Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Hej :) U mnie od rana pranie, sprzątanie, gotowanie. Małej robię właśnie zupkę i powiem Wam że ja już podaje wszystkie możliwe warzywa. Kupiłam kilka mrożonek tzn. takich mieszanek zup np. wiosenna czy jesienna, tam jest kalarepa, ziemniak, groszek, marchew, pietruszka, fasola por dodaje osobno dynię i mięsko i mała wcina jak się patrzy :) Kirsten to co napisałaś jest rzeczywiście bezmyślnym zachowaniem pielęgniarki która zbagatelizowała sprawę i zachowała się nieodpowiedzialnie. Natomiast ja nie porównuje podawania leku na leżąco i spokojnego karmienia. Napisałam tylko że dziecko tak woli jeść. Trochę mi się wydawało to zawsze dziwne że dziecko woli jeść na leżąco i myślałam że może ja jestem jakaś nienormalna :) Agnes Ja też cały czas szukam pracy i powiem szczerze że siedzenie w domu to nie dla mnie. Posiedziałam ponad pół roku ale sądzę że już czas żeby trochę się ogarnąć i zacząć wychodzić do ludzi. Wiadomo że za dzieckiem się tęskni ale raz dwa się człowiek przyzwyczai. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko :) Zola bravo z okazji pierwszego ząbalinka :) Dodka zaintrygowałaś mnie tym tatuażem i powiem szczerze że narobiłaś mi ochoty :) Jak narazie dostałam od męża bransoletkę Lilou z imieniem i datą urodzenia mojej małej :) Także zawsze jest ze mną :) No nic idę miksować zupkę dla małej bo niedługo wstanie :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izis-też mam juz konto na BB czekam info majówka a co dokładnie cię niekpkoi cos wiem na ten temat moze cos podpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dodałam Was do przyjaciół na BB, ale nie wiem jak zaprosić do tego forum, chyba Niezapominajka musi to zrobić, bo ona jest administratorem. A te które jeszcze nie wiedzą o co chodzi to wchodzimy na stronę: http://www.babyboom.pl/forum/ i tam zakładamy sobie konto, reszta wskazówek jaka nazwa forum to na NK i do Niezapominajki pisać w sprawie przyłączenia do grupy. P.S. Kojo dziękuję za przesyłkę!!!:) Pati już się bawiła:) wielki buziak KOCHANA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotik- mala sciaga nagminnie lopatki wypychajac kaltke piersiowa do przodu i ma czesto zgiete rece w lokaciach-nie sa bardzo ciezkie do rozprostowanie ale czuc blokade. podto zaczela robic mostek-podpiera sie glowa i stopami i robi C lezac na plecach. nie przekreca sie na brzuszek,jedynie to pelza do tylu to jej cala aktywnosc fizyczna,posadzona siedzio ale sama sie nie granie zeby pokombinowac siadanie-nic,i nie mowie ze ma juz sama siadac ale chociaz cos probowac.nie wiem jakos mnie to martwi,naczytalam sie i chodze jak cien-nie spie,nie jem.ide do lekarza za okolo2 tyg,ale co mi ten piperzony gp powie:( pewnie przepisze paracetamol-fuck:O izi jezeli moga nowe to mozna na maila te namiary na nowe forum bo mnie na nk nie ma.jak napiszesz ze tak to podam maila. pozdrawiam wszystkie gratuluje nowych zebow i tatuazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, *piszecie ze pelnia moze miec jakis wplyw na nocne harce naszych maluchow i jestem w stanie w to uwierzyc. Moje dziecko wstaje w nocy, nie wspomne o tym ze jest glodna, to jeszcze zabawy jej w tej malej glowce.Piszczy krzyczy, gada sama do siebie i przekreca sie na brzuch i steka. a ja latam z jezorem na wierzchu i ja przekrecam, no i nie spie buu.. agnes i inne, ktore karmia cycem, czy karmicie dzieciaczki