Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamauskaaa

jak czesto kupujecie swoim dzieciom zabawki?

Polecane posty

Gość mamauskaaa

my little pony i littlest pet shop? jak czesto kupujecie swoim dzieciom zabawki?? i za jakie kwoty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz o te wymienione przez ciebie czy ogolnie? Pony kupilam dwa razy ale slabo sie nimi bawi. z pets shopów mała ma kilka piesków. Ogólnie zabawki kupujemy mniej wiecej raz na dwa tygodnie, a kwoty różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkatopikussieklania
ogolnie czy kypujecie zabawki z tych serii czy tez inne jak czest i ile wydajcie bo chce mojej malej zbierac te z pet shopa ale nie wiem czy warto ,czy sie bedzie bawic narazie ma jednego piseka i zadnych akcesori do niego chcialam jej kupic domek -250zl i nie wiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma 8 lat i teraz kupuje jak sobie zasłuży za zachowanie w szkole - raz w tygodniu w piątek - wydaję różnie czasami 5 zł a czasami 70 zł. Młoda nie zna wartości pieniądza i wartości zabawek. Jak była młodsza to średnio raz na dwa tygodnie. Czasami częściej... A zabawka dla mnie to też książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sie niespecjalnie tym bawi my zbieramy serie evi. Mamy w cholere tych laleczek i akcesoria do nich lacznie z samochodem za 120 zl... i moja opinia jest taka ze moja córka woli male zabawki- laleczki jakies zwierzaczki, male mebelki a takie bajery jak samochód z ktorego robi sie domek i ma wc ze spuszczana woda... zero zainteresowania. Moze jeszcze za mała. A ile twoje dziecko ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaotopikuuuu
2 latka i 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to troche mlodsza niż moja... moze zacznij od czegos tanszego dla tych pet shopów a potem jak zobaczysz ze sie sprawdza to dokupisz domek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt często :-)) Ale nie mogę się powstrzymać.Moja starsza córcia ma 1 rok i 9 miesięcy. Staram się jednak kupować zabawki, które zachęcą dziecko do myślenia, czy pracy twórczej. Ostatnie nasze zakupy z zeszłego tygodnia to: ciastolina - zabawa jest rewelacyjna, córcia wspaniale trenuje rączki i naprawdę doskonale się bawimy lepiąc różne fajne rzeczy albo wyciskając foremkami różne kształty. Drugi zakup to śliczne puzzle. Jak na razie muszę jej pomagać, żeby je ułożyła prawidłowo ale śmiechu mamy co nie miara i jej się bardzo podobają. Polecam bo są naprawdę rewelacyjne. wklejam link: http://czerwonamaszyna.pl/puzzle-ze-zwierzatkami-kalimba,7913,p.html Ach, jeszcze kupiliśmy latawiec!!! Ptak z długaśnym kolorowym ogonem. Mała jest zachwycona :-D A już jestem na etapie szukania kolejnych fajnych zabawek :-) Po prostu nie mogę się powstrzymać :-)) A najbardziej mnie teraz korci, żeby kupić małej kuchnię z garnuszkami....chociaż chyba bardziej dla siebie niż dla niej, he,he :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czesto kupujecie dzieciom zabawki? Ja chyba raz na 2 miesiace. Ale wtedy to cos konkretnego czym bedzie sie dluzej bawic. Klocki, ukladanke, samochodzik. Od czasu do czasu kupuje balony albo pojemniczek z plynem do robienia baniek mydlanych. Taniutkie, a ile radosci :) Mala dostaje wiecej zabawek z okazji urodzin lub na gwiazdke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuukrecja
Staram sie kupowac tylko ma jakies wieksze okazje i jesli juz takie sa to kupuje te o których w danej chwili marzy moje dziecko i zagladamy bardzo czesto na ta stronke http://www.mojulubionybohater.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak czesciej kupuje ciuszki. A nawet teraz trafiłam na bardzo fajny link https://txm.pl/niemowlak/odziez i tutaj tez złożyłam już spore zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

dziecko dwa lata, kupuje 2-3 zabawki miesięcznie, ale takie na myślenie i drewniane np. sorter kolorów czy układanki. na półce jest 6 zabawek, rotacja dwa razy w tygodniu. dziecko ma 30-35 zabawek (nie liczę tych z których wyrosła). wszystkimi się bawi, wszystkie interesują. jestem przeciwniczką głupich plastików świecących. dzieci wbrew pozorom nie lubią głupich zabawek. szybko się nimi nudzą. mądre zabawki dają więcej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×