Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

no ja nie wytrzymałam do 24 :O zrobiłam sobie drzemkę między 22 a 23 :) i potem aż do 1 w nocy "balowałam" przy oknie ogladając sztuczne ognie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!! Kochane jeszcze raz proszę o hasło do konta ze zdjęciami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wytrzymalam gdzies do 2, myslalam ze bedzie dluzej bo poszlismy troche potanczyc do klubu w miescie ze znajomymi ale muzyka byla tak beznadziejna ze o 24 mielismy serdecznie dosc, zlozylismy zyczenia, poogladalismy fajerwerki na Starym Rynku i wrocilismy do domu, jednak przy probie obejrzenia filmu juz mnie zmogło :) dzis za to Bobo w brzuchu szaleje i pierwszy raz czuje to tak dlugo bo zwykle pare kopniaczkow w ciagu dnia a dzisiaj juz pare godzin co chwile cos tam czuje :) zmobilizuje jeszcze sie do cwiczen bo jak 1 stycznia tak caly rok hehe ;) Justyna wyslalam Ci haslo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jestem z majówek 2009 :) życzę Wam wszystkich bezproblemowych ciąż, szybkich porodów i zdrowych bobasów! :D pozdrawiam 🌼 p.s - majowe dzieciaczki są suuuuuuuuuuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, je rowniez mam termin porodu na maj 2010. dokladnie na polowe. do tej pory wszystko bylo ok. w pierwszych miesiacach mdlosci i wymioty, ale dzieki Bogu juz jakis czas temu minely. niestety teraz twardnieje mi brzuch. mam brac no spe i pic melise. ostatnio zaczelam czuc bol po lewej stronie brzucha, na samym dole. to takie dziwne, bo zaboli i przestanie, za chwilke to samo. czuje to tez, gdy staje na lewej nodze, np zakladajac buty lub biorac prysznic. czuje jakby mi sie cos napinalo w tym miejscu. co to moze byc? czy powinnam sie tym martwic? wizyte u gin mam za 1,5 tygodnia. poradzcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majowe:) Ja zaczynam odczuwaćdolegliwości związane z łydkami. Boli mnie niemiłoiernie prawa noga. W nocy, w dzień,ale skurcze łydek sąpo podobno normalne. Wizytęmam we wtorek. Oprócz tego jak siędluzej np schylam bo zamiatam to też po ok5-10min musze sie polozyc, bo mnie skurcze łapią:/ zreszta nie wiem czy to normalne. czy w ciąży można pić melise?:/ ja w 1 pilam (w pierwszych 3 mies. i zaczelam plamic), lekarrrz mi powiedzial, ze to melisa jest przyczyna. ale wtedy pilam jej dosc duzo wiec sama nie wiem. obecny lekarz sie nie wypowiedzial. wg niego tylko wode powinno sie pic. ale wg mnie po 1 szklance jest ok. Oprocz tego odkrryłam boski smak coca coli, jeju jak ona teraz dopiero smakuje:P Waga ze starrrrtowej 55-56 jest 61-62;)mieszcze sie w normie bo sprawdzalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergamotk 81
Witam juz w nowym roku. Ja sylwestra spędziłam na imprezie i poszłam spać o 5. Już ledwo żyłam. Wypiłam dwa Karmi, a Nowy Rok przywitałam Piccolo:-) Ja oprócz Musteli na rozstępy postanowiłam spróbować jeszcze oliwki Penaten. Z mojej Johnsona w żelu jestem zadowolona, ale wiele osób zachwala Penaten, wiec ja tez się na nią skuszę. Czy używacie czegoś na puchnące nogi? Ja rano kozaki mam luźne, a wieczorem to już nie mogę ich dopiąć. Używam Dax chłodzącego dla kobiet w ciąży, ale nic mi nie pomaga. Wszystkie żele na pękające naczynka i opuchnięcia nie są przeznaczone dla ciężarówek, a nie zamierzam kupować musteli do nóg , bo jest droga. Już wystarczy mi, że wydaje fortunę na tą na rozstępy. Pani w aptece polecała mi ERIS