w nocy wiecej niz raz, czy to tylko u mnie, moze mala glodna, moze za malo je w ciagu dnia, nie wiem.. * ad tej dziewczyny w spiaczce.Nie mam nic przeciwko poprawianiu urody za pomoca skalpela ale w granicach rozsadku. Jesli ktos ma odstajace uszy czy garbaty nos i zle sie z tym czuje , ma kompleksy dlaczego nie.Tyle tylko ze trzeba wybrac dobra, sprawdzona klinike..Dziwie sie tylko ladnym dziewczynom, ktore wyszukuja wad u siebie.Lepiej zadbac o siebie niz byc smieszna *jak patrze na nasza tabelke to widza jak czas leci i latek przybywa.Kurcze, stara dupa juz jestem :) *seventy, bezmyslnosc pielegniaremk i lekarzy..straszne dla rodzicow i rodziny stracic takiego malucha *zapomnialam juz jak to jest miec zarutego zebala i jaki to bol przez kilka godzin albo i dluzej jak zle dobiora trucizne. Zawsze mialam robione kanalowe w jeden dzien i to sobie chwale. Wspolczuje wiec wam dziewczynki tego kurewskiego bolu *czy waszym maluchom tez sie ulewa nie tylko po jedzeniu? Moja mala zawsze jak lezy na brzuchu niezalenie od tego kiedy jadla, ma dokola siebie male korytko *narka, lece zobacze co na BB i do mojego tygryska, ktory juz wstaln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja nie mogę podejmować decyzji co do NOWYCH majówek. Jestem na forum od kwietnia 2010 czyli na miesiąc przed porodem, a są dziewczyny, które są tu od początku, dlatego one muszę się w tej sprawie wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka jeżeli możesz to podaj e-mail to Ci opowiem dokładniej jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :):):) Dziewczyny z pelnia to chyba prawda :):):) Moja gwiazda wstala o 1 i bawila sie do 3.40 a co spac nie trzeba :):):) Mialysmy isc do przedszkola ale ja bylam skonana juz wysadam :) Bylysmy na spacerku od 12 do 14 i mala pospala jeszcze do 15 takze dzisiaj znowu 3 godziny snu :):) Dalam jej dzisiaj pol zoltka z obiadkiem zobacze jaki bedzie efekt . Odkat zaczelam wprowadzac stale pokarmy to tesknie za zapachem niemowlecej kupki :):):) Teraz to juz pelna gama zapachow :):):):) Kurcze zrobil mi sie jeczmien na oku :( posmarowalam obraczka zobacze czy przejdzie . Dagus jak wybory ? cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izi66: Mam prośbę, skoro usunięłaś mnie z nk to proszę tylko żebyś usunęła moje zdjęcie z profilu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gitanita wszystkie zdjęcia nieaktywnych forumowiczek z profilu też usunęłam. Gdybyś oczywiście zmieniła zdanie, chciała dołączyć do naszego nowego forum oraz do NK to zapraszamy... uważamy, że na NK i na naszym nowym forum powinny być osoby, które dobrze się znają oraz chociaż od czasu do czasu piszą na forum. Wiem, że nie każdy ma czas tak często pisać, ale raz na tydzień można parę słów napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram izi66
z nk zostaly usuniete osoby ktore zapomnialy o kafe i my zapomnialysmy o nich, wiec nie ma sie co kokosic tylko sie przypomniec i skrobnac pare slow. Pamietamy cie gitanita wiec dolacz do nas ponownie, bedzie milo odswiezyc znajomosc z toba, co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izi-wszystko rozumiem,nie ma sprawy;) kotik mail dla ciebie-dzieki,za reakcje:) majowka05_10@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) Wczoraj nie chcialo mi sie zleźc z dupskiem by podlaczyc ladowanie ale obiecalam sobie ze jak tylko Bzyk pojdzie spac tak wskakuje do łózka i nie