Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Gość noooooooooooooooo
mija rok niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooooooooo
tak ma swój honor i nie chce mnie skrzywdzić i czuję to, ze jak ogarnie swoje życie to powróci do tego co dobre a ja będę czekała:) zaryzykuję nawet staropanieństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooooooooo
a jak chcę go zdobywać to bardzo proste będe sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooooooooo
Chciałabym ale on nie dopuszcza do tego....czasami się dziwię i gubię w tym wszystkim..chcę wierzyć ale boję się, że w którymś momencie zwątpię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne u zakochanego faceta że chce chronić swą partnerke przed bólem i cierpieniem. Bierze wszystko na siebie i nie pozwala Ci się niczym zamartwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej bez jaj ja nic nie zrozumialam no bo jak długo z nim byłaś, on jest singlem i ile wy wogule macie lat?? I ty na niego juz rok czekasz?? I chcesz go jeszcze zdobywać?? Pamiętaj to nie on jest taki sraki i owaki to ty jestes piękna, mądra i wspaniała to on ma się o ciebie starac. No chyba że coś zmalowałaś że on odszedł?? wiecej szczegółów kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien fan
hm...:) a moze nie tak poważnie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiornie sądzę, że każda zakochana osoba, jak tylko przyjdzie jej ochota, powinna zabiegać o względy wybranka. Ach, szkoda pisać więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lino powodzenia na egzamie trzymam kciuki i to co napisałam wcześniej nie zabrzmiało tak jak tego chciałam :( upiorny masz rację każdy powinien się starać o ta drugą osobę przez cały czas, nie bądźcie dla mnie zbyt surowi moi drodzy :) wystarczy że ta zima jest strasznie upiornie surowa zupka muszę z tobą pogadać -czysto babskie ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj masakryznie mi poszlo strasznie trudny ten test byl :( jutro beda wyniki czje taka beznadziejnoscc przeokropna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetny na suczke
witaj naznaczona slicznotko masz ochote poznac mnie moze byc milo sloneczko co lubisz robic najbardziej kwiatuszku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chętny na coś tam bujaj się z tego forum ale już lino ja cały czas kciuki mam zaciśnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lino daj znać jak ci poszło na teście :) a upiorny się na mnie chyba nie pogniewał ;) zupka jak dzionek?? ja juz ruszam do pracy ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Upiorne mrozy się skończyły, a zaczęły zawieruchy. Ach, upiorna ta zima, ale jednak upiornie piękna... Witajcie. Musisz... Naznaczona, widziałaś kiedyś upiornego - obrażonego? Ja nie. Byłem cholera, ale na "you" i w innym temacie, ale dzięki temu spokój tu macie. Więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo zdalam test 80 na 100 no moze byc, teraz trzęse portkami przed ustnym :( oby do wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie macie pojecia ile ja bym dala aby moc w spokoju poogladac telewizje albo poczytac gazetke z plotkami zeby tak nie robic nic po prostu :) nawet sie z moim nie kloce bo nie mam jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lino i jak ustny?? sun czemu już tu nie zaglądasz?napisz co u ciebie?? zupka a twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak niedyskretnie zapytam - śpicie? Bo ja dzisiaj znowu nie mogę. Ogólnie humor dopisuje, ale jakoś tak od czasu do czasu sentymentalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spie o 8 rano mam egzamin nic nie pamietam nic nie umiem nienawidze sie uczyc mam tego dosc :( ide zapalic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmm : ) ide dzis swietowac.. oj jak sie ciesze i jaka jestem zmeczona eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lino ty kujonie hhehee:D Gratuluje!! Kochani ja jestem zakochana, powoli planuje przeprowadzke, wiec mam mnostwo spraw na glowie. pozdrawiam was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lino - GRATULACJE!!! musisz to koniecznie uczcić SUN opowiadaj co i jak, musisz coś więcej opowiedzieć -czekam jak na szpilkach ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani od dziś mam współlokatorkę u siebie i mam nadzieję że będzie dobrze :) nie na długo na szczęście może dwa -trzy miesiące, muszę się trochę z kasy odkuć. Nie jest źle znam ją i jest sympatyczna, czysta i nie będzie mi nikogo do domku sprowadzać więc nie mogę narzekać bo mogłam trafić o wiele gorzej. Tylko tak się troszkę dziwnie czuję bo moja osobista przestrzeń została naruszona :) -trzeba przywyknąć Poza tym koleś z czata (tak nadal utrzymujemy kontakt) wyjeżdża w piątek na miesiąc i trochę się do niego przyzwyczaiłam a teraz będę miał a ciszę w eterze. trochę to dziwne prawda, ale polubiłam go i z tego co on pisze to on mnie też. No cóż nie ma się co podniecać. Prawdopodobnie zobaczymy się jak wróci więc jeszcze dużo czasu zanim to nadejdzie. Obiecał pisać meile i dzwonić jak tylko będzie miał okazje, więc zobaczymy. To tak w kilku słowach co u mnie. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×