PHARMACERIS M MINERIN, ale nigdzie nie mogę go dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety, czy takie pobolewanie z jednej strony brzucha jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki w Nowym Roku!! Niech nam się szczęści!! Ja nadal używam tylko oliwki w żelu.. kupiłam kiedyś ten balsam z Rossmana na rozstępy, ale zapach mi nie odpowiada, więc leży gdzieś w komodzie. Narazie brzuch rośnie "miarowo", czyli niezbyt gwałtownie ale równomiernie do przodu ;).. smaruję się co 2 dni jak mi się przypomni.. Nigdy nie mialam skłonności do rozstępów i miejmy nadzieję, że tak zostanie... to moje pierwsze 51kg na wadze w życiu!! Czyli jestem już 7kg na plusie. We wtorek dopiero będę miała usg połówkowe. Jutro kończę 19tc.. i coraz częściej czuję Maleństwo (w końcu).. ale jednak najczęściej jak położę rękę na brzuchu i spokojnie na nie czekam. Mówiłyście, że czujecie ruchy najczęściej jak się położycie, lub usiądziecie.. ja niestety cały czas muszę leżeć, więc nie mam kiedy wybujać Maleństwa.. przez to też chyba muszę bardziej wczuwać się w ruchy. Tymbardziej że łożysko na przedniej ścianie się umiejscowiło. wi82 mnie też tak pobolewa i brzuch twardnieje.. ale ja na to dostałam fenoterol na podtrzymanie. Możliwe że u Ciebie to bóle więzadeł macicy. Pozdrawiam Was serdecznie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi82 Mnie często boli brzuch. A najbardziej po lewej stronie. Na usg nic nie wyszło. Może to tez być związane z jelitami. A jesteś bardziej wrażliwa na ból. Najlepiej to zapytaj ginekologa. Mi kazała poczekać, bo moje bóle nie są związane z ciążą i po porodzie dokładnie przebadać żołądek i jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka 34
Witajcie. Podczytuje Was od samego początku ale bałam się dołączyć, żeby nie zapeszyć. Wszystko przez to, że straciłam poprzednie Dziecko. Na połówkowym usg w 24 tyg. okazało się, że Dziecko jest bardzo chore obciążone genetycznie ( co potwierdziły też badania prenatalne ) i w kilka tyg. później zmarło przy porodzie. Bardzo długo dochodziłam po tym wszystkim do siebie i nie przypuszczałam, że jeszcze zdecyduje się na ciąże, ale pragnienie dziecka było silniejsze. Termin mam na 29 maja - właśnie dzisiaj kończe 19 tydzień. Od samego początku jestem w stresie, bo miałam plamienia i do 18 tyg. brałam luteine. Cały czas starałam się prowadzić oszczędny tryb zycia. Nie pracuje - zajmuje się 10 letnim synem. Nieźle dały mi też w kość mdłości i wymioty. Siedze przeważnie tylko w domu bo 2 razy prawie zemdlałam w sklepie i nieźle się przestraszyłam. Tym razem na szczęście z Dzieckiem jest wszystko w porządku - potwierdził to Test Pappa i usg genetyczne w 13 tyg. Myślałam, że już wszystko będzie dobrze i nareszcie będę mogła spokojnie i bez stresu cieszyć się ciążą. Ale w czwartek na usg dowiedziałam się, że mam łożysko przodujące. Lekarz nastraszył mnie grożącymi krwawieniami, krwotokami i szpitalem. Zapowiedział też cesarke w 36 tyg. Przerażona następnego dnia zadzwoniłam z tymi wiadomościami do mojej prowadzącej gin. która z kolei powiedziała, ze na tym etapie ciąży jest za wcześnie na takie diagnozy i straszenie pacjentki bo łożysko jest jeszcze w ruchu i wraz ze wzrostem macicy położenie łożyska może się jeszcze zmienić nawet do 30 tyg. Sama już nie wiem komu mam wierzyć. Szczerze mówiąc jestem załamana i bardzo się boję. Naczytałam się w necie strasznych historii zwiazanych z tym przodującym