Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

witam wszystkich tych którzy śpią, idą spać, albo nie mogą zasnąć :):) hej lino ja rozumiem że ja mam chętkę na coś z powodu tych piekielnych dni i postanowiłam że jak chcę sobie pofolgować w jedzeniu to trzeba za to odpokutować :) jutro mam zamiar (zaznaczam mam zamiar) zacząć biegać co rano po plaży żeby to jakoś spalić, robi się cieplej więc będzie nawet przyjemniej. No i jakoś trzeba wyglądać jak się z marynarzem (wiem, wiem, wiem) poznam. Jaki on kochany w tych smsach jest na prawdę. :) Tez bym chciała żeby mnie tak ktoś chociaż przez pół godziny porozpieszczał. Teraz ty Lino musisz jakąś fajną niespodziankę wymyślić, coś dla odprężenia po tej jego sesji. Ja miałam dwa dni wolnego i normalnie jestem największym leniem świata w tej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj naznaczona biegac po plazy.. jak ja ci zazdroszcze szczesciaro. nie wiem czy jestes swiadoma :) jak ci dobrze.. masz plaze pod bokiem a ja tu co.. tony sniegu i nic poza tym.. wlasnie sie pakuje jade do rodzicow.. nie chce mi sie siedziec 4 godziny w autobusie..eh..no wiem mojemu nalezy sie tez cos milego wroce akurat po jego egzaminie i cos wymysle.. a co tam marynarz ci ciekawego pisze? buziolee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem z tą plażą to mam fajnie, widok z okna zabójczy i dzisiaj znowu jest cieplej OGŁASZAM OFICJALNE NADEJŚCIE WIOSNY :) :) mało brakowało a mój leń wziął by nade mną górę, bo miałam wstać po 9tej a zwlekłam się z łóżka po 11stej- musze to koniecznie zmienić bo mi tyłek do wyra przyrośnie :) ale jak wyjrzałam przez okno i zobaczyłam to słoneczko to nigdy w życiu nie wybaczyłabym sobie że nie poszłam biegać. I o dziwo ja leniwa naznaczona, palaczka i wogóle nie rozciągnięta pobiegłam o wiele więcej niż się spodziewałam i przeżyłam. Dałam radę przebiec całą zatokę yyuuppiii nie powiem język do kolan mi wisiał ale dałam radę :) :) No a marynarz dopóki nie straci na tym oceanie gdzieś zasięgu to smsuje do mnie od wyjazdu. Wczoraj "gadaliśmy" do 4nad ranem. I te jego smsy są takie jak by pisał już do swojej kobiety, pisze mi że mnie mocno tuli żeby mnie nikt mu nie zabrał i takie tam podobne. Powiedzcie moi Kochani czy powinnam go jakoś sprawdzić?? Już trochę o nim wiem. W sumie to nie chcę tego robić ale czy tak nie powinna zrobić rozsądna osoba?? Lino miłego pobytu u staruszków ja rodzinkę chyba dopiero we wrześniu zobaczę :( no cóż jak to mówią "live is brutal" Sun pisz co u ciebie, zupka, upiorny, kmicic,nonelka wyślijcie chociaż uśmiech żebym wiedziała że żyjecie Ściskam mocno wiosenna naznaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak mi sie nie chce pakowac.. a mam jeszcze heh godzine tylko.. naznaczona jak sprawdzic? masz jakis pomysl? ja to mam lenia mialam tyle rzeczy przed wyjazdem zrobic a zaledwie odkurzylam.. moj przyjedzie rowno o 16 mnie odwiezc na dworzec.. nie bedzie czulego pozegnania eh.. i ja teraz jak ty bede smsowac.. upiorny cos nie zaglada a zupce to sie ochrzan za nie pisanie nalezy... naznaczona jaka wiosna mam ci na maila wyslac moj zasniezony widok?? nie denerwuj :) ludzi heheheh zartuje :) to jad zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lino daj ci pomoge sie pakować :) pisze troche w pospiechu bo jestem w trakcie tapetowania sie do roboty jak chcesz to ja ci wysle zdjecia mojej plazy na poprawe nastroju :) a jak chce go sprawdzic? no wiem juz troche o nim gdzie pracuje, gdzie sie uczy, data urodzenia, osiedle gdzie mieszka (w sumie wiem bardzo duzo i pewnie nie ma potrzeby sprawdzania, ale mam w glowie ten glos - a moze badz rozsadna i jakos to sprawdz) itp i zadzwonic i zapytac czy taki a taki istnieje czy cos, tyle ze nikt mi tak od razu nie powie wszystkiego musiałabym jakąś bajke wymyślić w dodatku jutro albo nawet dzisiaj jest dzien bezpieczenstwa w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dzien