Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Według kalkulatorów to 6 tygodni i 4 dni czyli jestem niby w 7 tygodniu... gim kazał mi przyjsć za 2 tygodnie na powtórkę badania USG i wtedy wszystko wymierzy i przepisze badania bo mówi ze teraz za wcześnie... jakos tak dziwnie inne dziewczyny pisały (tu i na innych forach), że im wymierzyli lekarze od razu i podali datę porodu i załozyli kartę a mi nic... ale cóż może tak ma być... chyba za bardzo zaczynam się przejmować i denerwować tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Kobitki ja idę spać bo odkąd zafasolkowałam to bym ciągle spała... Ale powiem tyle, ze dosć tego czytania w internecie o wielkościach zarodka, ilosci hcg i wszystkim złym... już mi na "bańkę" pada od tych złych informacji... na szczęście dziewczyny piszą na kafeterii że też miały małe zarodki i później dzidzia nadganiała więc przestaję się martwić i dobranocka... Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantasia super tak się ciesze ze widziała już fasoleczke super trochę przyznaje ze podtrzymało mnie to na duchu bo przecież tez miałaś niska bete mnie tylko martwi sluz bo znowu leci mi jakis brudny sama nie wiem dokładnie jaki ja już widzę w nim krew ale mąż mówi ze dostaje na głowę brzuch niby mnie już tak bardzo nie boli czuje go cały czas ale nie jest to bardzo uciążliwe dostałam 2x dziennie duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantasia super ,że widziałaś maluszka :) czyli wszytsko dobrz🌼 Ja własnie przyszłam z pracy i patrze na bete co dziś robiłam i mam 4847.00 mIU/ ml a miałam 3136,00 czyli rosnie jak na drożdżach :) jutro dzwonie do gina i on mi pwoie na 100% czy prawidłowo. ja tez padam już po całym dniu pracy ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonie
hej :D pozdrawiam wszystkich :D dzisiaj byłam u lekarza termin porodu- 29.06.2010 :D:D:D czyli mamy 6-ty tydzień ależ się cieszę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Mamusie i staraczki... Bonie - gratki Oliwiajulka - myślę, że będzie wszystko dobrze... mój lekarz nic w sumie nie mówił ale widać było malutki zarodek i serduszko... (tylko nie mógł zmierzyć bo malutki taki był i przy samej ścience usadzony - schował się :) ) jakby było coś źle to by powiedział na pewno, poza tym kazał mi powtórzyć betę i wtedy będzie wszystko wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantasia na pewno wszystko dobrze jak już widziałaś fasolkę i serduszko to super ja myślę ze u mnie tez będzie dobrze mój lekarz powiedział ze nie widać na usg bo beta jeszcze za mała musi być min 1000 żeby było widać a jak miałam 416 jutro chyba poje zrobić jeszcze raz bete upewnić sie czy przybiera. martwi mnie trochę ten śluz nie mam go bardzo duzo ale trochę jest taki rozciągliwy i lekko brudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantasia na pewno wszystko dobrze jak już widziałaś fasolkę i serduszko to super ja myślę ze u mnie tez będzie dobrze mój lekarz powiedział ze nie widać na usg bo beta jeszcze za mała musi być min 1000 żeby było widać a jak miałam 416 jutro chyba poje zrobić jeszcze raz bete upewnić sie czy przybiera. martwi mnie trochę ten śluz nie mam go bardzo duzo ale trochę jest taki rozciągliwy i lekko brudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantasia na pewno wszystko dobrze jak już widziałaś fasolkę i serduszko to super ja myślę ze u mnie tez będzie dobrze mój lekarz powiedział ze nie widać na usg bo beta jeszcze za mała musi być min 1000 żeby było widać a jak miałam 416 jutro chyba poje zrobić jeszcze raz bete upewnić sie czy przybiera. martwi mnie trochę ten śluz nie mam go bardzo duzo ale trochę jest taki rozciągliwy i lekko brudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, jak samopoczucie w ten zachmurzony dzień? Fantasia ciesze sie, ze juz sie uspokoiłaś troszke. Miałam dopoch w 5 tyg i mój zarodek też był malutenki, teraz miałam w 8 i już jest wyraźniejszą plamką:) Dzika gruszka mam nadzieje, ze sie kiedys spotkamy:) A co do moich piersi, mam wrażenie że są juz dwa razy większe hehe A jeszcze Wam powiem, ze wczoraj bolał mnie brzuch (strasznie mnie to martwiło) ale dziś już jest lepiej...Popołudniu zadzwonie do mojej gin będą dzis wyniki z tokspolazmowy. Przemyślenia już mi się skończyły... Buziaki dla brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, jak samopoczucie w ten zachmurzony dzień? Fantasia ciesze sie, ze juz sie uspokoiłaś troszke. Miałam dopoch w 5 tyg i mój zarodek też był malutenki, teraz miałam w 8 i już jest wyraźniejszą plamką:) Dzika gruszka mam nadzieje, ze sie kiedys spotkamy:) A co do moich piersi, mam wrażenie że są juz dwa razy większe hehe A jeszcze Wam powiem, ze wczoraj bolał mnie brzuch (strasznie mnie to martwiło) ale dziś już jest lepiej...Popołudniu zadzwonie do mojej gin będą dzis wyniki z tokspolazmowy. Przemyślenia już mi się skończyły... Buziaki dla brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, jak samopoczucie w ten zachmurzony dzień? Fantasia ciesze