Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

ja mieszkam w UK i tu jest to samo z podtrzymywaniem i usg jak w Irlandii. Ja nie bede sie klocic z GP, zeby mnie wczesniej przyjmowali i po prostu chodze sobie tez prywatnie do ginekologa polskiego i tym sposobem biore leki na podtrzymanie, bo plamie. Wozki tutaj sa naprawde bardzo drogie, w Polsce duzo tansze jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergamotka81
Ja jestem w 11 tc i wazę ok 64 kg. Od początku ciąży przytyłam 1 kg. Siedzę w domu, ponieważ mam L4 i jem sobie różne dobre rzeczy. Termin mam na 1 maja i do tego czasu to pewnie z 15 kg do przodu będzie (albo nie daj Boże więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaa**
Napaliłam się na ten wózek do którego link wkleiłam, ale jeszcze trochę czasu, zobaczymy. Co do nie podtrzymywania ciąży na zachodzie to normalnie szok!!!! Jacyś idioci - szkoda im kasy na leczenie i tyle. Jaka selekcja naturalna??? Większość moich koleżanek była na podtrzymaniu i urodziły zdrowe dzieci - a selekcja dotyczy tych chorych a to że teraz matki mają problem z donoszeniem bo 1 - późno zachodzą w ciążę, 2- zatrucie środowiska, 3- stresy i prawie każdy ma rozchwiany system hormonalny na tym codziennym żarciu nabitym hormonami wszędzie - już nawet nie wspomnę ile tego jest na zachodzie, u nas na razie to się zaczyna. To jest selekcja naturalna??? to może nikogo nie leczmy - niech zdyha jak zahoruje bo to też selekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaa**
* zdycha- się zdenerwowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pisząc o tej regulowanej gondoli, miałam na myśli że w "podłodze" gondoli jest możliwość podniesienia podpórki, do pozycji półsiedzącej.(widziałam gdzieś na Allegro, ale nie pamiętam-tyle tego :() No z ta selekcją naturalną to trochę nie bardzo :( Rozumiem, ze natura itd, ale idąc tym torem myślenia nie powinni leczyć śmiertelnie chorych ludzi, bo natura sama wyeliminuje słabsze osobniki. Jakieś faszystowskie podejście :( karzien-ta lista jest taka "umowna", bo ściągnieta z innych for i pewnie wiele rzeczy okaże się zbędne, wszystko zależy od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kupić: Butelki : 4* 250 ml (na mleko) 6-25 zł 2*150 ml (na wodę i herbatkę) 6-25 zł 2*Szczotka do mycia butelek ok. 7 zł Smoczki uspokajające (0-3 miesięcy) ok. 20 zł Smoczki na butelkę do płynów (0-3 miesięcy) 7-15 zł Smoczki na butelkę do mleka (0-3 miesięcy) 7-15 zł Podgrzewacz do pokarmu 50-150zł Sterylizator do butelek 40-300 zł Frida (taka lepsza gruszka do nosa) ok. 30 zł. Leżaczek bujaczek 130-300 zł Fotelik samochodowy 100-150 zł Przewijak, większy, żeby posłużył dłużej.50-200 zł Termometr elektryczny 10-50-150 zł Wanienkę, lepiej większą, np. nakładaną na wannę, pokrytą antypoślizgowa gumą. Albo ze stojakiem 20-200 zł Materac albo leżaczek do kąpieli, żeby dziecko się nie ślizgało. ok. 20 zł Termometr do mierzenia temperatury wody (łokieć też się nada ;)) Łóżeczko-drewniane, z szufladą, dobry materac-kokosowo gryczany ok. 400-500 zł (drewniane) Ochraniacz na szczebelki w łóżku, żeby dziecko się nie obijało 40-100 zł Wózek ok. 1000-1500 zł LAKTATOR od 60-300zł w razie potrzeby. Ubranka: (ważne żeby nie były wkładane przez głowę, albo zapinane z tyłu) 5-7 koszulki pod pajacyka na około 62 cm. Body z krótkim rękawkiem ok. 4 sztuki z długim rękawem- 4 sztuki Śpioszki na napy z zakrytymi stopkami ok. 5 szt. Pajacyki 3 ciepłe i 5 bawełnianych Skarpetki, żeby nie uciskały gumki Czapeczki- cienkie i cieplejsze 1 Łapki – niedrapki (podobno jednak skarpetki lepiej się sprawdzają ;)) Ciepła bluza Sweterek Półśpiochy- 2 pary Kaftaniki 4 sztuki Rajstopki-2 pary Ciepły koc do wózka 3 rożki na spacer i do karmienia, kocyki akrylowe do np. karmienia ok. 25 zł szt. usztywniane 10 pieluch tetra 5 pieluch flanela 2 komplety pościeli do łóżeczka 3 podkłady ceratowe