Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo inteligentny

poszukiwana

Polecane posty

Gość Dolories
no właśnie, kto ma na tyle zręczne ręce? Ognisty, spróbujesz ściagnąć stanik tak, żeby top pozostał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolories
antnegiletni ozdrab - pa pa no to już nie mam lakieru :) Ognisty ściągam Twoje kalesony. Hmm..ciekawe co będzie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażenie
inteligencja po raz kolejny poniosła sromotną klęskę w starciu ze zwyklym pisaniem głupot RIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze jeszcze pozbedzisz
sie tego kocyka. robi sie coraz cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająca się
Jak to jest, że nawet inteligentni wypisują takie bzdury...? Kurczę, a ja już sądziłam, że tu jakaś ciekawa dyskusja się potoczy, a nie sprowadzanie wszystkiego do parteru jak zawsze. Chociaż w zasadzie, tak jak ktoś powiedział - temat powstał na forum erotycznym o dziwo... A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająca się
A zresztą można podwindować. Nawet na siłę ]:> Inteligentny, co z nauki Cię interesuje? Która z dziedzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
matematyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
taka odpowiedź na postawione przez Ciebie pytanie zazwyczaj kończy dyskusję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolories
jakie "bzdury"? Czy "rozbieranie się" jest mało inteligentne? Przecież robią to miliardy ludzi.., no chyba, że ktoś mieszka w Afryce i chodzi na golasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
@Dolories: rozbieranie się szczytem ludzkiej myśli nie jest, chociaż rzeczywiście na samym dnie też się nie znajduje bo np zwierzęta tego nie robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolories
"matematyka" - ciekawe jak to można odnieść do forum erotycznego ? "1 ciało + 1 ciało = ..." no właśnie czemu się równa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająca się
Ognisty, to bardzo blisko, bo ja biologiem molekularnym jestem i z mikrobiologią sporo miałam do czynienia również. Inteligentny - matematyka po prostu nie zostawia wielkiego pola do manewru bo jest, powiedzmy... średnio rozrywkowa. Ale liczby urojone czy teoria gier to coś wspaniałego mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająca się
Dolories: chodzi mi o poziom wymiany wiadomości. No offence. Po prostu spodziewałam się jakiejś fascynującej dyskusji, a tu zabawa w rozbieranie obcych ludzi via net. Rozumiesz. :) Błędne założenia poczyniłam i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolories
"bo np zwierzęta tego nie robią" - no właśnie, bo "rozebrać się jak kura do rosołu" to tylko powiedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażenie
no i jeszcze rachunek prawdopodobieństwa. bezlitośnie rozwiał moje dziecięce mrzonki o zostaniu milionerem za sprawą totolotka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
teoria gier... najlepsze jest praktyczne wykorzystanie :P gra ktoś z obecnych tutaj w pokera? :P bo zawsze jestem ciekawy opinii o tej grze osób które nie miały z nią bliższej styczności niż oglądnięcie "Wielki Szu" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająca się
Racja, cała kombinatoryka - poezja :) Rozbieranie jak kura do rosołu... Kurczę, jakie to okrutne powiedzenie :D W sumie jest po prostu bezlitośnie dosłowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
i chociaż to forum erotyczne nie mam na myśli pokera rozbieranego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażenie
@zastanawiajace się jak to ktoś powiedział 'błędne założenia zmieniają rzeczywistość' a swoją drogą do dość ciekawe jest, że ludzi na kafe szukaja inteligentnej dyskusji. dość niespotykane, rzekłbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająca się
Zawsze chciałam, nie gram. Obawiam się, że to nie mój poziom - jestem marna w zapamiętywaniu liczb. Pomieszałoby mi się i by mnie zjedli jednym kłapnięciem. Kto chwalipięci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolories
Zastanawiająca się, nie mam niczego za złe, ale szczególnie tutaj większość rozmów schodzi na jeden tor życia erotycznego - nie będę wymieniać, ale "rozbieranie się" należy tu chyba do najmilszych rzeczy w porównaniu z tym, co tu się normalnie dzieje. Ludzie rozmawiają tu o takich rzeczach, że czytając to wszystko, można zwrócić obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem też bezlitosnym psychologiem - zauważyłem pani Zastanawiająca wciągnęła się w tą naszą nieinteligentną grę jednak ;) ciekawe czemu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażenie
ja osobiście nie miałem praktycznie doświadczeń z pokerem. a biorąc pod uwage, że ostatnimi czasy zapraszano mnie na partyjke, mam zamiar to zmianic. ogolnym zapoznaniu sie z tematem, mam tylko jeden wniosek -magia liczb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×