bezpieczenstwa nie wiedzialam dobre dobre ja tez pisze w pospiechu ciuchy lataja trzymaj sie cieplo w pracy wieczorem sie odezwe na temat tego sprawdzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Kochanieńka pogadamy później na spokojnie trzymaj się cieplutko i poczuj wiosnę Linko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochani jest tu kto?? minął mi ten wiosenny nastrój i włączył mi si egzystencjalny dół :( jak to kobieta - zmienną jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak reszta, ale ja idę spać. Forum momentalnie weszło w fazę stagnacji... 💤 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupka Kochanie dzięki za znak jak u ciebie chcesz pogadać czy wolisz zostać cierpliwym obserwatorem wydarzeń na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naznaczona....nie spie podczas waszej nocy:D u mnie spoko,ostro pracuje po 12 godz boo ruch przy Olimpiadzie niesamowity,szkoda ze nie mam czasu pokrecic sie po miescie zeby spotkac naszych ale.....z twarzy to tylko znam Malysza i Kowalczyk a oni sa w Whistler :(Nawet gdybym mial bilety na jakies zawody to nie mialbym czasu pojsc i dopingowac:( Ale bedzie duzo Polakow i tylko patrzec co sie bedzie dzialo jezeli nasi zdobeda jakikolwiek medal.Bede sie puszyl jak paw!!!!!!!!!!!:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Chciałam pogadać, ale zwaliła mi się robota i teraz tylko podglądam :O Ale powinnam za godzinkę wrócić, o ile nie zasnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jstem z tobą mój drogi, też bym tak pewnie się puszyła z radości że nasi górą, my Polacy już tak mamy -cieszymy się z każdego sukcesu I tak powinno być moim zdaniem A skoro pracujesz po tyle godzin to dlaczego nie tulisz smacznie poduchy z wyczerpania tylko na forum siedzisz- nie zrozum źle okropnie się ciesze że cie widzę ale mój drogi martwię sie o ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupa ty mi musisz zdradzić swoją recepte na tą twoją bezsenność, ja bym chciała mało spać, ale nie mogę, bo zaraz padam na ryj - ale może to lenistwo i co ty o tej porze masz do roboty Kochanieńka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naznaczona.....dzieki za troske ale u mnie dopiero 6:23 i ogladam hokej bo moja druzyna gra:D na sen tez bedzie czas.....tylko na sen:( czytajac wiadomosci sportowe na onet i to co ludzie wypisuja o Malyszu,Radwanskiej i innych to mnie rece opadaja!!!!:((( tyle jadu,nienawisci i zazdrosci:(((nawet jak ktos odniesie sukces to napisza ze to byl fart.....:D w ang. fart to znaczy :puscic baka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się twoja analiza tego słowa :) ja nie przejmuję się takimi wpisami bo co ci ludzie sobą reprezentują - nic, są tylko potwierdzeniem że niestety w naszym społeczeństwie jest pełno ludzi co to piach, wióry i slome w tej głowie mają i jedyne o czym powinniśmy myśleć czytając takie posty, że "dzięki Bogu że nie jestem takim zjebem jak ci co to piszą" i tylko fartnąć na to wszystko. Boli mnie to że mogą przeczytać to osoby których to osobiście dotyczy, niech będą na tyle mądrzy żeby w to nie wierzyć, niech zaglądają na nasze forum gdzie ludzie z którymi ja rozmawiam są wartościowi i wiem że nie mają słomy w butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj miałam taki dobry humor i tak fajnie optymistycznie się czułam aż ty nagle bez powodu nagle zniknął ten nastój i złapał mnei dół pt i co dalej, nie masz celu w zyciu, nie masz nawet pasji, jak nudne jest moje życie i nigdzie mnie to nie prowadzi. Obudze się za 10lat i będzie na kompletnie wszystko za późno..na dodatek bede sama, a sama to ja się mogę najwyżej w dupe podrapać a wy macie pasje, wiecie czego chcecie od życia, macie dla kogo i po co żyć? każda odp w moim przypadku brzmi NIE ide zapalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naznaczona - ja też miałam dzisiaj dobry nastrój i ten