do przewijania 2 ręczniki z kapturkiem po kąpieli 4 śliniaczki nie przemakalne (przydatne, w pozniejszym czasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wszystko jest umowne, tak jak pisały mamy to dla jednej kaftaniki i półśpiochy to był zbędny wydatek, inne korzystały z tego często, to samo dotyczy butelek na pokarm, podgrzewacza, laktatora, wielkości ubranek (jak duże dziecko to moze się okazać że rozmiar 56 jest na starcie za mały. Na temat łózek jest wiele opinii (czy drewniane, czy turystyczne) ja jestem za tradycyjnym drewnianym. Chciałam z szuflada, ale jak któraś mama słusznie napisała trzeba zwrócić uwagę, zeby szuflada nie była do samej ziemi, bo ciężko dziecko wyjmować i wkładać, bo szuflada zajmuje miejsce dla naszych stóp, więc musimy stać dalej od łóżeczka i męczyć nasz kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiwas to przerażające co piszesz:O Kasia miałąm ten sam błąd już dawno opchniety, powiem że synka juz od pół roczku woziłam w spacerówce miał faze na siedzenie i wszystko widzenie:D dopiero w zimie jako 11mczny bąk jeżdził na pół siedząco pozawijany po zęby w kocyk itd, i na wiosnę lekka spacerówka, ja tez jestem za gondolką ze spacerówka z ciepła budą i pokrowcem ocieplanym przed chłodem, nasze bąki beda miec ponad pół roczku i ni w głowie będzie im leżenie:):):) i patrzenie w sufit, a jednak na zime spacerniak musi miec tez ciepłe okrycie, FAjnie że nasze skarbeczki urodza sie w maju nie potrzebujemy grubych cieżkich wóżków ze stójką:D:D:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny wy tu juz na temat wózków dyskutujecie ja jeszcze zupełnie nie mysle o tym, a moze powinnam bo w tym temacie jestem zupełnie zielona ;) ale tak troche z innej beczki. Ostatnio zastanawialam sie nad jakims dobrym kremie na rozstepy...mozecie cos polecic? stosujecie czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Jutro piątek i w końcu weekend;) Mdłości dają mi w kość, poza tym dziś o mało nie zasnęłam w pracy. Na trzy razy sie wybierałam do ekspresu do kawy ale po protu nie mogłam się przełamać - z jednej strony kawa postawiłaby mnie na nogi a z drugiej od kawy mnie masakrycznie odrzuciło w ciąży. Imbirko, maniko74 - bardzo mi przykro z powodu tego co się stało:( Bądźcie dzielne! Do pozostałych kobietek - widzę że temat wózków:) Ja się przeprowadzam nadniach do swojego mieszkania i do wczoraj myślałam ze będę tachać wózek na 3 piętro, ale okazało się, że mam na parterze wózkownię, więc jestem happy. No ale z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że ważny jest dla mnie wózek lekki. Duże koła nie istotne - jestem z krakowa więc nie mam błota czy wielkiego śniegu. Kupiłam przy pierwszym dziecku trzyfunkcyjny ale z tych cięzkich i wielkich. Miałam coś podobnego (już nie ma tego modelu): http://allegro.pl/item753005420_borowka_ring_adbor_fotelikiem_sam_max_wyposazony.html Kupiłam go bo pierwsze miesiące życia synka mieszkalismy z moimi rodzicami w górach. Więc myslałam że wielkie koła sie przydadzą. No i niby sie dobrze jeździło po wyboistych drogach, ale pchać 20 kg + dziecko pod górę to już nie było tak fajnie:) Ale jeśli chodzi o zalety tego wózka z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jest przede wszystkim tani, pancerny, solidny. Ale ciężki. I co z tego że ma przekładaną rączkę - użyłam jej raz. No i po złożeniu zajmował i tak prawie cały bagażnik auta. Chociaż na zimę dla synka był super - ciepła, duza gondolka.Szybko przerzuciłam się na spacerówkę - graco mosaic - świetny wózeczek:) Z tym że w sumie kupując taki zestaw - osobno spacerówka, osobno fotelik i osobno cięzki wózek 3 - funkcyjny który w sumie dla mnie służył jedynie jako głęboki zapłaciłam tyle co za fajny trzfunkcyjny leciutki wózeczek. Wiem że teraz na pewno kupię lżejszy, zwrontny i ze skrętnym kołem (bo na 90% biorę trzykołówkę). Pompowane koła dla mnie są nie