wychodze:-) Wczoraj namarudzilllll oj namarudzilllllll!!!!!ale dzis wrocil do swego wcielenia:-) Ucina sobie drzemke...wiec węsze:-) Jak tylko przeczytalam ze Dodka zrobila tatuuu to od raz pomyslalam ze jakas pipa pomaranczowa bedzie miala esy no i nie pomylilam sie. Dodka dla mnie super sprawa...:-)Mnie sie bardzo podobaja tatuaze i kiedys sobie zrobie jakis malutki na stopie przy paluchach:-) Dzis byla dobra pogoda.Nie padalo wiec fajnie sie jezdzilo.Choc Bzyk zamiast spac 1 godz lub 1,5 spal 25 min!teraz odrabia straty:-) Dzis zakupilam kaszke manna i zaczynamy wprowadzac gluten. Czy jedna plaska lyzeczka dodana do deserku wystarczy???codziennie przez 1 msc?a potem 2-wie przez 2 msc? tylec: No wlasnie Daguś jak wybory?:-) Gratki? Anno 1977 nieźle z tą nocka o d1 do 3.40 hehe czad i sila Twa dziewczyna! Tak ogladalam dzis DDTVN o dziewczynie ktora zapdla w spiaczke!Masakra!Ta klinika byla fikcyjna...hm.Dziewczyna ze Szwecji i ona nie miala pojecia ze nie maja uprawnien do takich zabiegów!Jak wypowiadali sie ojciec i brat nawet nie bylo anestezjologa!Szok!!!! Biedna dziewczyna!Miala wychodzic za mąż latem!Kurwa!Tez nie mam nic przeciwko poprawianiu urody metoda plastyki jak niezapominajka ale czasem nie wystarczy tylko zadbac o siebie.Mam kolezanke ktora miala straszny kompleks małego biustu.Doslownie same sutki...Dzis ma miseczkę male B i jest pewną siebie uśmiechnięta kobietą ale nie śmieszną...Nie wszyscy Ci co klada sie pod skalpel klada sie dla kaprysu. Placunia fajnie ze gotujesz dla malej ja jeszcze nie mam do tego weny!na razie latwizna gerber i bobovita.ale mam nadzieje ze juz niedlugo zaczne to robic.! Agnes fakt ze tomasz t jest dobrym nastepca po piersi:-)u moich kumpelek sie to sprawdzilo.uzywam tomasza ale nie pamietam ile kosztowala.ale jestem bardzo z niej zadowolona! Izzi co tam pichcilas na obiadek?ja dzis robilam cukierki mmmmm a dupa rosnie.Brak mi motywacji!Leń leń leń!!! aaaaa zakupilam w Tesco puzzle heheh!jedno opakowanie 3 na 4 koszt 18.99 tylko imitacja w tych puzlach to zwierzątka ale wreszcie ja mamy i nie musialam placic za przesylke w Allegro! musze na chwilke uciec bo M mnie wyzywa ze pisze i pisze:-) później dokoncze! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. Izzi zrobila tylko porzadek na N.K. po tej calej aferze:-) Mysle ze jak sie jest obecnym na N.K. to byloby milo byc obecnym i tu:-) Ja niedawno zastosowalam gluten.Dosypalam jedna plaska lyzeczke do deserku i doczytam na necie jak dlugo to robic.Sa rozne zdania.wyczytalam nawet ze niektorzy gotuja manne by podac do jedzonka hm..... Izzi tez wiem o tej calej tragicznej sytuacji zachlysniecia sie corki Ewy Blaszczyk a wczesniej na krotko przed tym zdarzenie zmarl jej mąż...TRAGEDIA!czlowiek czasem nie docenia co ma...zloszcze sie na M.o byle co...itp. zola fajnie ze ząbek sie pojawił:-) Czy sa oprocz Izzi Pati dzieciaczki ktore nie maja ząbkow?Nie ze ubolewam na tym bo Bzyk jeszcze nie ma ale jestem ciekawa;-) Kojo gdzie jestes????????????????? Dodka a bolalo podczas tatuowania?i jaki koszt jak moge wiedziec?:-) Gryfno?Tez mysle o Tobie i mam nadzieje ze jest ok! Ogladalam zdjecia Tymka i stwierdzam ze to czysty tatuś:-) szok! No nic uciekam pod prysznic.Trzeba wlosy sobie zrobic,jakies golonko i pedicure:-) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka1101 to mialysmy niezla noc :):):) moja mala poszla spac i ciekaw jestem jak dlugo ta chwila