Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

No hej DZIEWCZYNY:) * ROXI my przewijamy na przewijaku, ale faktycznie coraz gorzej jest, bo mała cały czas w ruchu...kręci się i wierci, wkłada nogi do buzi...a po kąpieli to już w ogole ADHD:) * KARINA co do krzesełka to nie robi się z niego stoliczka, ale wiem o jakie Ci chodzi:) Dzięki za wsparcie:) * PLACUNIA fajnie, że zdrówko dopisuje * TEASE i ANNA gratulacje z okazji pół roczku Waszych córeczek:) * TEASE współczuje tego zimna i w ogóle tych porąbanych przepisów, że domów nie można ocieplać - masakra jakaś:( * FILATELISTKA ja niestety nie mogę myśleć o wychowawczym,chociaż bardzo bym chciała, ale z jednej pensji będzie Nam trochę ciężko utrzymać się...do 15 grudnia mam urlop, potem muszę trochę dni zwolnienia wziąć w grudniu i styczniu i po feriach pod koniec stycznia czyli od II semestru wracam:( buuuuuuuuuuuu * KIRSTEN Twój Florianek to prawdziwy chłop:) hihi, wysoki jest * ANN zamówiłam w ten weekend, jeszcze nic nie przyszło...moja kumpela ma ten fotelik, jej synek ma już prawie półtora roku i jest bardzo zadowolona z niego, ja właśnie wzięłam dlatego, że ma pięciostopniowa regulację rozkładania, a większość fotelików ma trzy * NIEZAPOMINAJKA ja w sumie wprowadzam nowe od razu, jedno po drugim:) nie robię tak, że np mała je przez cały tydzień zupkę jarzynową, a potem w drugim tygodniu coś nowego...ona lubi słoiczki, więc codziennie jest inny:), ale wiadomo różnie może być, bo jakby dziecko dostało uczulenia to nie wiedziałabym od czego. Co do fotelika to mam jeszcze stary i chyba jeszcze troszkę w nim pojeżdżę, ale pewnie jak zrobi się naprawdę zimno (bo teraz to u Nas wiosna i 15 stopni :) ) to wtedy Pati w kombinezonie nie zmieści się w nim i zamontujemy nowy * KOJONECZKA Ty podróżniczko dobrze masz...:)jak będziesz u rodziców to zrób zdjęcie DARASOWI na tle słynnego pomnika- chętnie zobaczymy na NK hihi i z góry bardzo dziękuję za przesyłkę:) * ANNA my nie mamy możliwości z osobną sypialnią, bo mamy 2 pokoje:) i w drugim jest sypialnia nasza i małej:) ja osobiście myślę, że jeszcze chyba trochę za wcześnie na oddzielne spanie tzn. w osobnym pokoju, ale to tylko moja opinia...moje kumple, które mają półtoraroczne dzieciaczki śpią jeszcze z Nimi w pokoju * My dziś po wizycie w Łodzi - mieliśmy NAGRANIE tzn. jedna pani-tyflopedagog bawiła się z małą, druga zapisywała spostrzeżenia, a trzecia nagrywała...chodzi o diagnozę dla nich, żeby mogły później po obejrzeniu dostosować terapię-rehabilitację indywidualnie do potrzeb każdego dziecka, ale już Nam wcześniej powiedziano, że w naszym przypadku chyba raczej nie będą miały co ustalać, bo Pati rozwija się prawidłowo i co najważniejsze reaguje, podczas tego nagrania mała bawiła się z panią, chwytała za przedmioty, które jej pokazywała i wodziła wzrokiem, tylko na końcu rozpłakała się, bo pani zabrała jej dzwoneczki:), a za tydzień dalej koloroterapia i stymulowanie wzroku.Kontrolę lekarską mamy na początku grudnia w Łodzi. * AGNES gdzie zniknęłaś??? czyżby kolejny etap rozmów w W-wie?:) * GRYFNO jak tam dzisiaj z nastrojem?Lepiej już? Zmykam, bo mała jęczy coś na macie...papa buziaki 102:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojoneczka a nie mozesz jakiegos zwolnienia doniesc? a co dalej po tych 16 dniach w pracy? izi fajniusio ze wszystko sie uklada ja zamierzam we wrzesniu 2011 wrocic - tez w szkole pracuje blender mam boscha - jest ok nowosci pokarmowe to roznie - zalezy od nasilenia reakcji uczuleniowej (1-3 dni) czy moglby mi ktos podsunac pomysly na zupki bez marchewki, najlepiej 3 skladnikowe? dziewczyny od kiedy uzywa sie szamponow dla dzieci? ja narazie nie uzywam i nie wiem czy dobrze, matiego kapie w jego pachnidlach specjalistycznych, mydelka tez nie uzywamy... papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja cały czas Was czytam ale zupełnie nie mam weny do pisania. Moja mała w noce robi jazy i mam prośbę o tą czarodziejską książkę:) Mój mail: misia.k@wp.pl Będę wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie. Wracam do małej bo ledwo co wróciłam z pracy i padam na twarz a tu jeszcze wieczór i ciekawa nocka. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filatelistka605 moze zamiast marchewki dodaj dynie , czytalam ze nie uczula :) Ja namietnie daje do wiekszosci zupek . Mam zamrozone .: dynie , cukinie , marchew , pietruszke , brokul , .Jak malej robie zupki to dodaje ziemniaka, ryz, por, dzisiaj buraczka oraz troche oliwy z oliwek od wczoraj sama dodaje miesko narazie filet z kurczaka i indyka :) Dawalam jeszcze batata . W kolejce czeka kalafior :) Raz dalam nawet szpinak bo sie rozpedzilam :):):) Dziewczyny jak dajecie miesko to tez dajecie tluszcz? Izi masz racje poczekam jeszcze z przeprowadzka :):):) Mysle ze jak bedzie miala rok to dobry czas . Fajnie ze Pati tak dobrze sie rozwija . My uzywamy mydlo w plynie , tutaj jest bardzo miekka woda :) Tez zastanawiam sie nad szamponem , raz uzylam ale pomyslam ze za wczesnie i czeka nadal :):) Mysle takze o rezygnacji z przewijaka gdyzWiki tak szybko sie przewraca ze az strach i wszedzie jej pelno :):):) lece bo mi placze i mnie wzywa zalosnym glosem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czolem :) meldujesie z pola bitwy- narazie z katarem wygrywamy:)zrobil sie gesty i kleisty czyli tzw 2 etap. Nadal sie meczymy ale juz jest duuuzo lepiej:) izi -dopiero nie dawno przypadkiem otworzylam strone z Twoja historia-ciesze sie,ze po tym co przeszlas z Mala wszystko idzie ku dobremu:)🌼 tease bleder mam mulinex-gowniany jak dla mnie, w domu tez zimno ale z tego co ty piszesz to nie az tak tragicznie.mieszkam tez w takim z czerwonej cegly. a czy moge sie zapytac o wasze warunki mieszkaniowe-ile pokoi i cene?czysta ciekawosc mna kieruje jak jest w innych miastach uk:) do pracy powinnam wrocic w lutym( pod koniec grudnia koncze maternity plus 4 tyg platnego urlopu-wychodzi poczatek lutego jakos)-powinnam...ale nie wracam.nie mamy co zrobic z mala.ja pracowalam tych samych godzinach co maz. zmiana mozliwa ale widywalibysmy sie 1h wspolnie-odpada jak dla nas.poki bede mogla bede siedziala.zobaczymy jak sie ulozy.... gryfno moje powiedzenie od 8lat kiedy to moj swiat sie zawalil... stal hartuje sie w ogniu.tego sie trzymaj...bedzie dobrze. oj kurde muszeteraz espresem bo sie jeki zaczynaja - moja smoka ciagnie narazie sie nie martwie jak to bedzie ja odzwyczaic,jakos pojdzie - podaje wszystko jak leci -nowosc za nowoscia,nie czekam iles dni, na szczescie malej nic nie jest i je wszystko bez uczulen.planuje teraz dac jogurt.wczoraj jadla zoltko np i byla zachwycona:) - wprowadzilam malej kolacje dodatkowo oprocz 3 porcji mleka,sniadania i obiadu-owoce traktuje teraz jako deser a nie jako posilek bo i tak jej przelatywaly i wyla ze glodna:D - wiecie,ze moje dziecko lubi fride-dziwna jakas co??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna1977, sprobuj frytek ze slodkich ziemniakow,pycha Zrobilam pierwsza domowa zupke dla malej I kurcze zjadla hehe..jak sprobowalam to normalnie stanelo mi w gardle ,troche lepsze z dodAtkiem soli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka - kurcze blade, co pizdzi jak w kielceckim, hę???:):):):) ja tu z kielcowa pisze i wiatry nie szaleja, cholender jasnisty!!! ;) moj maz dzis po pokąpielowym karmieniu polozyl matiego na naszym lozku opatulil koldra - taki kokon mu zrobil, wyszedl z pokoju i w przedpkoju ustawil lusterko tak zeby widziec matiego, ale zeby jednoczesnie on nie widzial nas. Kurcze! zasnal w 10 min bez marudzenia!! szok! gryfnofrela - nie smutuj sie kochaniutka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka1101 a te frytki to normalnie na oleju ? Tak mnie zaciekawilas ze musze koniecznie sprobowac . Ziemniaki same w sobie mi posmakowaly :):):) Jestem pierwsza chetna na zupki mojego dziecka pomimo tego ze bez soli :) Siedze i czekam kiedy mloda sie obudzi :):):) Zasnela po kapieli sama w lozeczku co jest conajmniej dziwne :):):) Byc moze to juz ten wiek :):):) Nie chce zapeszac :):):) Fakt ze dzisiaj wstala o 5.30 , zasnela o 7 do 10 . pozniej usnela o 13 do 15 oraz 20 minutowa drzemka ok 18 jak wracalam od rodzicow :) Moze nie potrzebuje snu az tak duzo w dzien ? Jutro napisze jak zleciala noc . Zauwazylam ze jak przed spaniem zrobi kupke to spi dluzej :) Trzymam sama kciuki za spokojna noc moja i wasza :):):) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akoj.. Faktycznie dlugo mnie nie bylo to skrobne cos szybko... mam lekki zajobek i brakuje mi ostatnio takiej bezstresowej chwili oddechu... Dzis w koncu obronilam ta moja smieszna podyplomowke na 5 :D w sumie praca wyszla naprawde fajna no ale jak ja pisalam z przerwami pol ciazy i pierwsze 5 miesiecy zycia Chrupa ;) Izi faktycznie tez mnie nie ma bo szykuje sie do roznych rekrutacji a na kazda prawie trzeba cos przygotowac, w srode znow w Warszawie ale okazuje sie ze niespodzianka jeszcze jeden etap i dopiero pozniej juz finalny po angielsku.. troche sie wkurzylam ale chyba to bylo zamierzone zeby kandydata wziac z zaskoczenia i zeby pod presja czasu musial zrobic prezentacje na podany temat a info dostalam dzis... takze dzialam i sie skupiam na tym... swoja droga pieniadze na wyjazdy do Wawki na ulicy nie leza, ale nikt co zaprasza na rozmowy sie nie zastanawia nad tym.. Krotko tylko do paru postow sie odniose, bo jednak Was podczytuje ciagle... Gryfno zmartwilas mnie, az mnie naszlo 100 mysli co moglo sie zdarzyc.. przykro mi.. badz dzielna dziołszka trzymam za Ciebie kciuki jestes twardzielka.. Izi fajnie ze Pati jest taka zywiolowa i tak dobrze reaguje na terapie :) brzydka pani zabrala dzwoneczki ;) Kojo Chrup tez odkryl szuflade ale to tylko jak siedzi z nami przy biurku a to sie czasem zdarza ;) aaa tam skarby :D koniecznie zrob to zdjecie Dara z pomnikiem w tle ale niech zrobi ta rogata reke jak przed chrztem :D Niezapominajka ja tez wprowadzam jak mi sloiczek sie nawinie pod reke i nie robie przerw, teraz juz zapodaje o 13 obiadek ok 17:30 deserek, Chrup toleruje jakos wszycho choc juz wiem na pewno ze nienawidzi szpinaku i brokuł - skonczyło sie histeria :D jezuu a ja tak lubie.. te chłopy... moj maz tak samo szpinaku nie toleruje :) Kirsten Florek byk!!! :D Filatelistka mleko konskie heheheh Karina mnie to jade od tylca tez rozsmieszylo jakos tak nie wiem czemu ;) Dalej juz sie nie dam rady chyba cofnac w postach, ale po srodzie sie odezwe z pełnym pałerem to zawale dwie strony hehehehe Tylko krotko co u nas... Chrupek ma jakis skok rozwojowy chyba bo znow zaczal sie budzic raz wiecej i nic nie moge na to poradzic chce cycora :O chyba ida przednie zeby choc jeszcze nie widac to czuje ze to ma cos z nimi wspolnego... nauczyl sie juz zasypiac zupelnie samodzielnie i w dzien i w nocy zawsze w lozeczku.. zaczal pelzac ale do tylu :D za to jest niezwykle z tego zadowolony :D ogolnie to ostatnio humor mu dopisuje od rana do wieczora banan :) no i w koncu zaczal jesc sloiczki z wieksza checia, a owocki z kaszka manna to tak wsuwa ze szok :D Spadam bo nie mam weny na wiecej.. faktycznie moze ignorujmy pomarancze i nie wytykajmy bledow.. bez sensu, kazdemu sie zdarza.. koj,koj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elooo kobitki :) co tu taka cisza dzisiaj :) My z młodym właśnie wróciliśmy ze szczepienia. Jasiek waży 9 kg i mierzy 71 cm. Kurcze znowu dostaliśmy skierowanie na usg bioder musze obleciec teraz bielsko bo kompletnie nie wiem gdzie szukac tu takiej przychodni :( No i pani doktor stwierdzila ze maly rozwija sie ok ale maly leniwiec z niego bo nawet nie chcial usiasc. Oprócz tego narobil mamie wstydu bo najpierw złapal pani doktor stetoskop i za nic nie chciał oddac a potem kopnąl pielegniarke w brzuch jak chciała go ukłuć a zareczam wam ze sily to on ma :P Muszę sie pochwalić (a co :P) ze chyba jako jedna z niewielu nie mam problemu ze spaniem małego,zasypia juz o 19.30 lub 20 spi do 2 zje i spi dalej do ok 7. wiadomo powierci sie troche jak mu smoczek wypadnie albo chce mu sie pic ale poza tym ok. Nasz jadłospis wygląda mniej wiecej tak: 8:180 mleka 12:obiadek 16:deserek lub kaszka 20:180 mleka 2:180 mleka Nic mu nie zageszczam jedynie co to zaczełam wprowadzac mu gluten i do jednego mleka dosypuje mu kaszki manny tej z bobovity. Co do zebów to idą mu i idą a za chiny nie chcą wyjść :( dobra uciekam bo mlody pan i wladca mnie wzywa :P jak sobie cos jeszcze przypomne to skorbne :):) baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzisiejsza noc była znowu przespana. Pan Ferber przynosi rezultaty. Aż boje się pochwalić bo znowu zacznie się jazda i będzie klops :) Poszła spać o 20 i spała do 6.30. Koło 4 zajrzałam do łóżeczka a ona biedna śpi na brzuszku i głowę ma na maskotce( od początku śpi na płasko bez poduszki). Słodki widok. Poprawiłam ją i nawet nie drgnęła. A i z tym smokiem wczoraj postanowiłam zrobić eksperyment. Cały dzień nie dawałam i spokojnie zasypiała i na spacerze i w łóżeczku. Mój mąż tylko mówił no daj jej smoka, nie pozbawiaj jej dzieciństwa :):) Będzie potrzebować to dam ale jak nie ma parcia to po co :):) seventy szalony ten Twój Jasiek :) Kawał chłopa z niego :) My też na początku mięliśmy skierowanie na badanie bioder na usg, a oprócz tego poszliśmy też do dobrego ortopedy do którego kiedyś mnie rodzice prowadzili jak byłam niemowlakiem :) I on nam mówił żeby dziecko w ogóle nie kłaść na boku tylko na plecach, także musieliśmy odbijać i kłaść mała na plecki. W każdym razie na pewno będzie wszystko w porządku. Popatrz na necie może polecają kogoś ludzie z twojego miasta.:) Agnes trzymam kciuki za te rozmowy żebyś znalazła jakąś fajną robotę :). Ja jak na razie wysyłam tylko podania ale szału nie ma jeśli chodzi o oferty :( Izi dzielną masz córunie, zobaczysz za parę miesięcy będzie śmigać a wtedy to już nie będziesz pamiętać o tych wizytach u lekarzy i nerwach.Zdrowie najważniejsze :) Kirsten no prawie 10 kg u Was, Florianek ma chyba apetyt :) Słuszną linie ma nasza władza :) Jak to było w Misiu :) A mnie się wydawało że moje dziecko jest spore a waży 9 :) Piszecie o wytykaniu sobie błędów itd. ale przecież nikt tego tutaj nie robi, przynajmniej ja nie zauważyłam a to że pomarańcze wprowadzają zamęt to już inna sprawa:( Olać je!!!! :) Anna ja jak daje mięsko to odrobinę masła czy troszkę oliwy też dorzucę, a z przewijaka to nie korzystamy już ze 2 miesiące, bo ten niby większy okazał się być już za mały :( A jak wisiał