łozyskiem. Czy każda moja ciąża musi być tak trudna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandzik, bergamotka--- dziekuje za odpowiedzi. moze te bole to faktycznie nic zlego. strasznie sie nakrecam i wszystkim martwie. chyba powinnam przestac wyszukiwac informacji na necie. naczytalam sie o lezeniu plackiem w ciazy , o przedwczesnym porodzie z powodu twardniejacego brzucha itp. i teraz boje sie, ze i mnie to spotka. a tu praca i szkola na glowie. czasem az boje sie chodzic, schylac byle nie poczuc zadnego bolu. ale histeryczka! piszcie o swoich bolach i obawach- bedzie mi lzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi82 no to moze sie dopisze, zarówno ja jak i moja kumpela, która niedawno urodzila mialysmy w ciazy rozne boleści.. ale wszystko jest w granicach normy, podobno dopiero jak sa z plamieniem lub mocne jak na okres moze to byc cos powaznego.. ja mialam zarówno kłucia w dole brzucha z różnych stron i w samych pachwinach, bóle też takie krótkie z przerwami, bóle przy kichnięciu, czy gwałtownych ruchach, z przewagą prawej strony; zauważyłam też że teraz inaczej brzuch boli jak mam np wzdęcie albo muszę za chwilę odwiedzic toaletę ;) mi lekarz powiedział że może być różnie, 2 trymestr to okres największego wzrostu brzucha, rozciągają się więzadła macicy i może boleć.. też mimo tego chodzę do pracy, szkoły, ćwiczę, tańczę i muszę powiedzieć, że mimo chwilowych boleści cieszę się że mogę to robić i nie muszę leżeć, także póki co przestałam się zamartwiać bo wszędzie naokoło słyszę że to normalne, oczywiscie nic tak nie rozwieje Twoich watpliwosci jak lekarz.. teraz żyję poniedziałkiem bo mam usg połówkowe i już nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralinko 34 jestem marcowa mamą 2009 ja miałam taką diagnozę postępującą napisz do mnie na gadu 1088342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój lekarz jedyne co mi powiedział to to że może się przemęczam, ale właśnie dopoki usg sa ok i dopoki nie ma plamień to wszystko jest w normie i należy ew wziąść nospe. Ja bolami tez sie przejmuje, dlatego, że w 1 ciazy na tym etapie w zasadzie nic mi nei dokuczalo:)na pewno nie bole. A teczasami sabolesne na prawde, że muszę poleżeć z 10min. aż ja i brzuch wrucimy do siebie. Dobrrze ze dziecko rusza sie na tyle ze potem je czuje i mam pewnosc ze wszystko ok. Ale tez mnie marrrtwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie TO JUŻ NASZ ROK 2010 :) większość z nas już jest na półmetku, jak się czujecie??? Ja całkiem nieźle już prawie wyzdrowiałam, pobyczyłam się w domku, odpoczęłam i teraz z nowymi siłami wracam do pracy. Czy tez macie takie zgagi? Masakra biorę Rannie lekarz powiedział że mogę tylko to i pić siemię lnu (fuj) siemienia nie przełknę paskudztwo już nie wiem co gorsze pralinka34 mój lekarz mówi żebym nie słuchać za bardzo opinii innych kobiet a już na pewno żebym nie szukała w mądrych pismach odpowiedzi na swoje pytania, każda z nas ma inny organizm i inaczej przechodzi ciążę jeśli masz dobrego lekarza prowadzącego to słuchaj tego co on na ci do powiedzenia, a swoją drogą to nie rozumiem tych konowałów którzy straszą lub dołują swoje pacjentki, tylko kopnąć takiego w d..e i odebrać prawo wykonywania zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Jestem mamą 11-miesięcznej córeczki. Jestem z forum Luty 2009, choć ostatnio mało się udzielam. Mam do sprzedania wyposażenie łóżeczka (rozmiar 70x140) dla