istotne, tak samo jak przekładana rączka. Dobrze by miał spory kosz na zakupy. Z folii i moskitiery też nie korzystałam - no może ze 2 razy z moskitiery, ale folia dla mnie była bezuzyteczna. Moje typy na dzień dzisiejszy to: 1. jane slalom http://allegro.pl/item757094328_wozek_jane_slalom_pro_gondola_fotelik_j03_utopia.html 2. Imlast clipper http://allegro.pl/item760664858_implast_clipper_fotelik_3w1_new_wanna_sklep_w_wa.html 3. Chicco Trio S3 http://allegro.pl/item764554843_chicco_wozek_trio_s3_top_fotelik_auto_fix_gratis.html Chociaż i tak zrobię tak, że przejadę się do jakiegoś większego sklepu i pooglądam. Bardzo chciałabym tego jane, bo jest dla mnie śliczny, ale cena nie zachęca. To samo - czyli jazdę do sklepu z wózkami polecam każdej:) niech siękażda dopasuje do wózka, czy jej ładnie jeździ, skręca, czy nie za ciężki itp:) Ja musze jeszcze te gondolki obejrzeć bo dla naszych majowych maleństw to duże gondolki będą potrzebne (chyba ze będziemy mieć wiercipiętki małe:) Jeśli chodzi o resztę wyprawki - Ani wkleiłaś listę, ale uważam że troche za dużo:) Np 6 butelek to sporo:) No i nie kupujcie za dużo ciuszków, bo szybko dzidzia rośnie a i od znajomych i rodziny dostaniecie sporo;) Ja wiem że cięzko się oprzeć i nie kupić ślicznego kaftanika czy czegokolwiek innego, ale wierzcie,ciężko będzieteż odłozyć nigdy nie uzywany:) Łózeczko miałam na początku drewniane - ale maly jak miał pół roku to tak się obijał o szczebelki że zmieniliśmy na turystyczne. Ochraniacze nic nie dawały. Teraz dla drugiego na początek będzie drewniane a potem się zobaczy. Bo jednak w tym drewnianym lepsza cyrkulacja powietrza jest;) Odnośnie kosmetyków teraz mi się nasunęło żebyście nie kupowały ich dużo. W szpitalu dostaniecie paczkę z próbkami i zobaczycie czy nie uczuli coś dziecka - bo niby kosmetyki nie są drogie, ale i tak szkoda wyrzucić jakiegoś kremiku czy oliwki ledwie otwartej. A jak juz kupujecie to takie najmniejsze opakowania:) Jak któraś chce oszczędzić to niech nie kupuje sterylizatora i podgrzewacza. Sterylizację można zrobić w garnku z gorącą wodą i na jedno wyjdzie a podgrzewacz nie potrzebny raczej na początek - chyba że któraś będzie odciągac swoje mleko i ktoś inny będziepodawał. Ja akurat podgrzewacz miałam i do słoiczków sie przydał, ale wcześniej stał pół roku nie używany, bo jak mieszanki i tak się nie podgrzewa:) Rożka też nie kupuję - nie używałam przy pierwszym wcale - okręcałam go kocykiem. Zawsze kładłam go do snu na boczku a pod plecki wkładałam koc lub ręcznik zwinięty w rulon - wiem że są poduszki specjalne i mało nie kosztują. W ogóle jest mnóstwo rzeczy dla dzieci które tanie nie są a łatwo je zastąpić innymi podobnymi a kilka razy tańszymi:) Mam nadzieję że teraz się nie skusze na wyrzucanie pieniędzy w błoto, chociaż kto wie:) Jak kupowałam wyprawkę dla syna to poszłam do sklepu TYLKO zobaczyć i może cokolwiek zacząć kupować.... Kupiłam taką mase rzeczy że właściciel zaproponował że mnie z nimi odwiezie do domu;/ Z jednej strony fajnie - bo w sumie miałam wszystko już w 7 m-cu ciąży, ale z drugiej - ile rzeczy się wzięło ot tak a które niepotrzebne były... A i jeszcze jedno mi się przypomniało:) Nie zostawijcie zakupów na ostatni moment. Ja miałam termin na 25.07 a od prawie początku maja leżałam na patologii ciązy z zagrożeniem przedwczesnym porodem (rozwarcie miałam już i skurcze nie raz co 10 minut), potem doszla cholestaza, którą pewnie i w tej ciązy będe miała. Skonczyło się tak że spędziłam koncówkę ciąży albo w szpitalu albo na wsi u rodziców leżąc/wypoczywając, nie miałam możliwości pójść sobie do sklepu. Wiem, że część z Was nie chce zapeszać czy cos, ale proszę, chociaż obejrzyjcie wczesniej w sklepach i wstępnie zdecydujcie się na coś a potem nawet leżąc w szpitalu to przecież mozecie zrobic zakupy przez męża(wysłać konkretnie po dana rzecz) albo allegro;) A i jeszcze