Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za chwilę żona

Czy warto zainwestować w ubranka na alkohol?

Polecane posty

Gość Drogie jak ch*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachara
Bardzo ładne i gustowne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to trzymac w rece??!?? jesli jzu koniecznie chcesz wyroznic wodke to naklejki wystarcza - chociaz moim zdaniem one tez sa zbedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nic takiego nie bylo stwierdzilam ze po co udziwniac to wszystko i tak kazdy wie ze to wodka :P chyba ze wstydzisz sie pokazac jaka:P pamietaj ze w takim ubranku jest wieksze prawdopodobienstwo ze butelka wyslizgnie sie z reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna jak inne
Dziewucho pomyśl to nie boli... choć niektórych... przelicz sobie koszt np. masz 100 butelek po 30 zł, co daje Ci 3 000!!! Stać Cię na taki wydatek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakow krakow krakow
na każdej butelce to bez sensu ale ja widziałm takie przebrane butelki na stoliku u pary młodej i służyły raczej do dekoracji niż do korzystania z nich i wyglądało to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie ubranka zakłada się tylko przy stoliku pary młodej!! W takich butelkach jest przeważnie woda, żeby Młodzi sie nie upili a obsługa nie pomylił ai nie polewała wódki. Zresztą 30zł to nie jakas starszna inwestycja, potem można sprzedac lub dac jakieś znajomej przyszłej parze młodej. Niby zdbędnik, ale jak ktos chce to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paskudna ona
też tak pomyślałam, że to jest takie drogie... i na każdej butelce ma być... a może jednak warto byłoby pomysleć (i tutaj sugestia do autorki wątku), żeby kupic tylko kilka na każdy stół.. zawsze można to sprzedać poóźniej na allegro, czy gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi się nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za chwilę żona
Miałyście coś takiego na ślubie lub widziałyście u kogoś? kurcze pomyślałam, że to na wszystkie butelki... eh... ale człowiek tępy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki tiki ta
Jak dla mnie zupełnie zbędny wydatek (naklejki, karteczki, ubranka), chyba że ktoś chce ukryć wódkę trącącą siarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie też zbedny
wydatek... nie ma co inwestować w coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sobie te ubranka
w dodatku mało praktyczne. moim zdaniem zbędny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy odrobinie dobrej woli takie pierdoły można zrobić samemu wystarczy zdobyć się na wysiłek i odwiedzić pasmanterię. Mnie szczerze to szkoda by było tych 30 zł bo te ubranka są badziewne moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale buractwo
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moim zdaniem inwestycja winna służyć czemuś potrzbnemu.Szkoda kasy na...no chyba,że nie mam pomysłu na inną sensowną inwestycję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakow krakow krakow
ja takie widziałam na weselu obok pięknie ubranych kilichów z kwiatami ale rzeczywiście duzo ładniejsze niż te z linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warto bo pięknie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wesele 31.07.2010 i bede miec ubranie na alkohol ale tylko na nasyzm stoliku,tak bardziej dla dekoracji.Ja tez uwazam ze to zbedny wydatek.Ja stawiam raczej na troche powymyslana dekoracje i szukam orginalnych pomyslow mysle ze takie cos na stole pastwa mlodych fajnie sie sprawdzi.Poza tym widzialam w salonie sukien slubnych takie ubranka za 25 zl takze na jedna butelke mozna tyle wydac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W sumie można dla Państwa
Młodych skorzystać... i zakupić (przecież nie jest to aż takie drogie):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam ubranka na allegro są prześliczne i będą ozdabiały nasz stolik na reszczie butelek będą kokardki. Inwestycja jak najbardziej trafna po weselu je sprzedam napewno się ktoś chętny znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koztka
o fuj... Ludzie, juz wariujecie z tymi przedziwnymi dekoracjami na weselu... Wiecej dystansu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tak toż to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczne piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No0o nooo
Fakt, można zrobić samemu. Ale za dużo czasu to zajmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleryjka
Jak dla mnie to niepotrzebne zawracanie dupy, ale jak ci się podoba, to bierz, te 30 zł w ta czy w tamtą nie zrobi wielkiej różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×