sie, ze juz sie uspokoiłaś troszke. Miałam dopoch w 5 tyg i mój zarodek też był malutenki, teraz miałam w 8 i już jest wyraźniejszą plamką:) Dzika gruszka mam nadzieje, ze sie kiedys spotkamy:) A co do moich piersi, mam wrażenie że są juz dwa razy większe hehe A jeszcze Wam powiem, ze wczoraj bolał mnie brzuch (strasznie mnie to martwiło) ale dziś już jest lepiej...Popołudniu zadzwonie do mojej gin będą dzis wyniki z tokspolazmowy. Przemyślenia już mi się skończyły... Buziaki dla brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, jak samopoczucie w ten zachmurzony dzień? Fantasia ciesze sie, ze juz sie uspokoiłaś troszke. Miałam dopoch w 5 tyg i mój zarodek też był malutenki, teraz miałam w 8 i już jest wyraźniejszą plamką:) Dzika gruszka mam nadzieje, ze sie kiedys spotkamy:) A co do moich piersi, mam wrażenie że są juz dwa razy większe hehe A jeszcze Wam powiem, ze wczoraj bolał mnie brzuch (strasznie mnie to martwiło) ale dziś już jest lepiej...Popołudniu zadzwonie do mojej gin będą dzis wyniki z tokspolazmowy. Przemyślenia już mi się skończyły... Buziaki dla brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, jak samopoczucie w ten zachmurzony dzień? Bonie gratulacje Fantasia ciesze sie, ze juz sie uspokoiłaś troszke. Miałam dopoch w 5 tyg i mój zarodek też był malutenki, teraz miałam w 8 i już jest wyraźniejszą plamką:) Dzika gruszka mam nadzieje, ze sie kiedys spotkamy:) A co do moich piersi, mam wrażenie że są juz dwa razy większe hehe A jeszcze Wam powiem, ze wczoraj bolał mnie brzuch (strasznie mnie to martwiło) ale dziś już jest lepiej...Popołudniu zadzwonie do mojej gin będą dzis wyniki z tokspolazmowy. Przemyślenia już mi się skończyły... Buziaki dla brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, jak samopoczucie w ten zachmurzony dzień? Bonie gratulacje Fantasia ciesze sie, ze juz sie uspokoiłaś troszke. Miałam dopoch w 5 tyg i mój zarodek też był malutenki, teraz miałam w 8 i już jest wyraźniejszą plamką:) Dzika gruszka mam nadzieje, ze sie kiedys spotkamy:) A co do moich piersi, mam wrażenie że są juz dwa razy większe hehe A jeszcze Wam powiem, ze wczoraj bolał mnie brzuch (strasznie mnie to martwiło) ale dziś już jest lepiej...Popołudniu zadzwonie do mojej gin będą dzis wyniki z tokspolazmowy. Przemyślenia już mi się skończyły... Buziaki dla brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzę że wszystkie miałyśmy problemy z wypowiedzią :) chyba kafeteria miała problemy z łącznością :) po kilka razy to samo haha :) u mnie też pogoda beznadziejna, najlepiej to poyć sie i spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzę że wszystkie miałyśmy problemy z wypowiedzią :) chyba kafeteria miała problemy z łącznością :) po kilka razy to samo haha :) u mnie też pogoda beznadziejna, najlepiej to poyć sie i spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzę że wszystkie miałyśmy problemy z wypowiedzią :) chyba kafeteria miała problemy z łącznością :) po kilka razy to samo haha :) u mnie też pogoda beznadziejna, najlepiej to poyć sie i spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam 🌼 dziewczyny a wy chodzicie do gina prywatnie czy nfz? bo dziwi mnie że nie chcą wam robić usg... przecież to podstawa :) ja chodzę prywatnie i usg miałam w początku 7 i 9 tygodnia i za każdym razem było wszystko widać super - w 9 tygodniu widziałam już główkę i zalążki nóżek :D następna wizyta 17-go to będzie już 12-13 tydzień... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam 🌼 dziewczyny a wy chodzicie do gina prywatnie czy nfz? bo dziwi mnie że nie chcą wam robić usg... przecież to podstawa :) ja chodzę prywatnie i usg miałam w początku 7 i 9 tygodnia i za każdym razem było wszystko widać super - w 9 tygodniu widziałam już główkę i zalążki nóżek :D następna wizyta 17-go to będzie już 12-13 tydzień... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam abonament w Lux Medzie i w ramach abonamentu lekarz moze zlecić tylko 3 USG (jak się dowiedziałam) a reszta płatna jakieś olbrzymie pieniądze wiec teraz część w prowatnym gabinecie doktora badań robimy a częśc w klinice... Na USG wczorajsze byłam u niego prywatnie, za dwa tygodnie idę znów prywatnie ale na betę juz prawdopodobnie na abonament (z pracy) wykonam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chodzę prywatnie... dziewczyny cos sie dzieje z moim wzrokiem!!! cały obraz, klawiatura i dokumenty tak mi sie rozmazuje...az mi sie w glowie kreci... nie wiem co robic, co się dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam się strasznie bać plamie coraz bardziej i jest to chyba blada krew ze śluzem wcześniej nie miałam żadnych plamień lekarka przepisała mi duphaston a w ulotce wyczytałam ze moga wystapic plamienia i krwawienia i nie wiem czy to przez ten lek czy on moze mi jakos zagrozic czy zbiliza sie poronienie brzuch mnie nie boli jasiek lekkie mrowienie ale chyba bardziej z nerwów nie wiem co robic moze tego leku nie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×