Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PanienkaMakowa

CZERWIEC 2010 - bo teraz nam się uda !!!

Polecane posty

Witam dziewczynki w piątkowy dzionek zimny i ponury :) Tez z utęsknieniem wyczekuję godziny 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt się nie odzywa to może ja się wyżalę... Oprócz tego, że senna jestem jak większość z nas to dodatkowo mam problemy z wypróżnieniem, ale no cóż bywa.. :P, plamienie jest mniejsze niż we wtorek więc chyba przechodzi, za to pomimo iż biorę no spę to cały czas czuję w dole brzucha taki dziwny niby bólek niby nieprzyjemne uczucie i nie wiem czy to rozciąganie macicy czy coś nie tak jest, jakby ciągnęło, jakby zakłuło i sama nie wiem co sądzić... i to wszystko z moich objawów bo poza tym nie mam mdłości(odpukać), piersi znośne, jest ok. A jak jest dobrze to nie za dobrze - jak to mówi Brzydula ;) Buziaki i miłego piątku bo ja zaraz do domku spadam i odpoczywać będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dwa testy - Pretest i Unitest (taki różowy). Oba mają czułość 25, więc takie sobie ale innych nie było. Dziewczyny czy jest wogóle sens testować w ciągu dnia np popołudniu czy wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby najlepiej z porannego moczu, ale ja wychodze z założenia że jeżeli ma wyjść pozytywny to wyjdzie niezależnie od pory dnia :) Co do moich objawów, to również problemy z wyprożnianiem... (straszne), do tego oczywiście zmęczenie no i niestety mdłości :( całe dnie, własnie dzisiaj w pracy poleciałam do łazienki bo musiałam zwymiotować....a takto klócie w podbrzuszu a piersi delikatnie pobolewają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam niby @ ale nie wiem co to bylo naprawde. Pytałyscie czy mam jakies objawy na ciaze powiedzialabym ze tak. Z tym ze piersi to nie bola tzn czuje je takie ciezsze takie lekkie pobolewanie czuje ich przy dotyku mocniejszym (nie delikatnym bardzo) brzuch u dolu czasem dziwnie mnie lekko boli ale zaraz przechodzi. Z tym ze wczesniej mialam problemy z wypróznianiem sie, teraz mam taki ciezar na zoładku czasem mam takie mdlosci szzegolnie rano jak wstane to tak jakby chcialo mi sie wymiotowac chwile odczekam i przechodzi ale dzis myslalam ze zwymiotuje i za kazdym razem jak mi sie to stanie to mysle sobie ze moze to jednak ciaza jutro kupie test i w niedziele rano zrobie go tak bedzie najlepiej. ten wczesniejszy test co robilam nazywal sie "Amil" zawsze robilam bobotest ale teraz juz nie było ani pretestu tez nie bylo;/ ciekawe co to bedzie. ale w głebi serca czuje ze to moze byc ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam niby @ ale nie wiem co to bylo naprawde. Pytałyscie czy mam jakies objawy na ciaze powiedzialabym ze tak. Z tym ze piersi to nie bola tzn czuje je takie ciezsze takie lekkie pobolewanie czuje ich przy dotyku mocniejszym (nie delikatnym bardzo) brzuch u dolu czasem dziwnie mnie lekko boli ale zaraz przechodzi. Z tym ze wczesniej mialam problemy z wypróznianiem sie, teraz mam taki ciezar na zoładku czasem mam takie mdlosci szzegolnie rano jak wstane to tak jakby chcialo mi sie wymiotowac chwile odczekam i przechodzi ale dzis myslalam ze zwymiotuje i za kazdym razem jak mi sie to stanie to mysle sobie ze moze to jednak ciaza jutro kupie test i w niedziele rano zrobie go tak bedzie najlepiej. ten wczesniejszy test co robilam nazywal sie "Amil" zawsze robilam bobotest ale teraz juz nie było ani pretestu tez nie bylo;/ ciekawe co to bedzie. ale w głebi serca czuje ze to moze byc ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba, uda się następnym razem. Spokojnie.... Czasami im bardziej chcesz tym trudniej to zrealizować... A u mnie dzisiaj pierwsza wizyta u lekarza. Na założenie karty jeszcze za wcześnie (3 tydzień), badania jednoznacznie pokazują ciążę. Ból brzucha i ewentualne zagrożenia (miałam kiedyś rozpoznane ponoć błędnie PCO, do tego hiperprolaktynemia) ma rozwiązać duphaston. Zobaczymy :) Zabawne, siedziałam w poczekalni ze mną kilka osób, w tym dwie małolaty. Jedna z nich do drugiej - jaaaa...ale twoi rodzice będą zdziwieni. Druga - ja p...., nooooo :) Pomyślałam sobie, że jednak wolę swój stan, przynajmniej w pełni stabilny pod każdym względem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba 🌼🌼🌼 szkoda mi bardzo :( Ale łepek do góry ,będę trzymć kciuki za następny