rozstępy - ja się smaruję tylko balsamami zwykłymi a i to jak mi się przypomni:) Prawda jest taka ze główna przyczyna rozstępów to geny;/ Ja nie mam predyspozycji i nie szaleję, ale np moja siostra przy każdym drgnięciu wagi (nie jest w ciązy) już je ma. Więc Natalyo nic ci nie polecę, bo się nie znam na tych preparatach;( Się rozpisałam:) No nic, poczytam coś jeszcze i idę spać:) Dobrej nocy brzuchatki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko przeraziłam się długością tego mega posta:D Jeszcze jedno chciałam dodać - nie sugerujcie się też za bardzo opiniami ludzi. Zobaczcie sobie nawet taki temat o tym co niezbędne a co zbędne dla dziecka (był kiedyś na kafe) - zobaczycie, ze ile ludzi tyle opinii;) dla jednego np. leżaczek bujaczek to rzecz zbędna, dla drugiego wręcz konieczna:) Tak samo z wózkiem - jeden poleca na paskach, drugi nie, jeden woli wózki 3 a drugi 4 kołowce:) jeden śpioszki a drugi body trzeci kaftaniki:) Tak że wszystkie rady można wziąć do serca ale tak czy inaczej to wasze dziecko i same zdecydujcie co wam się przyda a co nie;) No i same to sprawdzicie:)) Ja mam za to pytanie - nie wiem czy sie zdecydować na leżaczek bujaczek czy jakąś huśtawkę? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbirka strasznie mi przykro trzym sie dzielnie❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼 Manika jakie pół roku czekac:) ja miałąm przed synkiem martwa ciaże , miałąm łyżeczkowanie w 11tc, i po dwoch cyklach zaszłam z synkiem, co prawda był na początku podtrzymywany, ale to juz normalne po takich dośwadczeniach, 🌼🌼 dla Ciebie trzymajcie sie dzielnie dziewczyny:):):) KAsia ja miałąm coś 17kg jak taco ale to była inna firma ale tak mnie zacmiło ze nie napiszę jaka, fu fu fu nigdy wiecej takiej krowy, potem plus 10kg babik plus zakupy MARATON:D, po tym jak mi sie złozył na glebę podczas przekładania rękojesci z młodym zawały dostałam , scem cos lekkiego stabilnego, i dłokładnie sama nie wiem co , ale wielofunkcyjne musi byc po potrzebna bedzie jednak ciepła spacerówka a nie wygwizdówka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisałąś ZIELONESZKIEŁKO fakt podgrzewacz miałąm zwykły, wyparzarki wcale zalewalismy wrzątkiem w misce, i miałąm jedną!!! butelkę, jak niekiedy czytam że dziewczyny biora kolejna i kolejna, przeciez umyc flaszke to 2 min a nie trzymac by zakwitłą cały dzień to faktycznie potem ją trzeba sterylizowac:):):), a te wózki piękne i też jestem zdania żeby sie dopasowac bo tamten był z netu i w sumie to kolor dalej chce ten sam, zielonejabłuszko, ale jestem w ciazy i baba to sie jeszcze moze zmienic:D ja miałam bujaczek z fischer price super sprawa a propo kreu u mnie czeka aż wybije 12tc tak pisze na opakowaniu, vichy, i z polecenia producenta:P:D bede sie smarowac po wiecej miejscach niz na środku brzuszka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak dotad nie tyje, staram sie odzywiac zdrowo, na tyle na ile moge, jem duzo warzyw i owocow, mieso biale i kasze.Codziennie rano tez plywam a popoludniami cwicze. Teraz podczas cizy pracuje w domu , wiec to jest to duzym plusem. Nie ciagnie mnie na szczescie do slodyczy, czasem siegne po kostke czekolady ale to wszytsko. Moje mdlosci mijaja, jednak jedzenie nie sprawia mi wciaz przyjemnosci. Moj doktorek powiedzial ze mdlosci juz sie nie nasila i wymiotow nie bedzie :) Co do tej szczepionki, moja mama zaczela wrzeszczec ze nie powinnam sie szczepic w ciazy i takie tam, wiec zadzwonilam do lekarza i co, zle zrozumialam (a mialam prawo, bo pierwszy raz widzialam swoje malenstwo no i same wiecie). Natalya, pisalam wczesniej ze ja juz wcieram olejek w bolace piersi gdyz te juz rosna, brzuszek tez czasem mi sie udaje, ale poniewaz jeszcze nie musze, nie robie tego systematycznie. Moje typy: 1. Palmer's Cocoa Butter Formula Tummy Butter for Stretch Marks with wit. E 2. Palmer's Cocoa Butter