Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

nonellka....bo masz roznice 1 godz z polska....ale moge sie mylic:( mzonka....u mnie tez byly czolgi ,takie plywajace....desantowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze za zdjęciami bo juz mi namieszałes i nie jestem pewna niebieskich... pamiętam Gdynie i coś z morskimi... kojarze niebieskie i siły zbrojne pomorza i może mi sie miesza... ech starość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano namieszał,moje czasy minęly 117 lat temu od tego czasu nie interesuje się aż tak poza tym co mi wiadomo na 100% czyli mniej wiecej stopnie służb poiewtrznych,lądowych i morskich i kolory przyporzadkowuję mniej więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzonka.....teraz ty sie robisz na dinozaura....a przeciez z ciebie mloda laska jest....:P zupa ogorkowa.....do raportu i opowiadaj gdzie ty bylas jak cie nie bylo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moich okolicach byli panowie w czerwonych beretach,żandarmeria i podhalańczycy a Wałczu chyba zielone ale głowy nie dam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tu jeszcze jakieś zupy prócz mnie? :D Ekhem, nic :). Byłam u swojego niepewnego mężczyzny, nadal jest niepewny :D . A poza tym nuda i szara rzeczywistość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonelka u mnie w okolicach new sącza berety są na porządku dziennym... czarne i moherowe zależy od płci... a i gumofilce też chyba wszyscy posiadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonelka....to dopiero poczatek,mamy jeszcze w zanadrzu czapki i kapelusze.....:P:P:P zupka.....to bylo sarkastycznie z mojej strony bo.....bo cie dlugo nie bylo i tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×