cykl, noż musi się udać:) zażywaj folik i witaminki oooooooo właśnie ja dzis nie zażyłam. Mysha a od kiedy zkaładaja karte ciąży? bo mi licząc od dnia ostaniej @ jutro zacznie się 6 tydzień. Ja idę się szykować powoli bo dziś imprezka u teściowej i mamy im powiedzieć już bo mąż nie może wytrzymać haha, a tak chciałam do poniedziałku poczekać po wizycie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzis zalozono mi karte ciazy.. !!! jupiii.... wedlug ostatniej @ dzis mam 6t6d, a wedlug usg 6t1d serduszko dzis widzialam na usg :D taki migajacy punkcik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem od kiedy zakładają, ale ja muszę poczekać :( szkoda :) Może to dlatego, że nie ma usg? Nie wiem... U mnie ostatnia @ była 17 września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanienkaMakowa :) Ja wg usg jestem w 6t6d ciązy i dzisiaj też byliśmy z mężem na usg i widzieliśmy serduszko. niesamowite uczucie :) Termin mam narazie na 18.06.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze nie rob... szkoda sie rozczarowac... wiec moze lepiej potraktuj ze to nie byla ciaza i starajcie sie o dzieciatko. mimo to udaj sie do gina na usg.. niech sprawdzi.. zawsze lepiej wiedziec jezeli to nawet byla ciaza czy sie oczyscilo wszystko... testy nigdy nie klamia w ta strone... no chyba ze strumieniowy pewnej firmy co sie sama przekonalam kiedys - i to nie tylko ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego ale u dolu brzuszek mi chyba sie powiekszyl ciasno mi w spodniach w których dotychczas bylo mi luzno. ogolnie u dolu mam taki jakby lekko okragly a wczoraj moj maz do mnie gdy szlismy juz spac lezymy on sie przytulil dotknal brzucha u dolu i powiedzial : " mmm jaki brzusio taki maly okraglutki bo wiem ze tam jej dzidzia moja dzidzia" dodam ze moj maz ma z pierwszego malzenstwa 5 letnia córke która mieszka z nami;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to albo ciaza i macica sie powiekszyla/rozpulchnila albo wody w organizmie sie zatrzymaly - ale tak sie dzieje przed okresem a nie po... trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio tak juz z tydzien mialam ze co jakis czas zbieralo mnie na wymioty robilo sie nie dobrze a dzis poszlam do lazienki zeby sie zalatwic i wyszły z tego takze wymioty cały obiad który zdarzylam zjesc poszedl do kibelka. co jakis czas tak mi sie dzieje. Boje sie miec zbedne nadzieje. co wy o tym myslicie? jutro obowiazkowo kupuje test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wymiotowalam;/ a od jakiegos tygodnia co jakis czas robilo mi sie nie dobrze ale powstrzymywalam sie od wymiotów i przechodzilo a dzis sie nie udalo wymioty były cały obiad ktory zdarzylam zjesc poszedł do kibelka. boje sie miec zbedne nadzieje ale jutro kupie test i to obowiazkowo nawet maz mi kaze. ale trudno jesli nie jestem w ciazy to lepiej wczesniej wiedziec i nie myslec o tym czy to akurat to. ale ten okres to nie wygladal na okres bardzo slaby i tylko 2 dni nawet nie całe. Co wy o tym wszystkim myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istniejąca trzymam kciuki i napisz z rana koniecznie co wyszło :) ja jutro idę do lekarza ,ale w domu bede koło godziny 18-19 to dopiero wtedy napisze co mi powiedział :) a z samego rana idę na bete. mnie cycki bola tak ,że szok jak idę ,jak leże, ja siedze cały czas i ciagnie mnie w dole co jakis czas i jestem śpiąca jak nie wiem ,ale czekamy na zajomych i nie moge się połozyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSiA85
wiatm wszystkich nie odzywałam się od czwartku bo weekend w górach:):):):):) Mamba Wamba bardzo mi przykro ale bądź dobrej mysli, że tym razem isę uda chociaż wiem jakie masz samopoczucie bo kilka dni temu sama tak się czułam ale grunt to myslec pozytywnie:):) u mnie w tym miesiącu znowu prawdopodobnie będzie kicha w czasie kiedy mama najprawdopodobniej dni płodne wysyłaja mnie na szkolenie i to jeszcze na drugi koniec polski:(:( ale postanowiłam, że od tego cyyklu zero przejmowania się pełen spontan miłego niedzielnego wieczoru wam życzę:):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie teraz czuje się oki, mniej uciążliwe są mdłości. Nie wiem czy się przyzwyczaiłam czy zmniejsza się ich nasilenie :) IstniejacaNadzieja koniecznie kup pozytywny test ;) i pochwal się wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×