nad łóżeczkiem to Ala zakładała na niego nogi i w niego kopała. Tease i Anna wszystkiego najlepszego dla Waszych półroczniaków :) Moja przyszła na świat 14 także też możemy świętować pół roczku :) No nic spadam i miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie dziewczyny powiedzcie macie zamiar szczepić swoje pociechy na pneumokoki i meningokoki ?? bo mi dzisiaj o nich lekarka dzis gadała i mam sie zastanowic i powiedziec przy nastepnym szczepieniu ktore mamy dopiero 13 maja :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewuchy! gryfno, zmartwilas mnie... mam nadzieje, ze ulozy sie pozytywnie ta sprawa, cokolwiek to by bylo! trzymam za to kciuki! izi, ciesze sie, ze z Pati coraz lepiej!!! jeszcze troche i mam nadzieje, ze nie bedziecie juz potrzebowaly jezdzic do Lodzi:)! dzisiaj bylismy na kontroli i ostatnim szczepieniu. nareszcie! Jaro mierzy 70,5 (ale mi sie wydaje, ze wiecej) i wazy 8380 gram. fakt, do Floriana to jeszcze daleko, ale i tak dla mnie chlop jak dab:). a Florek to niezly jest:)! seventy, nie wiem, czy pisalam, wiec: fajnie, ze napisalas i ze Wam sie dobrze uklada! rzeczywiscie facet do dupy. karina, heh ale napisalas o exie seventy. ostra babka jestes:D! seventy, nie wiem, czy ta wasza lekarka jest jakas porabana, czy ja taka sztywna dzisiaj. ze Jasko leniwy???? przeciez to normalne, ze dzieci w tym wieku nie chca siadac, a ze niektore dzieciaczki tutaj juz super siedza, to super, ale o tych niesiedzacych to nic nie swadczy. mi powiedziala lekarka, ze jest Jaro jest bardzo dobrze rozwiniety jak na swoj wiek (chociaz nie pelza, nie siedzi) i to mi w zupelnosci wystarczy. cholera, Dziku marudny dzisiaj jak stara dziewica. koncze wiec przespanych nocek i buziole! Aaa! mleko konskie, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Placunia wszystkiego dobrego z okazji pol roku :):):) No i musze sama na siebie sie pozalic :( Wczoraj przegralam walke z moim dzieckiem w nocy ja ja do lozeczka a ona spowrotem do mojego lozka :( Walczylam dwie godziny i sie poddalam i zasnela przy cycu . Pochwalilam ze spi pieknie od 21 :) Wstala o 24 bo ja kupka cisnela i walczyla o miejsce w moim lozku :):):) Ja zamiast sie przespac to czekalam az wstanie :) Durna baba ze mnie :):):) Jak mozecie to prosilabym o ta ksiazke do spania ania77_28@o2.pl Dzisiaj udalo mi sie strzelic fotke jak trzyma nozke w buzi :):):) Wiktoria przewraca sie z brzucha na plecy i odwrotnie :) Dzisiaj jak ja trzymalam na kolanach to skubana oparla nogi o krzeslo , rece o stol i wstaje:):):) Trzeba strasznie uwazac:) Smialam sie ze myli jej sie kolejnosc najpierw raczkowanie a pozniej chodzenie:) lece bo mnie wzywa , moze pozniej cos skrobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziołszki:):) u nas mgła jak cholera od rana:O gryfno pisz, wracaj do żywych:):), od razu przeszło miu przez mytśl jakieś szokujące wyznanie męza, zdrada przyjaciółki, gorszych rzezczy nie wymienię:O:( niezapominajka ty lecisz w kulki z tym korzuchem:P:D:D:D mielona ale Florian ma 77cm, normalnie doktorek wyciągnął miarę i sam mierzył miska bo myślał że babka się machnęła i mówi rzeczywiście taki długi:D:D:D:D stara dziewica hehehehehe nie wiem jak marudzi a mam ciotkę starą pannę:P:P:P, ale to już tata bardziej by wiedział bo on często i gęsto się z nią sprzeczał:D:D:D:D:D:D:D:D:D kurczę oglądam o tym szabacie ortodyksyjnych żydów szok, na N-powtórka:):) nie ma jak to telewizja eN:P:P:P: kurdę Felek misiek też jakiś dziś lewy ale za to już nie woła memem tylko mama:D:D:D:D:D::P:P:P:P:P bierze mnie na kaszlaka:D:D:D: chrypkę chrząkanie:D:D:D:D:D a ja olewka od samego rańca czyli 5,30:O:O:O dzessss skowronek błogosławię porę o ktorej zasypia 19,45:P:P:P:P:P Izi super że Pati dobrze reaguje, oby tak dalej, :):):):):):) muszę wrzucic na Nk zdjęcie miśka w foteliku , rozpoczynamy lans fotelikowy:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D agnes powodzenia:):):):) gratulację z obrony:):):):) dzielna mądra mamusiu:P;);) u nas smok to tylko zatyczka zasysacz do spania zaraz po obudzeniu musiek wyciąga go sobie z buzi i trzyma w garści:):):), w nocy nie stanowi przeszkody bo zaraz poz aśnięciu czy dzień czy noc jest wypluwany:):):):), bardziej służy do rzucania po wyrku co by mama miała szukac:D:D:D:D:D niezapominajka dla starszego robiłam normalną zupkę buraczaną na wywarze warzywnym i dodawałam najpierw pół żółtka , no właśnie muszę się z anie wziąśc bo już czas, co drugi dzień, a potem całe, wciągał jak szalony:):):), nie bój się soli w słoiczkach jest od 8mca:):) dziś dałąm Florianowi słoiczek od 8mca kurde te nudle to całe kawałki jeszcze je podrobiłam łyżeczką, ale jedliśmy go h na raty żucie męczy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D, aaa Florian też nie siedzi raczej rozwala się jak menel :D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:Dale lekarz go pnaginał ponaciągał jak żabę i swtierdził że dobrze się rozwija, i siądzie w swoim czasie po swojemu:):):):):):) karina tak Ci dobrze od tylca ;)hehehehehehehe seventy miło Cię widziec i czytac pisz co u Ciebie i jak dajesz sobie radę, jesteś dzielna:):):):):):):) Fajnie że Jasiek bezproblemowy facet, ciepły na sercu:):):):) ann pomimo mięska w skłądzie obiadku dodawałam też tłusz\czyk:):):):):) nio to nara dziołszki bo to już chyba wszystko co chciałam napisac:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki My na weekendzie we wrocku byliśmy.Mąż miał spotkanie służbowe tam, amy przy okazji zabralysmy się do rodzinki w odwiedziny :) Bylo super - ja pierwszy raz we Wrocławiu no i uwazam że jest pięknie.Mała grzeczna byla, bez jakichś większych problemów. Gryfno!!!Kochana trzymaj sie i uszy do góry.Raz lepiej, raz gorzej jak to w życiu. Jakoś się wszytsko ułozy zobaczysz :) Buuuziak :*:*:* Co to @ to mi też do niej nie spieszno!!! Jeśli mam ne miec przez caly czas karmienia to mogę karmic i karmic i karmic hehehe jak Anna - do 18tki hehehe Co do smoka to u nas tez smok przy zasypianiu...wolałabym już nie, ale pomalu ja będę oduczac chyba. Niezapominajka - miałam jak ty schizy co do sadzania.Nie pozwalałam nikomu jej sadzac nawet na chwile, ale później sama ją o siebie zaczęam opierac i ona już sama ciągneła głowę do góry i nogi.Moją sadzam od niedawna - jakies dwa tyg, ale tez nie calkiem pod kątem prostym.Tym bardziej ze cielęcinki i Twoja i moja więc moze i lepiej ze nie tak szybko, bo cięższe. A co do teściów - pozostawię to bez komentarza najlepiej hehehe ale szczerze wspolczuje ;) Filatelistka - o boszeeee!!!! hahaha końskie???hahahaha ale sie uśmiałam.A może chciałaby konia wydoic hihi ;) Co do wychowawczego to ja idę na wychowawczy.Aktrualnie ejstem na urlopie wypoczynkowym a potem wychowawczy.Dorabiam sobie w domu - to będzie zawsze cos dodatkowo.Z alergią nic sie nie martw - moja znajoma miala mealego uczulonego tez na duzo rzeczy, teraz jakoś powyrastał z alergii pokarmowych i jedynie co to ma czasem na proszek , albo plyn jakis do kąpieli wiec caly czas w emolientach go myje :) Hahaha kojoneczka ten Daras to niezły jest.Pewnie z siniorem na czole nadal słodziuchny jak malinka :):) Tarmosi sie za fujare??hihihhi bosssskiiii :) pomału zaczyna sie zastanawiac do czego jeszcze procz siurania mu sie przyda :):) Anna moja szpinak już jadła.W sloiczkach bobovity jest szpinak w słoiczka d od 4tego miesiąca?! Placunia na pomaranczę to słów brak i sił szkoda - ignorowac trzeba takie dna... Izi Ty jak zwykle zaskakujesz tym że o wszystkich i o wszytskim pamiętasz hihi dziekuje w imieniu Matyldy za gratki połroczne :):) Wycaluj Pati że dzielna dziewczynka jest :) Roxi ale super ze metoda f przynosi skutki :) ja skoncze czytac knigę i też sie zabieram!!!!Niby nie mam tragedii - wstaje raz albo dwa na 2-3 min.Ale kurde wstac trzeba i wziac do lozeczka, dac cyca i potem odniesc... najcześciej robię to tak mechanicznie ze nawet nie pamietam czy wstawalam w nocy czy nie wstawałam hehe Tease współczuję Ci zimna, brrr masakra....Trzymajcie się cieplutko i chuchajcie dużo żeby grzac sie hihihih Podam sposób mojego meza żeby nie kłaśc się do zimnego wyra.Do butelki wlewasz gorąca wodę, dokladnie zakręcasz i wkładasz pod kołdrę.W tym czasie prysznic czy coś i jak wracasz to masz już cieplutko pod kołderką hehehe :) Placunia moja też z 14tego hihi :):) seventy ja nie będę szczepiła małej na nic dodatkowego.Nawet na MMR nie będę szczepic, bo bardzo dużo powikłań jest po niej.Ogólnie jakoś nie wierzę tym szczepionkom.Żeby one były jeszcze 100% - a to jak dla mnie wałek i działanie na psychikę rodziców.No ale ile osób tyle opini :) No i teraz tak ogolnie to jaja z moją małą.Smieję sie z meza żeby mi przedstawił drzewo genealogiczne to małej mojej wychodzą - uwaga!!!! Górne trójki hehehe czyli kły wampirze.Zaznaczam ze ine ma żadnego zęba jeszcze więc same kły bedzie miała.Powiem szczerze ze nawet mnie to cieszy - bo cycem karmie wiec akurat cyc wejdzie miedzy zęby i nie będzie mnie gryzla hehe. Juz takie gule duze ma na dziasłach więc aby patrzec i się przedrą.Pokazywałam pieleniarce znajomej z dizeciecego bo nie byłam pewna czy to to.Ona powiedziala że to zebiska idą hehe powiem Wam że najpierw się wystraszylam ze cos nie tak, ale teraz okazuje sie ze męża chrześniak też tak ząbkował hehe :) No to hcyb a tyle.Czytam dalej Pana F i zaczne wprowadzanie. Buuuziaki "koachane wy maje padrugie" :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagusiak jesteś pewna że to trójki:):):), my już mamy wyklutą całą lewą dwójkę, zaczynała od szpica wychodzic a dziś już jest krecha:):), jak wyjdzie trochę więcej wrzuce fote:P:P:P:P wampirz0-chomiczego zgryzu:P:P:P:P:P, dawaj