Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

JA TEZ LECE spac dobranoc dziewczyny:D sNIJCIE KOLOROWO i szanujcie siebie i swoje marzenia i potrzeby caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooooooo zapraszamy ponownie daj znać jak się to wszystko u ciebie potoczy lino to jest najważniejsze chyba dla każdej kobiety jesli to facet wychodzi z tą inicjatywą, bo dla faceta chęć posiadania dzieci z tą jedyną jest bardzo ważne i tym właśnie on ci powiedział jak wiele dla niego znaczysz. Cieszę się twoim szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale i tak bedziemy mieli pewnie jeszcze wiele dolkow i gorek. naznaczona to kolej na ciebie zebys sie ustatkowala. bardzo ci tego zycze,,, no nie wiem czy z marynarzem tylko. ;) bo wiesz wiesz wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele ja nie moge mam juz plany z moim.. zaplanowal caly dzien od sniadania do lozka po noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA BEDE ZAGladac ale pogadac to raczej w poniedzialek dam znac kiedy bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he no wiem wiem wiem nie wiem jak to bedzie, po prostu fajnie miec jest kogos chociażby na czacie i jak wracasz do domu to nie czuje sie taka samotna Nigdy nie wiadomo co się wydarzy i wierze że niektóre rzeczy nie dzieją się bez przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka prawda czasem szczegol mzoe zmienic zycie.. ja swojego minelam w szpitalu gdyby nie to nie bylo by nas bo skasowalam jego numer i on moj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spotkamy się nie długo. Cieszcie się czasem spędzonym ze swoimi mężczyznami i niech te słodkie chwile zakotwiczą się w waszej pamięci to już wszystkie uciekacie a upiorny nawet nie zajrzał, mam nadzieję że zupka też tu kiedyś zawita znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc slodkich snow, naznaczona znowu dzis bedziesz gadac na gg do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z marynarzem cały czas gadam :) i pewnie długo jeszcze będę he he kochany on jest na prawdę no ale wyspac się też muszę bo jutro cały dzień w pracy skończę pewnie po północy więc muszę mieć siły czyli wszystkie uciekacie Kolorowych snów moje drogie do zobaczenia nie dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj uciekam niby mam ferie ( ostatnie w zyciu ) ale mam do roboty jutro sporo.. kolorowych pogawedek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było :) Jestem obrzydliwa, ale karmię się waszymi przeżyciami, licząc, że i ja kiedyś poczuję to co wy. Nie będę póki co pisać więcej, bo na razie sytuacja bez zmian. Wszystkie jesteśmy równolatkami?! :D Wiecie, że to jeden z niewielu przyjemnych wątków na kafe? :) dziękuję 🌼 Naznaczona - ja zawsze zaglądam, nawet jeśli akurat nie mam nic do napisania / nie mogę napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze po nocach juz nikt tutaj nie siedzi.....:(( przejzalem pare stron w tyl i nonellki tez nie widze:(( pewnie ze swoim urzeduje,....jak tak mozna???:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmicic, ale tesknilismy za toba, dobrze ze wreszcie jestes!! pisz co u ciebie koniecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) juz na nogach i za pół godz do roboty, skończę ją jutro znając życie :) a wczoraj z marynarzem (wiem wiem wiem) gadałam do trzeciej :) no jak miło że Kmicic tu zajrzał (koniecznie napisz co u ciebie) i zupka Kochana ja tak czułam twojego duszka na forum, że czasami zaglądasz :) główka do góry moja Droga. Życzę wszystkim miłego dnia i do zobaczenia nie dlugo :):):) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Witojcie🖐️ Upiornie pięknie was się czytało. Widać, że nie tylko nieszczęścia chodzą parami. U Kmicica wreszcie odwilż... ... ... ... e ... ... Bardzo, BARDZO upiornie podobało mi się: '...jeśli to facet wychodzi z tą inicjatywą, bo dla faceta chęć posiadania dzieci z tą jedyną jest bardzo ważne i tym właśnie on ci powiedział jak wiele dla niego znaczysz." Ja tak miałem. Żon można mieć wiele, ale matkę tylko jedną... a jak drugą to najlepszą!!! Tak mi się upiornie wydaje. G R A T U L U J Ę !!!! A w dalszej części życia: (skradzione z innego topiku) "Najwspanialszą rzeczą jaką ojciec może ofiarować swoim dzieciom to jest miłość do ich matki..." Upiornie mnie męczy odwilż w nozdrzach, więc... Pozdrawiam: Sun6 Linoletkę Naznaczoną i Pomidora w talerzu. A.Kmicic Ty chyba nie piśmienny jesteś, czy ...? więc... myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
;) więc... myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zerwałam się z pracy bo dokucza mi niesamowity ból głowy, nie pamietam kiedy mnie wogóle głowa bolała,a tu taki koszmar nagle cały dzień. Silne prochy wzięłam i może troszkę pomogły ale czuję się jak pijana teraz. Hej Upiorny Skarbeczku miło cię widzieć :) ja wiedziałam że nie zapomnisz o nas i tak, masz rację chyba nadeszła odwilż :) :) Słoneczko nas napełni energią a zielone drzewa nadzieją na lepsze dni i nasze serduszka zakwitną znowu moi Kochani Ja uciekam bo mi chyba mózg dzisiaj rozsadzi :) PS mój marynarz (wiem wiem wiem) jutro wypływa :( strasznie go polubiłam i przyzwyczaiłam się do naszych codziennych rozmów Dobranoc Kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziekuje upiorny za pozdrowienia :) aj moj wlasnie skonczyl egzamin i juz wraca z wawy :) zapowiedzial mi rozpieszczanie :) do poniedzialku wiec odezwe sie w poniedzialek :) ale mam feryjnego lenia nic mi sie nie chce. mialam skoczyc do galerii po poduszki :) takie piekne chabrowe do pokoju ale ... ;) siedze przed kompem.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ się masakra obżarłam popełniłam piąty grzech główny normalnie a co u was kochani??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim... Czytam systematycznie, ale straciłam zdolność pisania.... Pozdrawiam :) A. Kmicica to nawet szczególnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani weekend uplynal leniwie pozdr was wszystkich piszcie co u was za kilka dni mam rozmowe o prace, wiec musze sie przygotowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki, moj jak zapowiedzial tak zrobil :) byl do rany przyloz rozpieszczal snaidanko kawka do lozka :) ugotowal obiad spacer po zimowym lesie itp wieczorem kino.. no wspaniale..teraz sie biedak uczy bo ma ostatni egzamin.. a ja mam faze jak naznaczona siedze i jem i jem i jem.. mam teraz smaka na paste z łososia z kawałkami łososia i szczypiorkiem do tego wloskie bułeczki.. moge zjesc tego tonę...choc normalnie umęcze jedna buleczke na sniadanie to z pasta zjem z 5 ;) do tego popijam moim trunkiem sesyjnym cocacola...i ogladam seriale .. juz nawet paznokcie na roz pomalowalam, chyba mi do konca odwala.. jutro jade odwiedzic rodzicow.. sun a co to za praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonellka no wiesz stracilas zdolnosc pisania..ale wymowka nie chce ci sie z nami podzielic tym co u ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×