dziewczynki. W zestawie znajdują się: - kołdra 100x135 - poduszka 40x60 - prześcieradło z falbaną - prześcieradła frotte z gumką (2 szt) - ochraniacz do łóżeczka (wszystkie 4 boki) - organizer - becik - dwie zmiany pościeli (w kolorze różowym) Jedna zmiana pościeli była tylko założona na kołdrę i poduszkę, ale moja córcia nie spała w łożeczku, dlatego wszystko jest jak nowe. Używałam tylko becika i organizera przy łóżeczku. Jedna zmiana pościeli jest zapakowana fabrycznie (nie była używana). Zainteresowanych proszę o kontakt ma mojego e-maila: mj25@wp.pl Mogę przesłać zdjęcia pościeli i udzielić dokładnych informacji. Wszystkim przyszłym mamusiom życzę pomyślności w Nowym Roku, zdrowia, radości, no i łatwych porodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zleciał tamten rok :) a ile wrazeń pod sam koniec :) wiadoośc o ciąży najlepszą wiadomością :)) Ja sylwestra spędziłam u znajomych. Posiedzieliśmy do 3ciej i do domu poszliśmy, bo już spac mi się chciało. Wkurzyłam się tylko idąc bo jakiś kretyn wystrzelił specjalnie petardę koło mnie i jak strzeliła to się bardzo przestraszyłam, a wierzę w to że kobieta z przestrachu jak się złapie za jakąś częśc ciała to dziecko może miec znamie w tym miejscu. Ja tez mam bóle brzucha, czasem dosc silne,po bokach - więc myślę ze to dlatego ze macica sie rozciaga.We wtorek mam wizytę więc zapytam jeszcze lekarza. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, hey hey Majóweczki :-))) SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!! ŻEBY NASZE BOBASKI BYŁY ZDROWE I MAŁO PŁAKAŁY W NOCY :-) !!! Witam wszystkie nowe majówki, fajnie, że jest nas tak dużo :-) u mnie również wystepują/występowały bóle, ale gin powiedział ze dopiero przy silnych bólach jak przy okresie mamy powód do zmartwień. Nie czytajcie wszystkich news znalezionych na necie bo można osiwieć a dodatkowo wkręcić sobie dolegliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zabawa sylwestrowa trwała do 3 w towarzystwie 5 par z czego wszystkie kobietki byly niepijące (2 w ciązy, 2 karmiące i 1 na lekach i pani domu abstynentka). Po imprezie stwierdziłam - nie ma co przesadzać i za bardzo sie stresować. np. jedna dziewczyna, która karmiła 6 miesiecznego chłopczyka praktycznie nic nie jadła bo wszystko jest niezdrowe - zaczynając od pomidora a kończąc na winogronach ! druga zas, karmiąc 8 tyg dziecko (mając męża i teściową lekarzy) jadła praktycznie wszystko (bez smazonych czy sushi). I pytanie, która ma lepsze podejscie do karmienia, wychowywania itd? p.s. ale procz wykładów dziewczyny niejedzącej na temat jakie kursy, szoly rodzenia i porady laktacyjne powinnam przejsc i czego nie jesc/nie pic, to imprezka byla baaaardzo udana :-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej dziewczyny dzis usg połowkowe i juz od 2 dni nie moge o niczym innym myslec.. czy Wy tez sie tak denerwujecie przed kazda wizyta bo ja normalnie na glowe dostaje i odliczam minuty do 15.. dam znac co tam wyszlo bo licze ze dzis juz na 100% poznam plec.. buziaki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) agnes3d---ja też zawsze przed wizytą nie mogę sobie miejsca znaleźć ,teraz odliczam dni do poniedziałku bo ide na 3D :) Zwróciłyście uwagę czy wasze maluszki szaleją" np jak jest głośno ? Ja byłam wczoraj w kinie i dzidziol kopał jak szalony przy głosniejszych momentach ,to samo w sylwestra jak dość głośno grała muzyka i jak o północy puszczali sztuczne ognie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije trampki :):) mój mały gliglołek w brzuchu robi takie tant tan jak jedziemy smochodem i zrobimy głosniej muzyke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodka07