bo nie wierzę Ci:P:P:P:P też fotę potem na wymianę:D:D:D:D:D:D:D u nas beż szczepienia na mmr nie przyjmą Ci dziecka do przedszkola czy do szkoły,m już na ach rzucę hasłem:P:P Spielgrupę:P musiałam pokazac że miał mmr na dwa latka:):):) OLiś oczywiście:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nk wrzuciłam zdjęcie.Nie jest superwyraźne,bo z moim sprzęten przy takich odległościach to niewyraźnie wycxhodzi.Same oceńcie.Jeśli się mylę to ok, ale jak dla mnie na jedynki to nie wygląda.Z resztą pielęgniarka ta mi mówiła ze tk się może zdarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe dagusiak nie mogę z tego zdjęcia jutro penetruję mojego pysia aparatem:D:D:D:D:D:D:D: rzeczywiście to są całe białe kości po bokach????? łomatko:):):):):) dużo sił oby się szybko i bezboleśnie przebiły:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ubaw robiąc zdjecia kłów hehehe mąż - kuźwa Ty to zawsze cos wymyślisz, maltretujesz to dziecko cały czas heheheh Ja tylkoe się zastanawiam i mam nadzieje ze zawiązki zębów ma ona tzn jedynek i dwójek. Ok uciekam dalej czytac ferbera.Na razie położenie i pozostawienie w łóżeczku git - mała śpi hehehe paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze tylko dodam, że to nie jest kość na wierzchu,w dotyku czuc pod cieniutką warstwą, że ząb jest pod spodem.Ciekawe czy wyjdą jako pierwsze czy moze faktycznie będą tak sobie siedziały i czekały na odpowiedzi moment hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Oficjalnie nasza gwiazda została w niedziele ochrzczona!!!! I o dziwo nocka była SUPER!!!! mała obudziła się dopiero o 5 .30- na butle. Nie chcę zapeszać ale kolejna nocka też była ok , co prawda wstawałam do niej ale tylko na minutkę , przekręciłam na drugi bok, dałam buziaka i dalej spała do 5.30 - szok ( a już zaczęłam czytać knigę a swojego starego przyzwyczajać do cięzkich nocek :( ) Mam pytanko , a mianowicie dziś zobaczyłam że Zuza ma już dwie górki i białe punkciki na dolnych dziąsłach , czy to oznacza że lada chwila będą zębiska czy ten stan mo e jeszcze potrwać ? Miłej i spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejas!!!!!!! hehe maly wilkołaczek bossssssski!!!!!uśmiałam sie! tak tak jadę jak zwykle od tylca:-) :-) Kirsten bo ja lubię od tylca:-) Nikam1313 Gratki z okazji ochrzczenia!Oby noce byly juz cały czas przesypiane! Czytam ze Twoj stary to mąż tak?:-) ehehehe kurde felek moj stary hmmmm jakoś mnie to rozbawilo hehhe O zębach nic nie napiszu bo mój jeszcze ich ni ma! No o wilkołaczku dagusiak juz wspomniałam!hehe a slyszalam ze Wroclaw faktycznie jest bjui.....czlowiek mieszka w Polsce i nie odwiedza takich uroczych msc:-( Za granicę sie pędzi więc czas pomyśleć o jakimś zakątku tu u nas.Bardzo bym chciała pojechać do Krakowa......:-) Kirsten tez oglądałam szabat....hm no szok.Zajebiste mają wesela.Chłopy na jednej sali a kobity na drugiej.Hm jednak co kraj to obyczaj.Najgorsze te obrzezanie!Zabiegi na peniorkach u 8-dniowych chłopców!Oł siettt!!!!! Anna1977 Nie peniaj z tym ze wzięłaś młodą do wyrka-ja zrobiłabym to samo!Człowiek jak zaspany to czasami pieprzy te wszystkie reguły choć wiadomo ze chciałoby sie uczynić inaczej:-) Mielonka:-) Juz nawet nie pamietam co pisałam o mężu Seventy ale pamiętam ze to bydlak Dobrze ze u Was juz po ostatnim szczepieniu nas to zaraz czeka :-( Pani Reni Jusis wypowiadała się ostatnio w DDTVN,że nie szczepi wcale.Kurde z jednej strony ją rozumiem bo czytałam gdzieś ze mogą wystąpić powikłania ale zdrugiej strony to podziwiam za odwagę.... Placunia Gratki z okazji udanej ponownej nocki!Super! Seventy Podziwiam Cie za zmianę w życiu,wyprowadziłas sie do innego miasta.Jestes odwazna!Trzymam kciuki!!!!!!OOO i zyczę żebyś znalazła pracę!Przesyłamy buziaki razem z Iwasem dla Jaśka! Co do glutenu to gdzieś wyczytałam ze przez msc dosypuje sie do obiadku 1 łyżeczkę manny a przez 2-gi msc dosypuje sie 2 i na tym koniec z zabawą w gluten......hm Agnes Bravo bravo z okazji obrony.Pijemy!!!!! Przyjadę niedlugo do Poz :-) Jestem ciekawa czy dostaniesz prace w Wawce:-) To co?Wyprowadzisz się tam???? Jak robisz mu te owocki z kaszką??????Poproszę o poradę. Dziołszki czytałąm i juz nie pamietam u które ale nieźle Wam tam piździ w domach!Ja to jestem zmarzluch więc wystąpiłaby załamka!brrrrrrr A co u nas: Mamy sie dobrze.Zaliczamy deszczowe spacerki bo dzis padało nawet nie zarzucałam folii bo fajnie pooddychać takim deszczowym powietrzem więc mysłe ze mały napowietrzony i teraz smacznie sobie ziuzia:-) Dziś tak śmiesznie mówił ze tak jakbym usłyszała hej hehhe:-) Mama wymawia tylko jak jest zły i ma sie prawie na płacz więc krzyczy mmmmmaaaaaaammmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaa Niedlugo bo 29 na ostatnie szczepienie-mam nadzieję ze zniesie to dzielnie. Wcina wszystko,po