teraz nikomu kto podał to hasło, bo większość z Nas ma dostęp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakiś też facet P. W. został zaproszony do znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam w nadawczej skrzynce takie posty: "http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4224044 też tam cosik popisujesz?:)" "jak nie to chyba musisz cosik zaczac pisac bo mnie laski z kafeterii zjedza:P to jest konto kafeteryjne:Pbuziaki napisz cos na cafe choc dla sciemy " to posty od niejakiej Pani A. P. z Mysłowic, zaraz przejrzę jej znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam hasło do konta na NK nie czekając na waszą decyzję, powiem szczerze, że WKUR... się bardzo:( i zawiodłam się... Dziewczyny podaje mój e-mail: izi66@poczta.onet.pl piszcie na ten adres do mnie o hasło przedstawcie się z nicka oraz imienia i nazwiska, a dziewczyny, które zniknęły z forum a są na NK to będą musiały sobie o forum przypomnieć, żeby otrzymać dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego gryfno z kariną tu pisałyśmy że te złośliwe komentarze są od osób ktore nas widziały:O:O Izi ja wcozraj spotkałąm znajomą z córeczka naszej znajomej opiekuje się nią, gdy tatmta jest w pracy i mała jest z połowy marca i waży niecałe 7kg i nosi ubranka na 68 i mówiłą że koleżanka ubiera ją jeszcze w niektóre na 56 zależy jakie firma ma rozmiarówki:):):):):), Florian młodszy a z góry na nią patrzy:P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym Izabeli833 oskarżać o te złośliwe posty do Nas, bo dowodów nie mam, ale niestety hasło i login do konta musiała podać, bo tylko ona z Nas jest wśród znajomych tej NOWEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam wczoraj to zaproszenie na nk ale nie przyjmowałam bo nie widziałam na forum zeby któraś prosiła o dostęp do nk dawno stwierdziłam że to bez sensu ,dziewczyny które dawno już nie piszą mają dostęp do naszego konta zakaładamy to konto na fc ?? TYLKO dla naszych stałych majówek????? KArina----Ty chyba zakładałaś??? udało się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije zmieniłam hasło, kogo z Was mam na facebooku to wyślę wiadomość, a kogo nie mam to pisać do mnie na e-maila i chyba pousuwam te dziewczyny ze znajomych, które nie piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kristen--- nawet nie myslę bo aż się rzygać chce :O juz olałam te pomarańczowe wpisy ale kurwa zeby komuś dostęp do konta dać:O sie wkurwiłam dziewczyny decydujcie co z tym fc jak cos to zaloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale drrrut
izi, to ja. 164cm wzrostu z k-c:) nie ma mnie w domu a tam na kompie mam wklepane hasło i nie muszę go pamiętać. poza tym, nigdy nie pamiętam żadnych haseł;) potem postaram się napisać na czarno, żeby nie było:) kino z tą nk. ja bym się nie skapła ale zobaczyłam w odbiorczej jakąś dziwną wiadomość. żenada i tyle...baaaa! żenuła jak to się u nos goda;) potem ci napiszę na pocztę, bo dostęp chcę mieć, absolutnie:) aha, teraz widzę, że wyślesz mi na f. okej:) teraz i tak nie mam czasu kukać i wczytywać się.. ja mam sajgon we łbie, bo poza zamieszaniem z moim tatą, to jeszcze mam jazdy (po 6 latach przerwy wsiadłam za kierownicę i nie panuje nad prędkością a moje ruchy wcale a wcale nie są skoordynowane hehe) i za tydzień wracam do pracy więc jestem, mówiąc delikatnie, poddenerwowana.. no i jeszcze zbliżają się moje urodziny, których wprost nienawidzę. od dzieciństwa w ten dzień zawsze beczę i żadnego pożytku.. nooo, prezenty sa pożytkiem;) spadam. potem się zamelduję na czarno. cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam ktoś pisał z naszego konta do tej laski a w ogóle kto to jest "izabela k-p"????????????? nie ma zdjęć ?? która to z nas???? jak nie wiadomo to usuwam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRYFNO wierzę, wierzę...hihi No więc tak, kogo miałam na facebooku czyli Agnes, Gryfno, Kojo, Mielonna, Dagusiak, Karina, Wiwas to nowe hasło wysłałam, a Pjie dostała na e-maila, ale zaraz zaproszę Cię do znajomych:) Pozwoliłam sobie zrobić czystki na NK i usunęłam konta: Nika, Anda, Baaja, Malwi, Gitanita, Zielone szkiełko, Kaja 21, Martuśka 83, Dressmaker i Monikadyr. Broneczka widzę sama usunęła się. Zostały konta (w kolejności dodania zaproszeń): Agnes, Gryfno, Seventy, Wiwas, Paulina UK, Roxi, Izabela833(?), Selkunia(?), Zuzia (?)- nie pamiętam jej nicka, bo w profilu nie podpisała się, Kojo, Dodka, Izi, Justysia, Mielonna, Tease, Paulus, Kirsten, M. P. (nie wiem kto to jest i jaki nick), Solldi, Karina, Kasiah21, Dagus, Ann, Dagusiak, Zola. Te ze znakami zapytania to po prostu zastanawiam się nad usunięciem, bo Selkunia i Zuzia też nie odzywały się dawno, osoba o inicjałach M. P. nie wiem kim jest:), z Izabelą poczekamy na wyjaśnienia, a wszystkie pozostałe ZNAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×