Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

hej ja dopiero wstalam impreza sie udala bylo smiesznie :) odespalam chyba cala sesje... teraz czeka mnie odruzowywanie mieszkania wiec ide zapalic posprzatam i wroce napisac cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wrocila bo padla spac z Tżetem ;) jak to mowia dziewczyny/ ale sie wciagnelam z paleniem wstalam i pierwsze co pomyslalam to papierosek z kawka na balkonie.. naznaczona i jak wspollokatorka>? mieszkanie z kims to wyzwanie ja tez wynajmuje pokoj kolezance i zazwyczaj jest spoko.. czasem sie wkurzam sprzataniem albo kupowaniem niektorych rzeczy do domu .. eh wstalam mam ferie a musze sie szykowac do szpitala.. jak ja marze o tym zeby juz kompletnie nic nie robic.. co tam dzis w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Kochani ja dopiero się z łóżka zwlekłam :) bo do szóstej rano gadałam na gg z tym moim wirtualnym przyjacielem he he Muszę się z nim nagadać bo nie długo go nie będzie bo jutro wyjeżdża na miesiąc, nie będe płakać ale przywykłam do niego i będzie dziwnie. Słodki jest ten mój internetowy kochaś ;) Lino kawka na balkonie z wielką chęcią a le nie w te temperatury :) zasypało was mocno?? ja staram się trochę ograniczyć fajki No a lokatorka -zobaczymy. Teraz muszę zamykać drzwi do łazienki he he jak jestem na tronie ;) a jak sama byłam to nie było takiej potrzeby i sie przyzwyczaiłam. Ale to nie jest przecież problem he he A dzisiaj plan dnia bez rewelacji, muszę zerwać umowę na internet i jakieś zakupy zrobić a nie chce mi się z domu ruszać. A później znowu pogaduchy z moim kochasiem do późnej nocy. he he odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kochane. no wiec ja zakochana bardzo, spotkalam swoja 2 polowke, a myslalam , ba, bylam przekonana ze to niemozliwe i ze sie juz nie zakocham po tych moich przejsciach. to przyjaciel faceta mojej przyjaciolki-osoba, ktora poznalam juz wczesniej (ponad rok temu), ale zawsze ja bylam zajeta, potem niby wolna ale spotykalam sie z kims innym no i tak sie mijalismy, az.. zaiskrzylo w sylwestra. poczatkowo mowilam mu ze nic z tego nie bedzie, bronilam sie rekami i nogami przed zwiazkiem (chyba strach mnie sparalizowal), ale on tak walczyl i zdobywal, ze w koncu mnie usidlil:D HEHEHE:D No wiec jest fajnie, znamy sie juz troche, planujemy przeprowadzke ( ja i tak juz od dawna planowalam sie wyniesc z domu), nikt tak o mnie nie dbal, jest rewelacyjny, ma dobre serce (z czego jest znany zreszta), a jednoczesnie jest męski, taki "facet z krwi i kosci". no nie bede wam juz przynudzac dziewczynki, po prostu rozumiemy sie bez slow i nie sadzilam ze cos takiego jest w ogole mozliwe. a tak poza tym to zaganiana, bo wciaz szukam pracy, wciaz razem gdzies wychodzimy, no i szukamy tego mieszkania. Ja to wiem Naznaczona, ze tobie tez sie ulozy tak jak mi, jestem tego pewna, tylko trzeba najpierw odrzucic te "oszukane" towary, zeby trafic na "wlasciwy":D Sama w to nie wierzylam i prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wieczorem bede wiec mozemy pogadac, postarajcie sie byc dziewczyny i ty upiorny tez!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naznaczona ja tez kiedys nie wiedzialam co to tżet jest ;) ale jak sie naczytalam kafe to juz wiem :) towarzysz zycia jak si enie myle ;) a kim jest ten twoj wirtualny przyjaciel>? spotkalas go juz? oh sun najlepszy okres przed toba :) oby wieczny. fantastycznie ze jestes szczesliwa. oowiedz cos wiecej. moj wyjechal na wyjazd sluzbowy ale jutro wraca. jest taki kochany jakis ostatnio jak hmm dawniej ;) no to bedziemy na pewno we dwie sun, naznaczona jak sie oderwie od faceta to tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lino Naznaczona moze z nim kilkac i jednoczesnie gadac z nami. ja bede okolo 21 dziewczynki wiem jedno- milosc trzeba pielegnowac i rozmawiac ze soba o wszystkim, dyskutowac na kazdy temat i o kazdym problemie. trzeba byc jednoczesnie przyjaciolmi jak i kochankami i stale sie nawzajem adorowac. my to stosujemy od poczatku i jest super. zreszta on tez po przejsciach wiec tez to dobrze wie to do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM JESTEM JESTEM boosszzzz jak ja bym mogła opuścić taki wieczór na kafe:) :) :) no oczywiście że się oderwę od wirtualnego a później dam radę rozmawiać z nim i z wami (dziś jest ostatni wieczór jak możemy porozmawiać bo wyjeżdża) Och Sun jak ja się cieszę że spotkałaś faceta który zaczarował twój świat :) oby ta magia towarzyszyła już wam zawsze :) tak się cieszę Sun(eczko) he he Sun wierze w to że gdzieś tam jest odpowiedni