Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Fantasia a nie możesz wcześniej ,prytwanie chocby. wiem ,że to kosztuje ,ale może warto :( trzymam kciuki ,żeby wszysko było dobrze! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki nick/wiek...... . ...................... ..cykl.........@ taka jedna co bardzo chce/24.........1..........ok 20.09 kasiao43/28........... ....................1...........16.10 Mamba Wamba/27........................7....... ...??? Roobaczek 86/23........................12..........ok 21.11. DoMiNiSiA85/23............ ..............6..........ok.22.10 blanca30/30........... ...................6..............30.10 agnieszkam/24.............................7..........ok. 25.10 Magwys1/28/.............................24 Istniejaca Nadzieja /20/................5..............ostatnia mineła własnie dwie kreseczki nick (wiek)............................cykl......... .....termin alakolo (31).............................2........... ......31.05. (wg USG) kaktusowata (28).....................1............... ..06.06.(wg USG) kruszynka173 (24)....................3................. 7.06 Monia Uk (29)..........................1.....................? PanienkaMakowa (27)...............13.................13. 06. (wg USG) Chiken(27).............................3................ . ........? izp(22)................................7................ .........13.06 slonko21(?)..............................1.............. ...........16.06. Fantasia1983(26)........................2................ ...........19.06. oliwiajulka(32)..............................1.......... ...........29.06.2010 Pysiula_22_...(22)......................3............... ......ok26.06.2009 madziarka25 (25) ......................1..................18.06.2009 (wg usg) bocianek22(26).........................1................ ..ok.30.06.2010 dzika gruszka(20)......................2....................ok.29. 06.2010 Mysha (32)................................2....................ok 24.06.2010 Justagg(24)...........................1...........................07.06.2010 (14.06 wg USG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka ostatnią @ miałam 31.08 (pierwszy dzień) Fantasia mam odpowiedź: umowa przedłuża sie do dnia porodu jeżeli okres jej zakończenia jest wczesniejszy natomist jesli jest pózniejszy tzn np rodzisz jeszcze w trakcie umowy idziesz na macierzyński ale tylko do momentu kiedy nie skończy sie umowa pózniej pracodawca wystawia ci druk z-3 i zasiłek wypłaca ci zus, chyba ze przedłuży ci umowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zbieg okoliczności:) I nawet jesteśmy w tym samym wieku:) wg USG jaki masz termin? też 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bpcianek22
dziewczyny wcale nie macie waszych wynikow zlych. kazde laboratorium ma swoje normy dla poszczegolnych tygodni i przewaznie pisza je na wyniku moja psiapsiłólka w 35dc miala 95 i wszystko bylo ok smerf ma juz 3,5 roku. czasami wystarczy ze owu sie przesunie i juz jest inaczej tutaj podaje stronke z przykladowymi normami. http://www.biomedical.pl/forum/-vp3951.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie są różne, ale według nich raz mi wychodzi 5 a raz 6 tydzien , czyli wszytskio dobrze bo jestem własnie między 5 a 6 tyg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justagg lekarz mi wyliczył na 7 czerwca, natomiast podczas usg nic mi nie piwedzieli więc nie wiem:( następnym razem jak będę to już się zapytam o wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od lekarza dostałam l4 i za 2 tyg do kontroli i na usg i mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze ja os @ mia lam 22.09 a bet robiona wczoraj czyli 27.10 i niby z bety wychodzi 5 tydz zgadzało by się ale na usg jeszcze nie widac mam nadzieje ze ona tam jest tylko lekarka nie zauważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka zaczyna prace jako położna w szpitalu kolejowym w Katowicach, to moze tam mi się uda. Musze sie jeszcze dowiedzieć, gdzie pracuje moja gin., ale dorodu dużo czasu tak naprawde to jeszcze o nim nie myśle. Dziś tak dziwnie boli mnei brzuch:(... A Wy jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja będe rodzić w warszawie, więc raczej się nie spotkamy ;) Ja dzisiaj czuje się wyśmienicie aczkolwiek senna jestem i to bardzo :) oliwiajulka to dziwne w takim razie że nie było widać maleństwa... będziesz powtarzać bete żeby sprawdzć czy dobrze przyrasta czy juz poczekasz na to kolejne usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justagg dzięki wielkie za informację o umowie o pracę... umowa kończy mi się przed dniem porodu zatem przedłuża mi sie automatycznie, chyba że mi przedłużą sami z własnej woli... Dziękuję jeszcze raz!!! Jakbyś mogła przy okazji dowiedzieć sie czy należy mi sie zasiłek macierzyński z zusu jeśli umowa kończy mi sie w lutym a rodzę w czerwcu? bpcianek22 - dzięki za te normy... mi niby wypada też dobrze ale w dolnej granicy tej normy... ale norma to norma i jak sie mieści znaczy ze dobrze chyba jest...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję baarrdzzooo :D Cieszę sie, że chociaż zasiłku trochę pobiorę bo moja koleżanka która pracuje na zlecenie nic nie będzie miała... pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwiajulka nie martw się! Wszystjko będzie dobrze. Mam nowe info odnośnie ty razem becikowego: Od 1 listopada 2009 r. – zmiany w prawie do becikowego! Otrzymanie becikowego i dodatku do zasiłku rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka będzie od 1 listopada br. uwarunkowane przedstawieniem przez matkę zaświadczenia, że co najmniej od 10. tygodnia ciąży do porodu pozostawała pod opieką lekarską. Jeżeli chcecie mogę wysłać na meila to zaświadczenie, które lekarz będzie musiał wypełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko w takim razie to my mozemy sie spotkac bo i ja w warszawie rodziła będę - marnie się dziś czuję - mam mdlości troche wymiotuje co skutkuje utratą 4 kg w przeciągu 2 miesięcy... brzuszek sie zaokrąglił a reszta sie jakas taka robi patyczasta :) Witam wszystkie nowe koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka - ja też przybrałam 2 kilo :) Dziewczyny nie wytrzymałam i zadzwoniłam do swojego ginekologa... (wczoraj też do niego dzwoniłam, żeby zapytać czy mam dalej nospe brać więc trochę się wstydziłam znów dzwonić ale...) Powiedziałam że bardzo mi przykro, ze tak przeszkadzam i ja nie z tych co natrętne ale ja muszę wiedzieć na kiedy pan przewiduje moje pierwsze USG? na co on że dopiero w 3 miesiącu... na co ja - a czy nie da się wcześniej, że ja się martwię, w pierwszej ciąży jestem, że chciałabym wiedzieć czy wszystko na miejscu, czy nie pozamaciczna, czy w ogóle jest... Powiedział, że mnie na dziś wciśnie na 17,30 :D :D :D Strasznie się cieszę, ze w końcu zobaczę fasolkę na monitorze... bo inaczej być nie może, no nie? Buziaczki kochane i napiszę co i jak dziś wieczorem lub jutro rano... PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem po iii... okazało się, ze jest zarodek i widać małą kropeczkę migającą - serduszko... :D zarodek jest, malutki ale jest :D mam iść za dwa tygodnie na powtórkę a tymczasem dostałam zdjęcie i no-spę na bóle w podbrzuszu :) Dzięki za wsparcie Dziewczyny... chociaż ja już chyba tak mam że się martwię na zapas... ,ale małż powiedział, że teraz jak już jestem mamusią to będę "musiała" się cały czas martwić czy chce czy nie :) Spróbuję zdjęcie wrzucić jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×