Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo inteligentny

poszukiwana

Polecane posty

Gość bardzo inteligentny
no pewnie tak jak większości No Limit Texas Holdem, ze względu na popularność ;) Ale żeby nie było monotonnie ostatnio zgłębiam strategię w Pot Limit Omaha i Pot Limit Omaha High-Low ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrak 1691
Pograli i poszli spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienazwana
też sie bawię ostatnio głównie w omaha Hi/Lo :) Jak holdem to tylko w turniejach Juno:) Ty pewnie też :) omaha jest ciekawszą odmianą według mnie :) Pewnie dlatego ze w grając w holdem szybko zostaję goła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
No według mnie Holdem jest prostszy, ale w Omaha (Omahę?) można osiągnąć większą przewagę nad przeciwnikami, głownie ze względu na ogólnie niższy poziom ;) Ja grywam praktycznie tylko turnieje, pociąga mnie rywalizacja no i turniej wymusza zagrania, których normalnie by się nie zrobiło, a adrenalina gdy z tysięcy graczy zostaje kilkaset, a potem kilkadziesiąt i coraz mniej a my dalej gramy jest nie do porównania z niczym innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrak 1691
Aby zostać gołym nie potrzebne sa karty .wystarcza sprawne ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienazwana
@ B.I też gram tylko w turniejach i wiem jak to jest gdy zostaje nas tylko kilkaset osób w grze:) do etapu gdy pozostaje kilkadziesiat jeszcze nie dotrwałam :) ale wszystko przede mną :) @ Agrak 1691 zapewne masz rację, ale bardziej podniecające jest powolne pozbywanie się zetonów niż ubrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
no najbardziej podniecajace by bylo polaczenie jednego i drugiego, tak sobie pomyslalem ze nigdy w zyciu nie gralem w rozbieranego pokera ;P a w tej "odmianie" zostać gołym jest wyjatkowo łatwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienazwana
:) połączenie pozbywania się i żetonów i ubrania mogłoby byc rzeczywiście podniecającym doświadczeniem:) zwłaszcza gdyby grało się z odpowiednim partnerem:) odpowiednim czyli takim którego to my rozbierzemy a nie on nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrak 1691
jeśli nie umiesz dobrze grać, w obu przypadkach zostaje się gołym.Wtedy w tym drugim jest większa satysfakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
hehe, no ja jakbym trafił na odpowiednią partnerkę do takiej gry to bym się podwójnie głowił jak wygrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienazwana
podwójnie się nie da, jest limit czasu na myślenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrak 1691
A w rozbieranego chińczyka dało by sie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienazwana
tak, ale tylko latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrak 1691
Wilk syty i owca cała ? ciekawe ile czasu by to zajęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienazwana
zdecydowanie za duzo by bawic się tak zimą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrak 1691
Ech ... narazie trzeba samemu sie rozebrać i uczyć sie tego pokera ... albo liczyć na to, że Inteligentny fory da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająca się
No i co, koniec topiku? Taki jednorazowy był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
jednorazowy jak jednorazowa maszynka do golenia :P niektórzy twierdzą że będą kiedyś tak bogaci że będą ich używać tylko raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z ogoloną myszką
Podbijemy topik podkręcimy wieczorem przy blasku tego gościa na niebie i będzie jak harleqin na wieczór;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająca się
Tak, te jednorazówki to taki fenomen :] Nigdy w życiu nie spotkałam nikogo, kto by ich raz używał... zresztą w sumie nie o to w nazwie chodzi i tak chyba ;) Jak tam łamanie prawa B.I.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
jak idzie? w miarę zgodnie z przewidywanym rozkładem statystycznym dla mojej strategii, raz w tą raz w tą ale ogólnie do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrak 1691
Witam.. Był topik i się zbył .Ostrze się stępiło (Damy nowy temacik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
no co za synchronizacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
ok, ostatni post w związku z matematyką :P http://www.math.uconn.edu/~wooster/math_joke.jpg ;) możemy zmienić temat na mikrobiologię, sztukę czy co tam chcecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająca się
B.I., boski :) Mikrobiologię? I o czym tu pisać? O zagrożeniu epidemią salmonelli na pomorzu? ;P E tam. A znasz swoje IQ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrak 1691
Biorąc pod uwagę, że to strona erotyczna ,pewnie woleliby anatomię.. .Na powyższe nie będzie chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
inteligencję ciężko zmierzyć :P na pewno nie mierzą jej testy na inteligencję (one mierzą umiejętność rozwiązywania testów na inteligencję, w czym akurat jestem całkiem niezły :P), chociaż zapewne jakaś dodatnia korelacja istnieje ;) Po tym wstępie mogę odpowiedzieć że znam swoje IQ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiająca się
No to widzę, że mamy podobne podejście. Ja również w nie nie wierzę, ale widzę korelację... Oraz znam swoje. :P To jakie masz IQ? :D I powiedz, bo mnie to frapuje: dlaczego ten wątek znalazł się na erotycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
znalazł się tutaj ponieważ na innych działach zazwyczaj trwa nieustanna licytacja "kto ma gorzej". jedna osoba przez drugą opowiada jak jej źle i nawet jeszcze gorzej niż innym. A ten dział zawsze jakoś zabawnie mi się kojarzył :P Podszywacze, gorące dyskusje itp ;) a moje IQ może niech pozostanie tajemnicą, skromny jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
ale Ty możesz się swoim pochwalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×