zniknął jak banka mydlana. Mam bardzo podobne odczucia do ciebie. Czasem próbuje patrzeć w przyszłość, a tam nawet jak nie źle, to na pewno nie tak, jak mogłoby być, gdyby nie pewne czynniki :O i tak mi jakoś źle z ta myślą, jakby brakowało mnie samej reszcie mojego życia. Cokolwiek robiłam z pasją, teraz robie mechanicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic a dlaczego nie? - jeśli nie tu to gdzie? zupka ja tak sobie myślę po co robić cokolwiek jesli już na starcie spisuję wszystko na straty? człowiek się stara zachować jakieś dobre myśli na wierzchu tych złych, ale te złe wypełzną i tak i wtedy się zastanawiasz po co to? Czy to ten wiek, że takie myśli przychodzą co dalej? Czy to samotność mi dokucza? Czy rozczarowanie moim życiem? Od dzieciaka byłam niezależna żeby coś szybko osiągnąć i być samowystarczalnym i może jestem ale nie mam nic co mogłabym powiedzieć że należy do mnie, nie chodzi o chęć posiadania ale o fakt bycia dumnym że się coś osiągnęło. jedyne co teraz mam czego sie łatwo nie pozbędę jest hipoteka - czemu ja wtedy nie posłuchałam rozsądku? I co dalej??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Kochani że zaczęłam temat ale sprobuje chyba zasnąć jeśli się uda, bo nie chcę wejść w dół z którego nie będę potrafiła wyjść, jak zacznę się za bardzo rozdrabniać na tym wszystkim. Nie gniewajcie sie Ale na prawdę mam już dosyć wszystkiego Dobranoc Na pewno zajrzę tu jutro mam nadzieję że jutro sie tu spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani moi. ja jutro mam rozmowe o prace, wiec odezwe sie jak juz bedzie po wszystkim. Naznaczona- kazdy z nas miewa takie dolki egzystencjalne, bo media uderzaja w nas nieustannie haslami sukcesu dobrobytu i spelnienia, to jest ten zaklamany amerykanski model zycia:/ a prawda jest taka ze sa w zyciu i dobre i zle chwile, raz pieniadze sa raz nie ma, raz sa chwile samotnosci, a za chwile spotyka nas cos niespodziewanego. mysle ze nie ma sie co nastawiac tak, ze "nie posiadam nic wlasnego, nie mam zadnych pasji". jestes jeszcze mloda, pasje mozesz odkryc w kazdej chwili, a o stan posiadania sie nie martw- jeszcze masz czas zeby sie dorobic, wiekszosc ludzi zyje teraz na kredycie, z dnia na dzien. troszke ta zima nas tak nastraja i te niepewne czasy chyba.. ale zycie to przygoda i chyba tak trzeba to traktowac- z dystansem:) Kochanie , dobrze, ze jestes ostrozna co do marynarza, bo zawsze moze sie okazac, ze zamiast w rejs na miesiac, pojechal z żona na wakacje (sory za brutalnosc), wiec nie spiesz sie z niczym i obserwuj:D NIE TEN TO INNY!!!:D POzdrawiam was Zupka i Kmicic, juz niedlugo wiosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na godzinnym spacerze na plaży, znowu jest piękna pogoda i jest cieplutko, wysyłam wam trochę słoneczka z mojej plaży tam do was :) :) mój dół nie zelżał ani trochę, siedziałam na skałach i znowu to pieprzone pytanie w głowie, aż się popłakałam. No cóż, tu mogę pisać wszystko, tu nie muszę udawać silnej i każdy ma momenty, że po prostu sobie płacze. Nie wiem czemu tak mnie złapało, może to tylko nadchodzące babskie dni :) i ostatnio pisałam że miałam jazdę że wpadłam i mimo tego że po miesiącu zrobiłam dwa testy, byłam wtedy na pigułkach i dostałam po tym miesiączkę jak zawsze ja nadal mam jakąś chorą jazdę że może coś zrobiłam z testem nie tak, może za szybko go zrobiłam, a może to a może tamto - przecież ja sama siebie wykończę. przytyłam (nie dużo dwa kg może) i mi brzuch wydęło z tych kilogramów i z babskich dni, a ja mam znowu jazdę że pewnie... i patrzeć na siebie nie mogę. Potrzebuję psychologa, znacie jakiegoś online? Wybaczcie mi te żale, ale jeśli nie tu to gdzie mam powiedzieć jaki to ja mam zryty łeb (moja siostra tak mówi he he) Dzisiaj mam znowu wolne i bez żartów wolałabym iść do pracy, bo tam nie mam czasu myśleć o tym wszystkim. sorki za żale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×