potrwa :) Wczoraj i dzisiaj mialysmy tylko 1 dzrzemke poniewaz spala 3 godziny ciagiem i budzila sie o 15 wiec nie kladlam jej pozniej . W nocy to ja obudzila kupka , :( i szala potem . Mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej Karina-K18 moja nie ma jeszcze zabkow :( zagladam codzinnie :( straszna matka jestem . Karmie ja w nocy piersia ale nie wiem ile razy je bo jak sie obudzi to ja biore do siebie i tak komarujemy do rana :):):) Jak mi sie uda nie zasnac to wtedy odkladam mala do lozeczka :9 Karina-K18 podaj przepis na cukierki :):):) chetnie ym wciagnela cos slodkiego :) Gryfno trzymam kciuki za wyniki . mam nadzieje ze brak wiadomosci to dobra wiadomosc . Izi moj kupil malej taka krowe pianinko , ryczy to strasznie , ostro swieci ale dla malej to raj , bawi sie tym ciagle :):):) Wogole to moja uwielbia wszystko co na baterie i dzwieki wydaje :):):):):) http://allegro.pl/zabawka-muzyczna-krowka-i1309031889.html Jak tata kupil to trzeba sie bawic :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARINA, musisz mi powiedziec jak robisz te cukierki ad glutenu, ja robie to z manna, poniewaz nie mam dostepu do gotowych dodawanych do jedzenie 2-3g= 1/2 lyzeczki kaszki mannej (ugotowanej uprzednio na wodzie)dodaje do mleka, przecieru lub obiadku raz dziennie. I tak przez pierwszy miesiac, pozniej zwieksze do 1 lyzeczki dziennie, a w 10mcu bede podawala pieczywo inne "dorosle" kasze i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem:) Daro ma dzis focha, więc same rozumiecie. Trzeba nierówna walke toczyć... Jęczy diable małe od rana!!! Jedna dobra wiadomośc jest taka, że w czwartek ide na Harrego Pottera , a Dara sprzedaje do niani:) dziś byłam u kobity i akurat przez te godzinkę Daras był najbardziej uroczym i grzecznym dzieckiem na swiecie. Bawił sie sam i uśmiechał do wszystkich :D:D:D Kobitka zachwycona i bierze go na cztery godzinki, po 8 zeta każda:) Dżizus znowu musze spadać, bo maz smęci dupę, że młodego trza karmić. Jutro napiszę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, niestety się nie udało :( Trudno, spróbuję znów za cztery lata :) Startowałam z listy PSL-u i nawet progu wyborczego nie przekroczyliśmy ;) hehe Karina, moja też nie ma ani jednego zębala. Wypatrywałam go codziennie, ale juz nie wypatruję. Nie ma co się schizować. Jak wyjdzie to będzie :) Te historie co ostatnio piszecie są straszne. Ja nierozumiem jak można być tak nieodpowiedzialnym. Ja bym tym pielęgniarkom lekarzom jajca pourywała (pielęgniarkom byłoby ciężko urwać jajca, ale znalazłabym cos innego). Gryfno, jesteśmy z Tobą. Trzymaj się, napewno wszystko będzie dobrze. Będę musiała się zapisać na to forum bb, ale to nie dzisiaj bo już mi się niechce. Zaraz kolacyjka i spać. Asia już prawie godzinkę kima :) Jutro jedziemy na wizytę kontrolną u onkologa. Musimy skontrolować naczyniaka Asi. I znów cały dzień wycięty z życiorysu... Uciekam coś wszamać, bo kiszki marcza grają. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super że zdjęcia też usunęłaś. Szkoda że tak wyszło z nk bo fajnie było Was i Wasze dzieciaczki pooglądać. Ja mam bardzo mało czasu na czytanie a o pisaniu to nie wspomnę. Jak nie dom to nauka itd. A nauki mam full bo robię dość ciężki kurs i nie ma zmiłuj jak już się zapłaciło. Przez pierwsze miesiące Dorotki nie chciałam nic pisać bo nie było za wesoło a potem to już nie wiedziałam czy to ma sens skoro tyle byłam cicho. "Trochę" Cię izi rozumiem co przeżywasz. W trzecim miesiącu życia pediatra u naszej małej zauważył że ma jedną źrednice większą niż drugą i zlecił nam iść do okulisty. Pojechaliśmy na drugi dzień (akurat to były moje urodziny). Po badaniu okulista stwierdził że w jednym oczu jest za wysokie ciśnienie i dodatkowo ta większa źrenica. Wydał wyrok alebo uroda albo zaćma wrodzona. Szok! Co przeżyłam wtedy to moje. Cała noc przepłakana. Mieszkamy niedaleko Katowic więc od razu pojechaliśmy do tego szpitala okulistycznego na Ceglanej. Tam już bardzo dokładnie ją zbadali i lekarza stwierdził że ciśnienie w normie i oczka jak najbardziej zdrowe. Ulga mega! Wysłał nas do neurologa z tą źrenicą. Pani neurolog dała skierowanie na usg główki. Na usg wyszło że mała ma coś w główce, na usg nie było dokładnie widać co. Lekarka dała skierowanie na rezosnans magnetyczny na prokociumiu. Pojechaliśmy za dwa tygodnie na rezonans i to było jedno z najcięższych przeżyć w moim życiu. Mała musiała być uśpiona. Ona jest dość grubiutka i nie mogli znaleźć żyłki żeby się wbić igłą. Jeju co oni ją nakłuli... W końcu się udało. Ale strach jak zareaguje na znieczulenie i czy się obudzi był straszny. Na szczęście wszystko się udało i mała się wybudziła. Wyniki za tydzień pokazały że to jakaś drobnostka i pani neurolog powiedziała że na tym kończymy i że mała jest zdrowa jak ryba. Tyle męki i przeżyć ale dzięki Bogu dobrze się skończyło. Teraz się cieszę z każdej chwili spędzonej z małą i jestem strasznie szczęśliwa że wszystko dobrze! Po tym wszystkim nie miałam siły pisać. Może teraz jak już przełamałam lody maznę coś od czasu do czasu. Chcę też bardzo podziękować D.J za knigę z czarami jak uspać dziecko itp. Jak wprowadziłam metodę z tej książki to mała tej samej nocy przespała cała noc i od tamtej pory już nie mam problemów. Mała spi i nie muszę jej w nocy karmić. W końcu się wysypiam:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj dziewczyny masakra jakas z ta pelnia... ale pocieszam sie troche,ze nie jestem sama (sory za szczerosc;p) mala obudzila sie o 3.30 i usnela o 6 rano.... tez jej sie bawic zachcialo. bach na brzuch, banan na buzi i sie cieszy. maz z boku sie budzi i co chwile '' daj jej mleko'' a ja juz wszytskiego probowalam, musiala sie wybawic i tyle.. jeszcze zeby w dzien byla grzeczna to bym jakos odpoczela, ale gdzie tam marudnik pospolity sie wlaczyl hehe i pozamiatane. padaaam juz chodze do tylu doslownie , obiadu nie bylo, nic nie bylo tylko spacer i wstyd przed sasiadami heh aleee i tak jest taka kochana, ze juz za nia tesknie jak spi;p nawet nie gadam bo sie zaraz obudzi hehe :P Dodka ja mam jeden tatuaz z imienie meza, i taak mnie cholernie bolalo,ze chyba sie juz nie zdecyduje. gdyby nie bol to bym zrobila tez imie coreczki;p moj maz juz sie szykuje zeby zrobic meega duzy z olivia :) gratuluje odwagi :) dziewczyny nadrobie i dolacze na bb jutroo bo juz mi sie literki rozmazuja... buziaki i milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz prosze o te ksiege jak przespac noc o co w ogole chodzi jakies metody kurcze zaluje ,ze nie bylam na bierzaco jak byl temat a teraz naprawde nie moge tego znalezc. jakby jednak ktoras miala chwile to bede baardzo wdzieczna za wskazowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka - poproszę o nazwę forum i przyłączenie do grupy na BB- info poproszę na maila dodka07@gazeta.pl dziękuję Karina-K18 - tatuowanie nie bolało ale byłam nafaszerowana prochami bo to akurat w tym czasie jak miałam problemy z zębami ale jak robiłam poprzedni na kości ogonowej to też nie bolało - zapłaciłam 250 pln zdjęcie postaram się zamieścić na NK jutro uciekam pomóc mężulkowi uśpić małą bo sam nie daje rady - pozdrawiam i zaraz lecę spać bo o 5 pobudka i śmigam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina -moja Ola też nie ma jeszcze żadnego ząbka, choć "ślini" się już od 2 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo. ja tylko na chwilunię. wyników taty jeszcze nie ma więc dalej jak na szpilkach. tak czy siak, nie jest najlepiej. nic mi sie nie chce. dzięki za miłe słowa dziewuchy!!! zarejestrowałam się na tym bb ale jakaś głupia jestem i nic tam nie widzę hehe. tak czy owak, póki co nie będę się udzielać, bo kuuupa rzeczy na głowie, latam jak z piórkiem z dupce, jazdy, lekarze, niespiace dziecko, nadrabianie prac domowych a za tydzień do roboty... muszę się wybrać na jakieś zakupy, bo trza se jakieś nowe wdzianka kupić, bo stare juz albo znoszone, albo opatrzone alb za krótkie, bo taki fet mi wisi, że wsio sie podciąga na oponie i wyglądam jak papa noel z brzuchem na wierchu heh tymon już trzeci dzień z rzędu olewa drzemki i nie śpi od rana do wieczora. ten synek nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. pan ferber pierdolił głupoty, że kazde dziecko nauczy się spac!!! jak ktoś taki jak mój mistrzunio nie potrzebuje tyle snu ile inne dzieci, to choćby chuj na chuju, to i tak spać nie będzie:) choć narzekać aż tak nie mogę, bo mimo tego, ze w ciągu dnia spać nie chce, tak nocki sa okej, bo od 20.30 do 5 - flacha -i potem do 7-8. więc przynajmniej ładuje akumulatory, by potem cały dzień koło niego latać:) dziś obsrał cały bujaczek. kuźwa, mało mam jeszcze do roboty, tylko zapierać gówno z leżaczka;) kupiłam pieluszki huggies na próbę i sa do bani - przemakają, kupa wylatuje, masakra jednym słowem. chyba nawet solldi pisała o nich-że też kupiła w promocji i tez zawiedziona. p.s. solldi - sąsiedzi nie zapłacili za neta, że się nie udzielasz?;) p.s.2 karina, wiem, że młody cały łojciec. tzn ja tego nie widzę ale nikt nie daje mi o tym zapomnieć:) ja mam po sprawie, bo wie, że jego hehe. mnie się i tak wydaje, że junior ładniejszy od seniora:D p.s.3 gitanita - a skąd jesteś?nawet nie wiedziałam, że z moich okolic:) p.s.4 paulina - kolczyki super!! ja mam w uszach odkąd ukończyłam roczek:) nic się nie działo niebezpiecznego, bo to był coś najzupełniej normalnego, że mam coś dziwnego w uszach:) co prawda raz wyrwał mi kuzyn prawego ale to dlatego, że zawsze był zazdrosny o wszelkie świecidełka hehe p.s.5 agnes, mój młody najbardziej lubi punka:D tańczymy z nim a on to uwielbia:D chichra się na całe gardło:D:D mąż zapodaje mu jakieś mocniejsze rytmy ale on nimi gardzi, podobnie jak ja heeh nic więcej nie pisze, bo mi się nie chce. buziaki więc wam ślę i tyle. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeśli pozwolicie to też dołącze...późno ale może mnie przygarniecie:) kiedyś juz to piisałam ale powtórze 20 maja (17 dni po terminie) urodziłam synka Cezarego 4 kg 60 cm (cesarka niestety). -teraz waży 7,5 i ma 73 cm. ładnie przesypia nocki od 20 do 6 mleczko i gnijemy do 10:)) synek wie że mamusia lubi pospać. właśnie wyżyna sie nam pierwszy ząbek dolna 1 na szczęście bez żadnych problemów. narazie opanował tylko obracanie z brzuccha na plecki i próbuje siadac. jest przeslodki. to moje pierwsze dziecko mam 26 lat mieszkam pod warszawą więcej na bieżąco bo jakoś nie mam weny o tej godzinie. pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu porządnie przeczytałam wszystko ale nie mogę się zebrać do pisania.Mój skrzacik zaczyna najbardziej szaleć wieczorem jak ma już iść spać i wymiękam ,męczymy go na zmianę z M. Trzeci dzień z rzędu zasypia z moim paluchem ,smoczek beee ,gryzak eeee ,nawet jego paluch eeeee Przypomniało mi się jak pisałyście o smoczkach i chyba wolałabym żeby lubił smoka niż swojego palca bo smoczka można jakoś oduczyć ,zabiorą jakieś ptaszki ( kristen to Twój pomysł?hehe) albo coś innego...a tak co? palca mu za przeproszeniem upierdolę ...?:O Któraś podała linka do strony z nianiami ,weszłam z ciekawości i jak zobaczyłam te zdjęcia to ....::O:O:O:O żadnej bym chyba dziecka nie zostawiła seventy---zabiłabym chyba tą pielęgniarkę ,ale tragedia ,tą Twoja znajoma to chyba tylko drugie dziecko trzyma jakoś przy życiu?!:( tease---fajnie wiedzieć że nie tylko ja gram na farmie:D I tak z ciekawości ,córeczka ma na imie tak ja Ty? Karina ---mój też nie ma zębów ,są białe kreski na dolnych jedynkach ale nic po za tym Tez jestem zdania że wolę rodzic zamiast bólu zęba!!!! może dlatego że miałam dosyć lekki poród , ale piernicze poboli poboli i przestaje i jaka nagroda jest i z zębem to masakra,zaraz boli ucho,głowa .... Może mi się uda zostać na wychowawczym parę miesięcy ale to jeszcze nic pewnego ,trochę tylko mi przykro bo już się dowiedziałam o komentarzach na swój temat ze strony rodziny mojego M , z tą jego rodziną to ja zwariuję ,czy tylko ja trafiłam na taką rodzinkę ADAMSÓW ??? Czy wasze dzieci też tak krzyczą na ludzi jak jadą w wózku ? dzisiaj w tesco tak sie darł że ludzie się za nami oglądali ,to bardziej przypomina strasznie coś w stylu eeeee to ja duch eeeee;) gryfno---tyle osób trzyma kciuki to na pewno będzie dobrze:) dobra kończę już te wywody bo i tak zapomniłam co miałam dalej pisać aaa... ,jakoś mi dziwnie na tym BB ,mam nadzieję że to kwestia przyzwyczajenia ...no ale zobaczymy.... buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa powinnam juz spac, chyba ta pełnia tak na mnie działa...za to jutro w dzień będę jak wilkołak wyglądac moja mała nadal mi robi sajgon w nocy a w dzień, jak mówi Paulina - marudnik pospolity :).. pije trampki-córeczka ma inne imię(w mojej galerii na nk w jednym z opisów zdjęcia jest), ale tu na forum kamuflaż;) izi-jumperoo spisuje się na medal, to chyba jedyna zabawka która mojej małej sie nie nudzi, przy wyciąganiu zazwyczaj ryczy, bo chce jeszcze..ale ja pilnuję zeby nie skakała za długo gryfno-trzymam kciuki za dobry wynik badań majówko, nie zamartwiaj się na zapas, pewnie wszystko jest ok.. mam nadzieję ze będziesz z nami na nowym forum :) nie wiem kto ma o tym decydowac..ale wg mnie nie w porządku będzie wykluczać dziewczyny, które chciałyby z nami pisac, nawet te nowe...taka nieufność wobec siebie nawzajem to chyba przesada giganita- no to miałaś przeżycia..ale najwazniejsze że dobrze sie skonczyło ehh..boje sie że nasze grono na nowym forum będzie zamknięte i z czasem się wykruszymy...zostanie kilka dziewczyn i tyle, forum publiczne ma swoje wady to fakt, ale też wiele zalet....ja już tęsknię :( zasypiam już normalnie........dobranoc pchły na noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×