Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naznaczona

chyba nie mozecie spać jak ja

Polecane posty

Zobaczyłam opis naznaczonej i aż zajrzałam :D Chociaż tak naprawdę w ogóle nie powinnam tu siedzieć :P Wiosno!!!!! Kiedy się wreszcie zadomowisz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny
Witom! Upiornie zaglądam okiem cyklopa... Wiele radości i wątpliwości tu gości. A teraz zamykam swojego ''laptopa'' i myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesss186
Puk! Puk! czy można się przyłączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam już dość zimy, chcę słoneczka!!! czuć zapach świeżej trawy w parku, zrzucić z siebie te ciężkie zimowe ubranka :) iść na piknik z chłopakiem... jest tu ktoś??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho głucho :( no źle mi z tym że mój kochany topik zamiera :( agnesss jako nowa członkini masz za zadanie narzucić temat który na nowo wciągnie stałych bywalców tego kafe :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEEEEEEEEEEEEEJJJ tEN TOPIK jest kultowy i nie umrze, bo co jakis czas sie odnawia:) Ja wiem, ze ostatnio malo pisze:( ale naprawde jestem zaganiana- jak sie wszystko uspokoi to nadrobie:) U mnie ok wszystko, wiadomo, mam juz dosc zimy, wciaz duzo spraw na glowie. wciaz szukamy mieszkania i szukam pracy, nie jest latwo, no ale mam milosc, wiec wszystko da sie zniesc:D Wlasciwie wiekszych stresów nie mam jakos ostatnio-odpukac-mam nadzieje, ze u was tez dobrze. Dzis zrobilam porzadek w szafach, wyrzucilam stare ciuchy, powyjmowalam juz te wiosenno-letnie, a co, niech czekają, przeciez wkrotce bedzie cieplo:D Naznaczona, pisz co tam z marynarzem??? Widzieliscie sie juz? Macie wciaz kontakt? Zupe, upiorny kmicic i reszta, dajcie znac co u was? Na pewno cos sie dzieje, nie wierze, ze wciaz to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun dzieki wielkie, też mam nadzieje że moje dziecko czyli ten topik nie umrze :) też mam nadzieję że stali bywalcy tu zawitają i opowiedzą co u nich bo strasznie ciekawa jestem strasznie się cieszę że jesteś szczęśliwa i że znalazłaś mężusia :) za oknem zima ale w twoim sercu już dawno jest wiosna :) oby tak już zostało Sun żeby wiosna była u ciebie codziennie :) a u mnie z marynarzem :) jeszcze się nie widzieliśmy ale już wrócił z daleka i teraz załatwia swoje sprawy i w przyszłym tygodniu chyba już do mnie przyjeżdża :) :) :) :) :) :) więc nie mogę się doczekać i jednocześnie coraz bardziej się stresuję - to chyba dobrze tak poza tym to już chyba przez ten czas pisania (wiem że to zabawne) ale zawiązał się pewnego rodzaju więź i taki wirtualny związek he he głupie to i zabawne ale jednocześnie urocze, ale i tak wszystko się wyjaśni jak się spotkamy i poznamy lepiej. On też tak czuje - przynajmniej tak mówi a dzisiaj nawet zaprosił mnie na wesele jako osobe towarzyszącą :) he he szalone i zabawne Tak strasznie chcę go już zobaczyć, dystans który starałam się zachować rozpłynął się całkowicie. Co ma być to będzie, tylko niech on tu w końcu przyjedzie i mnie przytuli :) :) to na razie na tyle i obiecuję że na pewno będę pisać na bieżąco co u mnie i kto wie może poczuję wiosne tak samo jak Sun :) ściskam wa bardzo mocno moi drodzy odezwijcie się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, brakuje mi czasu na nocne rozmowy, brakuje mi siły by zebrać się do pisania....a najbardziej brakuje mi tutejszych rozmów....czytam systematycznie, ale nie mam nic do napisania..... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic ja wszystko rozumiem że nonelka jest twoją topikową żoną :) ale ja też chcę od ciebie kwiatka :) zupka też by się pewnie ucieszyła- prawda zupka? ściskam wszystkich mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naznaczona....prosze🌼 i nie tylko👄 a zupcia dostaje az w nadmiarze na innej stronce:D pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem caly czas ale nie pisze wybaczcie.. marazm u mnie i tyle co ja tu bede caly czas narzekac.. ostatnie 3 tygodnie to jeden wiekli ocean spokojnego syfu. teraz zaczela mi sie goraca atmosfera na uczelni egzaminy zaliczenia :) taki wstep do sesji..z moim szkoda gadac. mam takie straszne uczucie ze wiez zanika i ze coraz mniej nas laczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. lino no to opowiadaj, na pewno cos doradzimy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj mam nadzieje ze jutro bede w lepszym nastroju dzis sie poklocilismy. ja oczywiscie sie pierwsza nie odezwe mam to gdzies. nie chce byc ostatnim ogniwem w szeregu zainteresowan. faceci po rozwodzie z dziecmi sa do bani powiem brzydko. jestem złaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tu nie zagląda więc będę pisać sama do siebie :) marynarz przylatuje dzisiaj :) w tym momencie powinien być w samolocie, rano nie napisał bo pewnie się spieszył a ja już sobie wkręcam film że pewnie zaspał i teraz nie napisze he he no nic bedzie dobrze:) to już dzisiaj życzcie mi powodzenia buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×