Witajcie :-) forum odkryłam dopiero wczoraj - nie zdążyłam prześledzić jeszcze wpisów ale obiecuje nadrobić :-) Jestem z Warszawy - termin mam na 25 maja strasznie się cieszę, że jest taki wątek - będzie mi raźniej, bo to moja pierwsza ciąża pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja od sylwestra byłam w szpitalu :( miałam straszne bóle brzucha i to dziwne pulsowanie, ale przy badaniu ginekologicznym i usg niby wszystko dobrze wyszło. Faszerowali mnie magnezem dożylnym i dopóki magnez działał to nie bolało, a potem znowu jak zwykle... Lekarz mi tłumaczył, że każda kobieta inaczej przechodzi ciążę i że mnie prawdopodobnie dlatego brzuszek tak boli, bo jestem bardzo drobna, a dzidziuś się rozwija i potrzebuje miejsca. Zalecił dużo wypoczywać... Ale dzisiaj na wypisie przeczytałam jako rozpoznanie - poronienie zagrażające. Jestem trochę zdziwiona, bo w szpitalu wszyscy utrzymywali, że jest ok... Nikt nawet przez chwilę nie wspomniał, że grozi mi jakieś poronienie... Nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz po połówkowym :D miała byc wymarzona księżniczka a będzie mały zbój :D zaczynam sie przyzwyczajac do mysli ze bede miała synka :) mama juz mnie jutro ciagnie na zakupy ciuszkowe :D Wszycho Ok tylko mały sie zakrył girkami i raczkami tak ze buzi nie mozna bylo dokladnie zobaczyc tylko usteczka :) no i oczywiscie spal bo on sie budzi na wieczor i tak potrafi fikac do nocy poznej :) pije trampki moj zawsze zaczyna szalec jak zaczynam ogladac jakis film, podobnnie jak u aganiok wlasnie w kinie, albo w domu, jak przezywam jakies emocje, ostatnio puszczalam mu muzyczke specjalnie przykladalam glosniczki do brzucha to tez fikal :) baaja przykro mi z tym szpitalem, wiesz czesto lekarze pisza cos na rozpoznaniach na wyrost.. teraz nie jestem pewna czy rozpoznanie to nie jest to wlasnie dlaczego trafilas do szpitala i pozniej to rozpoznanie weryfikuja badaniami i wtedy chyba prawidłowo napisał no bo mogl to podejrzewać i mysle ze nie oklamywal Ciebie jak mowil ze tak ciezko przechodzisz bo jestes drobna.. no wlasnie jedno co mnie zmartwilo to dostalam bure ze juz za duzo przytylam i musze zapomniec o slodyczach, nawet o bananach i cytrusach :( a ja jak widze slodycze to kwicze :) no ale powiedzial ze jak tak dalej pojdzie to moze to skutkowac cukrzyca ciazowa i dziecko moze niedozywione sie urodzic :( takze bede cierpiec w imie wyzszych celow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz po połówkowym :D miała byc wymarzona księżniczka a będzie mały zbój :D zaczynam sie przyzwyczajac do mysli ze bede miała synka :) mama juz mnie jutro ciagnie na zakupy ciuszkowe :D Wszycho Ok tylko mały sie zakrył girkami i raczkami tak ze buzi nie mozna bylo dokladnie zobaczyc tylko usteczka :) no i oczywiscie spal bo on sie budzi na wieczor i tak potrafi fikac do nocy poznej :) pije trampki moj zawsze zaczyna szalec jak zaczynam ogladac jakis film, podobnnie jak u aganiok wlasnie w kinie, albo w domu, jak przezywam jakies emocje, ostatnio puszczalam mu muzyczke specjalnie przykladalam glosniczki do brzucha to tez fikal :) baaja przykro mi z tym szpitalem, wiesz czesto lekarze pisza cos na rozpoznaniach na wyrost.. teraz nie jestem