Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

selipa0203

Jaki router???

Polecane posty

Gość gość
Zawsze wszystko zależy od budżetu. Może to być np. Netgear R6400. Raz że pewniak producent, a dwa - porządne osiągi samego routera. Sprzęcik powinien ogarnąć duży dom, kilka pięter, ale również podwórko. Dopasujcie sobie całość pod budżet i będzie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasmera
Nighthawki są genialne. Przede wszystkim chodzi o osiągi, zasięg, liczbę anten i nie tylko. Wiadomo - router należy dopasować tak, żeby spełniał oczekiwania pod względem parametrów i gwarantował wyciągnięcie maxa ze swojego łącza. Kupicie byle co, to wyjdą z tego problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od budżetu. Po wypasie macie już np. Netgear Nighthawk R7000. I to jest kawał solidnego routera z bardzo dobrymi parametrami. Wiadomo jednak, że takie sprzęty muszą być dopasowywane z głową. Jakie macie łącze? Bo ten router poradzi sobie już z naprawdę mocnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belkor
Który Netgear z najlepszymi parametrami przy budżecie do 300 zł? Polecicie mi jakieś konkretne przykłady takich sprzętów? Co na pewno się sprawdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz firmy, która oferuję sprzedaż sieciowy to warto skorzystać z oferty firmy www.wisp.pl. Jakiś czas temu kupiłem u nich ruter https://www.wisp.pl/p4101,tp-link-tl-r470t.html i dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który Netgear w budżecie do 500 zł? DSL, 12 urządzeń, 2 piętra domu, około 200 metrów. Zależy nam, żeby wszędzie dało się korzystać z szybkiego internetu. Poza domem - bez znaczenia, podwórko jest malutkie. Co proponujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Ja też kupuję w www.wisp.pl  bo mają chyba jako jedyni wszystko w jednym sklepie.  Ja również kupowałam u nich router i jestem do dziś zadowolona z ceny i szybkiej realizacji zamówienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastor

Najpierw: jaki rodzaj łącza? Dalej – zdecydowanie dwuzakresowy, z USB i dodatkowymi funcjami. Router kupujecie na lata, a pomiędzy różnymi modelami nie ma ogromnej różnicy – przynajmniej w przypadku tych przyziemnych modeli. Z marek? Raczej Netgear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasper

Również polecam zdecydowanie Netgear – porządne, solidne routery, kwestia dopasowania parametrów i to wszystko. Wiadomo – w zależnośc od budżetu możecie sobie pozwolić na coś zupełnie innego, więc po prostu – oceńcie, dopasujcie i na tej podstawie działajcie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pekson

Zależy na co możecie sobie pozwolić, ale na pewno Nighthawk X6S AC4000 da radę nawet przy dużym domu i tutaj macie obsługę bardzo szybkiego łącza. Nic wam po szybkim łączu, jeśli będziecie mieć kiepski router, bo zwyczajnie prędkości po wifi będzie bez porównania niższa. A tutaj osiągi powinny być spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saskin

Zależy na co możecie sobie pozwolić, ale na pewno Nighthawk X6S AC4000 da radę nawet przy dużym domu i tutaj macie obsługę bardzo szybkiego łącza. Nic wam po szybkim łączu, jeśli będziecie mieć kiepski router, bo zwyczajnie prędkości po wifi będzie bez porównania niższa. A tutaj osiągi powinny być spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daped

Przy jakim łączu masz ten router i jaki osiągasz transfer? Przy ilu urządzeniach jednocześnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×