królika,indyka,brokuły,aż po szpinak no i z deserkami tez nie ma problemu zjadłyb nawet pusty słoik tak sie w niego wpatruje jak skrobie łyżeczką po bokach wygrzebując resztki deserku:-) Z nockami tez ok.Zasypia (Sam)puk puk,o 20 spi do 6 rano wypija flaszke i dosypia do 8-8.30.chwilo trwaj wiecznie!!!!! No nic spadam! P.S.Gryfno jak czytasz to puszczam oczko w Twoją stronę ;-) buzka KOJ KOJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dagmara za ksiazke :):):) zaczne ja studiowac jak tylko zgram te nieszczesne zdjecia . Pomyslalam ze dobrym sposobem bedzie usypianie wieczorne przez tate:):):) Cos mi sie zdaje ze ja to sie jej tylko z mlekiem i cycem :):):) Odczuwam bak paru godzin w ciagu doby :) Tylko dlatego ze od pol roku nie przespalam calej nocy :( Mysle ze to sie zmieni jak wprowadzimy ksiazke w zycie :) Tyle sie tu naczytalam jak wam pomogla i dla mnie to jest najwieksza nadzieja :):):) Dagusuak ciekawe co piszesz o tych zebach bo moja ma rozpulchnione gorne trojki od dawna , musze wymacac bardziej co tam sie dzieje :) Jak widzi ze bede znowu szukala szczescia u niej w ustach to sie krzywi :):):) Wszyscy sie ze mnie smieja bo wedlug mnie Wiktorce ida zeby od 3 miesiaca :):):) Kurcze napisalam emaila do tego sprzedawcy z allegro o przesylke tutaj i nic nie odpisal :( Jeszcze poczekam Izi dostalas juz ten fotelik samochodowy ? Moze jeszcze poczekam i cos wymysle , super jest i mi sie podoba :) Zastanawialam sie nad tym szpinakiem poniewaz akurat w ten sam dzien jak wprowadzilam szpinak dostala katar:( Trwal on co prawda 4 dni . Jezeli w diecie dziecka jest od 4 msc to sprobuje ponownie i zobacze czy to tylko dziwny zbieg okolicznosci . Dobrze ze seventy88 spytalas o pneumokoki :):)Przy sprawdzaniu jak tu jest zauwazylam ze mam wizyte 23 a nie jak wczesniej pisalam 19 :) to bym sie przejechala na wycieczke :):):) My szczepilismy poniewaz tutaj sa w standardzie . kirsten2 jak jest z tym zoltkiem , ? mozesz wiecej napisac od kiedy i ile ? Bylabym wdzieczna . Do mam gotujacych uzywacie warzyw ekologicznych ? narazie bo juz sie zakrecilam o czym mialam napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* dagusiak, naprawde masz malego wampirka w domu :) a prpopos zebiw. Moj maz ma jeszcze kilka mleczakow...tak sobie siedza sobie z przodu. Kurcze zazdroszcze jemu tych zebow, ani jednej plomby, a ja auuu...wlasnie wrocilam od dentysty z dwoma koronkami. Zeby tylko moje dziecie nie mialo moich szkieletow. Znowu moj kolega mial gorne jedynki i trojki, dwojki nie wyrosly, wygladal komicznie i caly czas sie martwil ze zadna dziewczyna go nie zechce. a jednak jakas chciala :) *anna1977, kroisz ziemniaki jak na zwykle frytki(ja lubie grubsze), wkladasz do jakiegos foliowego woreczka, dolewasz oleju i potrzasaszkilka razy. Piekarnik ok 220-230st. piec do uzyskania zlotego koloru lu miekkosci ok20-25min. w polowie pieczenia przewracasz na druga strone.mozesz posypac np. papryka lub tylko sola * ups Filatelistka hehe.. * izi, ciesze sie ze wszystko idzieku dobremu.Krok po kroku i niedlugo *ile ml/gr maja sloiczki gerbera czy hippa, ile takich dziennie podajecie maluchom? * ja szczepilam na pneumokoki, na rota nie chcialam, meningo nawet nie znam. *dla malej kupuje wszystko organic, ale naprawde zdrowe nie traktowane niczym rosnie tylko w ogrodku u mojej babci *jeszcze jedno, macie jakies sposoby na plamy typu marchewka? kuzwa, nic nie dziala na te pomarancze.... ide spac, wczoraj do 2 w nocy ogladalam filmy i dzisiaj jak zombie narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ale pogoda beznadziejna ,spać i spać tylko karina podziwiam za to latanie po deszczu wczoraj byłam na dworze tylko z 20 minut akurat jak nie padało ,jak zaczęło to uciekałam do domu dagusiak---byłaś we Wro i nie wpadłaś na kawę :D;) Dla mnie Wrocław jest zwyczajny ,chyba jestem przyzwyczajona ,bardziej podoba mi się Kraków ,Opole ,Sopot a w ogóle to bym pojechała na Hel :) Niezapominajka ---mi schodzi marchewka po mydełku na plamy " dr. beckmann" ale trzeba szybko zaprać ,nie wiem czy cos takiego jest u Ciebie ,vanisz jak dla mnie przereklamowany ,jak mi sie skończy to mydło to kupie tego nowego Ariela na plamy ,zobaczymy czy warto... IZI---bardzo się cieszę że tak dobrze jest z Twoim słoneczkiem ,teraz to juz może być tylko lepiej 🌼 Gryfno mnie też zmartwiłaś ,trzymam kciuki żeby pomyślnie się wszystko zakończyło Kobitki a co robicie z maluchami tak wcześnie rano np 6 ,zaczynacie się juz bawić ? bo ja muszę wypić kawę żeby jakoś funkcjonować i zazwyczaj biorę małego do łóżka ,dam mu jakieś zabawki i niech się zajmuje sobą ;) tylko czasami mam jakieś wyrzuty że zamiast się z nim bawic to ja piję kawkę i siedzę na necie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesoo pomocy!!!! ja poproszę znaczy książkę ferbera isaufo@yahoo.fr