pewna czy rozpoznanie to nie jest to wlasnie dlaczego trafilas do szpitala i pozniej to rozpoznanie weryfikuja badaniami i wtedy chyba prawidłowo napisał no bo mogl to podejrzewać i mysle ze nie oklamywal Ciebie jak mowil ze tak ciezko przechodzisz bo jestes drobna.. no wlasnie jedno co mnie zmartwilo to dostalam bure ze juz za duzo przytylam i musze zapomniec o slodyczach, nawet o bananach i cytrusach :( a ja jak widze slodycze to kwicze :) no ale powiedzial ze jak tak dalej pojdzie to moze to skutkowac cukrzyca ciazowa i dziecko moze niedozywione sie urodzic :( takze bede cierpiec w imie wyzszych celow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ale sie wkurzylam tyle pisalam i cos sie kafeteria sypnela grrrr Czyli od poczatku... juz po usg polowkowym :) nie bedzie wymarzonej ksiezniczki tylko mały zbój :D juz sie powoli przyzwyczajam do tej mysli :) poza tym wszystko Ok tylko mlody tak sie zakryl girkami i rączkami ze nie mozna bylo dokladnie buzi ocenic tylko piekne usteczka pokazał :) Jedno co mnie zmartwilo to to ze dostałam burę ze za duzo przytylam i mam zapomniec o slodyczach, bananach, nawet cytrusach :( no ale postraszyl mnie cukrzyca ciazowa ze pozniej Bobo moze sie urodzic niedozywione takze wszystko w imie wyzszych celow :) choc gdy widze slodycze to kwicze a oczy mi swieca jak znicze :D Pije trampki mi Mlody zaczyna sie ruszac jak akurat zaczynam ogladac film, przezywac jakies emocje, lub wlasnie jak mu puszczam muzyczke ale najczesciej czuje to jak sobie siedze lub leze nieruchomo, no i oczywiscie jest nocny marek bo zaczyna fikac pozno wieczorem i tak do poznej nocy; lozysko mam na przedniej scianie wiec tez moge slabiej czuc.. Baaja przykro mi z tym szpitalem, wiesz z tego co sie orientuje to na rozpoznaniu jest to co poczatkowo lekarz moze podejrzewac i rozpoznanie czesto jest na wyrost troche, a pozniej badania w szpitalu to weryfikuje, mysle, ze lekarz Cie nie oklamal tlumaczac tak a nie inaczej Twoje bole, odpoczywaj na pewno bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko ale sie wkurzylam tyle pisalam i cos sie kafeteria sypnela grrrr Czyli od poczatku... juz po usg polowkowym :) nie bedzie wymarzonej ksiezniczki tylko mały zbój :D juz sie powoli przyzwyczajam do tej mysli :) poza tym wszystko Ok tylko mlody tak sie zakryl girkami i rączkami ze nie mozna bylo dokladnie buzi ocenic tylko piekne usteczka pokazał :) Jedno co mnie zmartwilo to to ze dostałam burę ze za duzo przytylam i mam zapomniec o slodyczach, bananach, nawet cytrusach :( no ale postraszyl mnie cukrzyca ciazowa ze pozniej Bobo moze sie urodzic niedozywione takze wszystko w imie wyzszych celow :) choc gdy widze slodycze to kwicze a oczy mi swieca jak znicze :D Pije trampki mi Mlody zaczyna sie ruszac jak akurat zaczynam ogladac film, przezywac jakies emocje, lub wlasnie jak mu puszczam muzyczke ale najczesciej czuje to jak sobie siedze lub leze nieruchomo, no i oczywiscie jest nocny marek bo zaczyna fikac pozno wieczorem i tak do poznej nocy; lozysko mam na przedniej scianie wiec tez moge slabiej czuc.. Baaja przykro mi z tym szpitalem, wiesz z tego co sie orientuje to na rozpoznaniu jest to co poczatkowo lekarz moze podejrzewac i rozpoznanie czesto jest na wyrost troche, a pozniej badania w szpitalu to weryfikuje, mysle, ze lekarz Cie nie oklamal tlumaczac tak a nie inaczej Twoje bole, odpoczywaj na pewno bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×