Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Oczywiście, bardzo chętnie :) Cóż, sądzę, że nie ma teściowej lub przyszłej teściowej, która nie próbowałaby się wtrącać w życie swojego ukochanego dzidziusia... Trzeba tylko tak celować, żeby jej wtrącanie się było albo miłe, albo przydatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak :) Jeśli tylko będzie chciała zajmować się dziećmi, zawsze gdy ja właśnie będe chciała wyskoczyć z facetem za miasto, to już ją uwielbiam :) Następna kolejka dla pięknej pani na koszt firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie i to jest ten problem jak Ty chcesz, to ja w krzyżu łupie jak nic się nie dzieje, to wpieprza się gdzie sie da... no to siup, po jednym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, ze każda z nas im więcej zbiera doświadczeń z takimi kobietami, tym bardziej obiecuje sobie, ze taka nie będzie ale to zweryfikuje przyszlość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie podzielcie
pijcie.pijcie.....bedziecie latwiejsze.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to świeża, wypoczęta zaproponuj jakiś temat :) o tej porze cięzko u mnie z kreatywnością :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonelka u mnie rano głowa nie ta a co do teściowej to tak mi za skórę zalazła, że nawet myślałam o rozwodzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałaś wieczorem o tym,że myślisz o małżeństwie...to już taka poważna decyzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaróno ja jak i moja chłopina jesteśmy zdecydowani, wiec w przyszłości na pewno tak i na pewno z tym kawalerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupko jestem wysłałam mżonka do pracy i teraz tęsknie...:-I nonelka... to plany na bliższą czy odległą przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonella, a skąd bierzesz tą pewność? Nie pytam złośliwie, tylko... Ech, bo ja chcę, ale raz na jakiś czas, rzadko... dopada mnie strach przed związaniem się w taki sposób z kimkolwiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mżonek jechał po 3 do pracy i jak zaczął krążyć po domu to się obudziłam i nie mogłam zasnąć bo tak już po prostu mam,że jak raz się obudzę to amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupko takie rzeczy wie się i już:-) jak będziesz naprawdę gotowa to nie będziesz mieć wątpliwości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewność czerpię z naszej codzienności, wiem, że nie spotkam innego mężczyzny który będzie dla mnie tak fascynujący, czuje że to on stanowi dopełnienie mojego świata zanim go poznałam, to jakoś nie bylo tak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielu znajomych mowi, ze jesteśmy jak ogień i woda, że zupełnie do sie nie pasujemy i to chyba tu jest ukryty sekret naszego związku - takie wzajemne uzupełnianie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaak wy przynudzacie
to sie w pale nie miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie miesci ci sie
bo masz mala pale:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuda nawet riposty nudne
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×