egzemplarz :) dla mnie i gdzieś jet ten wlaściwy no a tżet to trochę dziwny skrót i gdybyś mi nie powiedziała to bym się nie domysliła he he No a wirtualnego jeszcze nie spotkałam, dzisiaj mija miesiąc jak ze sobą rozmawiamy i zobaczę go może (jeśli kontakt się utrzyma) dopiero za miesiąc jak wróci. sun strasznie się cieszę że z twoich wpisów take słońce i uśmiech do mnie bije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem teraz laski, ale nie na dlugo bo spiaca jestem. jutro idziemy pić do przyjaciol wiec bedzie wesolo heheh, a potem caly weekend sami naznaczona, a widzialas juz jego zdjecia a on twoje? gadacie na czacie wciaz czy gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci dam gre lino, pisz pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sun wytrzymasz troche mam nadzieję :) no widziałam już jego zdjęcia i on moje i gadamy już na gg tylko dzisiaj jak mi coś powiedział to parsknęłam śmiechem jak nigdy. On jest młodszy ode mnie troszke - półtorej roku więc tragedii nie ma - jakoś zaczęlismy o disco polo gadać a on mi napisał że " no nie to że lubie disco polo ale czasami posłucham" :) :) :) :) :) ok szanuje wybory ale nie spotkałam nigdy 25latka który lubi taką muzykę :) lino nie ma grania dawaj na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A DISCO POLO TO COS ZLEGO? heh ja w fazie alkoholowej tez poslucham, nie bijcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naznaczona ijak przystojny? to rowniez do ciebie pytanie sun jak ten twoj>>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NIE NIE prosze nie zrozumcie mnie źle to nic złego i na weselu najlepsza zabawa przy disco olo he he ale po prostu mnie zaskoczył i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
disco polo rzadzi na libacjach alkoholowych, jestes szalona itp hehhe:D Moj?? A powiem wam, ze w moim typie urody i... podobny do bylego nawet hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam juz kilka jego zdjęć i nawet fajne ciacho z niego he he ale strasznie chcialabym go już zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh cale szczescie moj jest przystojniejszy od bylego, nie mowilam wam , moj ex sie zareczyl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to dolujace ze on sie zareczyl.. eh nie jestesmy razem 2 lata ale jestem okropna i czasem nie zycze mu az tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lino ale czym sie dolujesz? powinien ci byc obojetny juz. kazdy z nas przeciez w koncu uklada sobie zycie moj tez przystojniejszy, tylko mowie ze w podobnym bardzo typie urody a z cgarakteru- boże o niebo lepszy, bez porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego, nie rozstawalismy sie w przyjazni moze dlatego, okazal sie na koniec zupelnie kims innym, takim facetem bez klasy.. to mnie jakos ubodlo bo 2 lata bylismy ze soba i myslalam ze go znam a okazalo sie inaczej. no wiem ze juz powinien mi byc obojetny teraz raczej wzbudze negatywne emocje , ale lepiej by bylo gbydy w ogole nie wywolywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lino nie przejmuj sie to ze sie zaręcza nie znaczy że jest szczęśliwszy od ciebie, niech on zyje swoim życiem a ty podziwiaj i doceniaj swojego przystojniaka. Sun najważniejsze ze charakter o niebo lepszy to się liczy a jak na dodatek przystojny - czego chcieć więcej a no ten mój wirtualny to fajny ciemny blondyn, dzięku Bogu niższy od mojego byłego (były miał 196cm ), szczupły, wysportowany i jest marynarzem (wiem wiem wiem) i nazywa mnie swoim Skarbem :) a ja go moim Robaczkiem i mam nadzieję że z tego robaczka urośnie kiedyś piękny motyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mnie nazywa Robaku ;) no marynarz :) wiesz wiesz wiesz ;) oj to na ten miesiac pewnie gdzies wyplywa, sun a jak rodzinka lubi twojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lino to normalne że ludzie z którymi byliśmy kiedyś związani wzbudzają w nas emocje, czasem pozytywne czasem negatywne. Ja byłego widzę codziennie i sama jestem zaskoczona że mamy taki dobry kontakt, tylko zastanwaiam się czy to by się nie zmieniło gdyby zobaczył mnie z innym facetem PS zbliżają się moje dni i najchętniej pochłonęłabym wszystko co mam w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja muszę zrzucić ze 3 bo juz 57 na wadze a nigdy nie przekraczam 55 ahh my babki to sie mamy. No wiem wiem marynarz no i wypływa, jeszcze się z nim nie hajtam więc zobaczymy jak sytuacja się potoczy :) sun powiedz coś więcej o swoim, lino o twoim tez nie wiele wiem tak na prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×