Formula, Massage Cream For Stretch Marks 3. Palmer's Cocoa Butter Formula with Vitamin E Skin Therapy Oil 4. Mustela Special Maternity Lotion, Stretch Marks Double Action 5. Mustela Special Maternity Lotion, Specific Support Bust ania-bialystkok i inni, dzieki za wypowiedzi w sprawie wozeczkow, na pewno sie przydadza.. Pozdrawiam Was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://apteka.we-dwoje.pl/dax_cosmetics_dax_cosmetics_perfecta_mama_intensywny_preparat_przeciw_rozstepom,artykul,a119.html ja używam tego kremu średnio co drugi dzień - jak mam trochę więcej siły :) a jak już nie mam siły ruszać rękoma o wtedy do kąpieli do wanny wlewam troche oliwki z ziaji i jak wychodze z wody ona pozostawia na mojej skórze taki " tłusty film" i wtedy już nie musze nic wcierac i masować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muza30
Jestem w 6 tygodniu i juz mam sie kremowac oliwka??? Myslalam ze dopiero jak zaczne zauwazac brzuszek.... Sama teraz nie wiem... To wystarczy tylko oliwka czy jakis krem mam kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja smarowalam sie od poczatku oliwka bo takie smarowanie sie jak zaczyna juz rosnac brzuszek to tak dla mnie za pozno,wlasnie trzeba przygotowc brzuszek na to rozciaganie sie skory,wiecie co ja w ciazy mimo iz przytylam 23 klg to nie mialam ani jednego rozstepu,ale jak urodzilam i brzuch spadl to na biodrach jednak sa male,:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muza30
No to dzis pedze do sklepu po oliwke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak się zachowa moja skóra wiec wole wcześniej już być przygotowana , a tez gdzieś czytałam że lepiej jest przygotować skórę aby była bardziej elastyczna i przygotowana do rozciągania. Dziewczyny czy macie koszmary związane z ciążą i dzieckiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muza30
Koszmarów żadnych nie mam . Tzn nic mi się nie sni takiego :) Dzis mi sie snilo cos fajnego, ale nic nie związane z ciążą wiec luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze juz poważnie zastanawiacie sie nad wózkami ,ja jeszcze z tym poczekam ale wszystkie wasze porady przeczytam jeszcze raz przed kupnem wózka...strasznie zaczyna mnie wszystko mulić ,myslałam że mnie to ominie ale chyba jednak nie....mam na coś ochotę ale wszystko mi śmierdzi ,mama pali na balkonie a mi śmierdzi papierosami w całym domu i chodzę z odświeżaczem powietrza który wczoraj też kupiłam drugi bo miałam w domu pomarańczowy i też mi śmierdział ,teraz kupiłam konwalię i na razie mi nie przeszkadza. Mi się śnia jakieś koszmary i w ogóle jakieś dziwne sny nie wiem czy to związane z ciążą czy po prostu przez to że ostatnio nie spokojnie śpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............data porodu...........miasto...........wiek roxi200...........01.05.2010............J-bie ...............27 Oluuusia..........02.05.2010............Częstochowa..... 27 *campini*.........05.05.2010............Wrocław......... ...24 misia1990........05.05.2010.............Bielsko......... .....19 kirsten2...........06.05.2010.............de............ .....29 ania-białystok..07.05.2010.............Białystok........ ..25 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce.......... ....23 Natalya123.......07.05.2010...........Piła.............. ....24 iwona26............08.05.2010..........Elblag........... ......26 Justysia125.......09.05.2010...........Goręczyno........ ..25 biedroneczka...10.05.2010.............UK................ ....30 manika74.........10.05.2010............Szczecin......... ....35 natka900.........11.05.2010............Tarnowskie Góry...23 Estera0904........12.05.2010.........Hrubieszów......... ..16 zieloneszkiełko...13.05.2010........Kraków.............. ..24 Selkunia...........15.05.2010........Częstochowa........ ..34 Margott83.......16.05.2010............Warszawa.......... 