Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

pewnie on sam wie najlepiej co o tym myśli, więc ni pozostaje Ci nic innego jak z nim porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mżonka, co z Twoimi pomysłami na prezent? Ja tak sobie pomyślałam: kup sobie zestaw jakiejś super eleganckiej bielizny- to na pewno najbardziej ucieszy Twego mzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to musisz to od niego jakoś wyciagnąć :) u nas to wyglada trochę inaczej, bo moja chłopina snuje przede mna wizje wspolnej przyszlosci nieusatnnie i tego domowego przedszkola, które sobie założymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kmicic :) doradź mżonce, co dla męża moze kupić w prezencie na rocznicę ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och kmicic zawitał w nasze skromne progi...witamy:-) pomysłu nie mam, bielizna odpada bo mżonek to tylko bawełniane gacie lubi:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawitał, zawitał.... no typowy facet, ja wam mówię dziewczyny, znika na całe dnie i noce, a potem jak gdyby nigdy nic ....ech.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktyczny bardzo:-p nawet jakbym nago przed nim wystąpiła to by pewnie nie zauważył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może tym razem, jak wyskoczysz z jakims bardzo oryginalnym pomysle, w pelnej stylizacji, to zauważy ze cos sie zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osma...hmmm....ciezka sprawa.... a moze jakas pania do trojkata zaprosic.....moze wtedy by zauwazyl...??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę leciec, za oknem noc a mi trzeba z domu wychodzic, to jakies chore..... trzymajcie sie ptaszynki, zajrze póżniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i już wróciłam :) na dworze noc, nigdzie nie idę. tutaj mam Was, ciepłą herbatke i dobrze mi :) a zachcianki...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miło z tym jeziorem sama byłam wczoraj bo mieszkam b.blisko u mnie po 6 więc za 15 min muszę dzieciaka z łóżka zwalić i do szkoły wyprawić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonelka a ja za godzinę będę już na szkolny na przystanku czekać:-( ale herbatkę(z soczkiem) też właśnie popijam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×