JA juz wysiadam, mam wrazenie, ze to zeby ida ale ja wole miec pewnosc, bojuz nie moge, dzisiaj to chyba 2h spalam :( buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajo :) Dzisiejszą noc też muszę zaliczyć do udanych. Mała po kąpieli usnęła o 21 a wstała przed 6 na pierwszy posiłek. Nie powiem bo miała w nocy moment krzyków ale sama w ciągu dosłownie 2 minut się wyciszyła więc postęp jest :) Nie to co moje pierwsze próby podejścia kilkanaście dni temu gdzie darła się w nocy 2,5 godziny :) O smoka też nie walczy :) Super :) Dagusiak moje gratulację!!! Nie sądziłam że takie rzeczy się zdarzają bo ciągle się słyszy że idą najpierw na dole na dole :) A tu proszę miracle :):) Super!!! Nikam dzidzia ochrzczona więc diabeł wypędzony :) Gratuluje nocek bo to wybawienie jest :) A jeśli chodzi o te dziąsła to z tym różnie, mi też się wydawało już 3 miesiące wcześniej że będą zęby a tu troszkę poczekałam :) Ale skoro są białe punkciki to może lada dzień wyjdą ząbalki :) Karina u nas też pogoda nie najlepsza ale dziecię trzeba hartować, bo w zimę przecież nie będziemy siedzieć w domu :) U nas na szczęście nie padało wczoraj więc mogłyśmy spokojnie wyjść:) A teraz się pochwalę :)A coo :) Ja mieszkam poza miastem, za domem mam zalew a wokół lasy i stadnina koni :) Także odpoczywam cały rok :) No i mała się nawdycha świeżego powietrza :) Anna nie sądzę że od szpinaku dziecko dostało kataru, raczej zbieg okoliczności :) Ale zamierzam kupić takie mieszanki wiosenne mrożone bo tam jest kalafior, groszek, fasolka szparagowa i chyba brukselka także do obiadków mogłabym dodawać coraz to nowsze składniki :) Niezapominajka jak mąż ma mleczaki to szok, to ile on ma lat? :):):)haha żartuję ja też się modle żeby moje dziecko miało zęby po mnie bo mój mąż ma takie połki które non stop musi robić,ale u nich w rodzinie większość takie ma :( Także w ogóle będzie lepiej jak dziecko wrodzi się do mamusi :):) Pije trampki żeby Cię nie skłamać to ja ok. 6 nakarmię i zostawiam mała w łóżeczku a sama odwracam się dupskiem i idę spać dalej :) A później mój mąż idzie na 9 do pracy i koło 8.30 mówi mi że mała już wstała i się bawi :) A jest takim cwaniakiem że jak już chce żeby ją wziąć z łóżeczka kolo 9 to przekręca się na brzuchu o 180 stopni i wygląda przez barierki i pokrzykuje z bananem na ustach :) Dzisiaj też pogoda nie za piękna ale na spacerek pewnie pójdziemy. U nas te szczepionki się przesunęły w czasie, bo poszła fama że skoro w kielcach są pneumokoki bezpłatne to może i u nas będą a więc lekarka powiedziała że możemy jeszcze poczekać i przyjść za 8 tygodni, także my 21 grudnia idziemy na drugie pneumokoki a później dopiero po pierwszym roczku. Powiem 'Wam że odkąd nie mogłam pić kawy normalnej bo wiadomo ciąża i karmienie to nauczyłam się pić kawę caro i do tej pory ją piję, a normalną sobie całkiem odpuściłam. No nic idę na śniadanko. Także drogie mamusie do późniejszego poklikania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno nie pisalam, ale kompletnie nie mam czasu, wejde na chwile na neta, poczytam was ale nawet nie mam chwili zeby cos napisac. U nas masakra! Ja do pracy codziennie coprawda na 4 godzinki, wracam do domu i zajmujemy sie firma, w poniedzialek kupilismy towar i poprostu juz nie mam sily, kazdy smoczek musze opisac, zrobic zdjecie a jest tego naprawde duzo :) Wogole mam duzo zabawek dla naszych pociech najwiecej z Fisher Prica :) Smoczki, butelki i takie tam :P Narazie robia nam sklep potrwa to jeszcze ok 2 tygodni. Mala juz siedzi sama ale teraz nawet na chwile nie moge jej spuscic z oczu, przewraca sie na plecy z brzucha, z brzucha na plecym staje na glowie, oj :D wogole to nie usiedzi nawet przez chwile sama, musze caly czas kupowac jej nowe zabawki bo wszystko jej sie nudzi, najlepsza zabawka jest pilot, telelfon, laptop hehehe. Mam nadzieje ze ksiazka wam pomogla nasza mala zasypia ok 19:30 i spi do 7:30, takze jest super, gorzej z drzemkami w ciagu dnia, bo powinna miec 2 i spac po ok 1,5 godziny a ta robic sobie w ciagu dnia tych drzemek ok4 tyle ze po pol godziny, no ale chyba taki juz jej urok. Nasz dzien wyglada mniej wiecej tak: 7:30 mala wstaje o 8 daje jej mleko 180ml pozniej ok 9:30 drzemke ma pol godzinna, ok 11:30, 12 daje jej kaszke z butli bo lyzeczka to karmilabym ja godzine, wiec wole z butli wciaga jej ok 150ml, pozniej znowu ma drzemke pol godzinna, ok 14 daje jej obiadek, pozniej o 16 mleko, znowu zlapie komara na pol godziny, no i od 17 do 19 jest taka maruda ze masakra, kape ja wiec o 19 o 19:30 mleczko i spanko. Takze u nas mniej wiecej tak to sie dzieje :) Mala posiedziala chwile sama i juz marudzi lece do niej. 3majcie sie dziewuszki i w razie jakbyscie chcialy kupic jakies zabawki czy cos dla malych na mikolaja to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×