26 Tease27..........16.05.2010.............UK.............. ......27 maggdunieq.....18.05.2010.............Poznań............ .29 wiola83 19.05.2010............Irlandia.............26 niezapominajka1101..19.05.2010.......CA................. .30 imbirka85........17.05.2010............Lublin........... ....24 pije trampki......21.05.2010............Wrocław........ ...24 Danielita..........22.05.2010.........Gniezno........... ......23 seventy88.......23.05.2010.............Kielce........... .. 21 Nina1980.........23.05.2010............Kielce........... ...29 paulus3d.........24.05.2010............UK............... ...26 kasia1911.......26.05.2010............Białystok......... ..23 Dagus83..........26.05.2010............Tychy............ ..26 madziulek81.....29.05.2010............Szkocja........... ..28 karzien...........29.05.2010............Wałbrzych....... ...29 poprawiam tabelke bo zmienił mi sie termin ,ciekawe ile jeszcze razy się zmieni...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije trampki dopisz mnie prosze do tabelki :) aganiok79........................07.05.2009 ................... Gdynia/Wągrowiec..............29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualizacja tabelki
nick...............data porodu...........miasto...........wiek roxi200...........01.05.2010............J-bie ...............27 Oluuusia..........02.05.2010............Częstochowa..... 27 *campini*.........05.05.2010............Wrocław......... ...24 misia1990........05.05.2010.............Bielsko......... .....19 kirsten2...........06.05.2010.............de............ .....29 ania-białystok..07.05.2010.............Białystok........ ..25 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce.......... ....23 Natalya123.......07.05.2010...........Piła.............. ....24 iwona26............08.05.2010..........Elblag........... ......26 Justysia125.......09.05.2010...........Goręczyno........ ..25 biedroneczka...10.05.2010.............UK................ ....30 natka900.........11.05.2010............Tarnowskie Góry...23 Estera0904........12.05.2010.........Hrubieszów......... ..16 zieloneszkiełko...13.05.2010........Kraków.............. ..24 Selkunia...........15.05.2010........Częstochowa........ ..34 Margott83.......16.05.2010............Warszawa.......... 26 Tease27..........16.05.2010.............UK.............. ......27 maggdunieq.....18.05.2010.............Poznań............ .29 wiola83.......... 19.05.2010............Irlandia.............26 niezapominajka1101..19.05.2010.......CA................. .30 pije trampki......21.05.2010............Wrocław........ ...24 Danielita..........22.05.2010.........Gniezno........... ......23 seventy88.......23.05.2010.............Kielce........... .. 21 Nina1980.........23.05.2010............Kielce........... ...29 paulus3d.........24.05.2010............UK............... ...26 kasia1911.......26.05.2010............Białystok......... ..23 Dagus83..........26.05.2010............Tychy............ ..26 madziulek81.....29.05.2010............Szkocja........... ..28 karzien...........29.05.2010............Wałbrzych....... ...29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............data porodu...........miasto...........wiek roxi200...........01.05.2010............J-bie ...............27 Oluuusia..........02.05.2010............Częstochowa..... 27 *campini*.........05.05.2010............Wrocław......... ...24 misia1990........05.05.2010.............Bielsko......... .....19 kirsten2...........06.05.2010.............de............ .....29 ania-białystok..07.05.2010.............Białystok........ ..25 aganiok79.....07.05.2010.....Gdynia/Węgrowiec..... ..29 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce.......... ....23 Natalya123.......07.05.2010...........Piła.............. ....24 iwona26............08.05.2010..........Elblag........... ......26 Justysia125.......09.05.2010...........Goręczyno........ ..25 biedroneczka...10.05.2010.............UK................ ....30 natka900.........11.05.2010............Tarnowskie Góry...23 Estera0904........12.05.2010.........Hrubieszów......... ..16 zieloneszkiełko...13.05.2010........Kraków.............. ..24 Selkunia...........15.05.2010........Częstochowa........ ..34 Margott83.......16.05.2010............Warszawa.......... 26 Tease27..........16.05.2010.............UK.............. ......27 maggdunieq.....18.05.2010.............Poznań............ .29 proszę bardzo mam nadzieję ze nikogo nie wyciełam jak cos to proszę o poprawę wiola83.......... 19.05.2010............Irlandia.............26 niezapominajka1101..19.05.2010.......CA................. .30 pije trampki......21.05.2010............Wrocław........ ...24 Danielita..........22.05.2010.........Gniezno........... ......23 seventy88.......23.05.2010.............Kielce........... .. 21 Nina1980.........23.05.2010............Kielce........... ...29 paulus3d.........24.05.2010............UK............... ...26 kasia1911.......26.05.2010............Białystok......... ..23 Dagus83..........26.05.2010............Tychy............ ..26 madziulek81.....29.05.2010............Szkocja........... ..28 karzien...........29.05.2010............Wałbrzych....... ...29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muza30
I ja prosze o dopis :) Muza30..............31.05.2010........ Poznań......28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............data porodu...........miasto...........wiek roxi200...........01.05.2010............J-bie ...............27 Oluuusia..........02.05.2010............Częstochowa..... 27 *campini*.........05.05.2010............Wrocław......... ...24 misia1990........05.05.2010.............Bielsko......... .....19 kirsten2...........06.05.2010.............de............ .....29 ania-białystok..07.05.2010.............Białystok........ ..25 aganiok79.....07.05.2010.....Gdynia/Węgrowiec..... ..29 OlciaCk...........07.05.2010............Kielce.......... ....23 Natalya123.......07.05.2010...........Piła.............. ....24 iwona26............08.05.2010..........Elblag........... ......26 Justysia125.......09.05.2010...........Goręczyno........ ..25 biedroneczka...10.05.2010.............UK................ ....30 natka900.........11.05.2010............Tarnowskie Góry...23 Estera0904........12.05.2010.........Hrubieszów......... ..16 zieloneszkiełko...13.05.2010........Kraków.............. ..24 Selkunia...........15.05.2010........Częstochowa........ ..34 Margott83.......16.05.2010............Warszawa.......... 26 Tease27..........16.05.2010.............UK.............. ......27 maggdunieq.....18.05.2010.............Poznań............ .29 wiola83.......... 19.05.2010............Irlandia.............26 niezapominajka1101..19.05.2010.......CA................. .30 pije trampki......21.05.2010............Wrocław........ ...24 Danielita..........22.05.2010.........Gniezno........... ......23 seventy88.......23.05.2010.............Kielce........... .. 21 Nina1980.........23.05.2010............Kielce........... ...29 paulus3d.........24.05.2010............UK............... ...26 kasia1911.......26.05.2010............Białystok......... ..23 Dagus83..........26.05.2010............Tychy............ ..26 madziulek81.....29.05.2010............Szkocja........... ..28 karzien...........29.05.2010............Wałbrzych....... ...29 Muza30.........31.05.2010...............Poznań........... .. 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem taka głodna az mnie mdli a na rano wzięłam sobie pyszne berlinki na śniadanie do pracy teraz poruszyłam torbę z jedzeniem to już wietrze biuro :O bo mi niedobrze teraz muszę sobie powmawiac ze te berlinki sa pyszne przecież to moje ulubione!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×