Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Witam mamuśki :) Dziewczyny zarobiona jestem po łokcie. Dziś dopiero skończyłam sprzątanie kuchni, mąż właśnie teraz maluje sufit w łazience więc po nim wchodzę ja. Jutro musimy wybyć z domu na cały dzień, bo będą odgrzybiane pokoje a to świństwo strasznie śmierdzi. Już dziś wiem, że nie wyrobimy się z malowaniem w trakcie urlopu męża :( Trudno, trzeba będzie kończyć na ile czas pozwoli. Przepraszam, że tak w skrócie ale muszę uciekać. Całuję Was wszystkie mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida jednak stawiam na 26 lipca:D Sdee super ,że kupiłaś autko:) Agniecha❤️ Aines współczuję upałów:(Trzymaj się 👄 Agal jak tak piszesz to aż sama boję się podjąć malowania,choć od początku jestem nastawiona ,że będę to robić sama:) Dziś trójka dzieciaczków mnie opuściła.Majka w nocy z rodzicami wyjeżdża w Bieszczady.córcia wyjechała ponownie do rodziny(to ich dzieci spędzały u mnie tydzień)Za nimi mi się nie tęskni ,ale za córcią bardzo:(A nie ma jej zaledwie 5 godz....... Zostali synowie do pomocy..........Lub odwrotnie:D gruby miś jeszcze w dwupaku? Odezwę się jutro......Pa kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Nie zapomniałam o was, mam zaległości w czytaniu... U nas ok, mała je i rośnie, ale dzis w nocy płakała co godzinę się budziła co chwilkę robiła kupkę i wczoraj zwymiotowała aż się boję myśleć by to grypa żołądkowa jej nie dopadła, bo to takie maleństwo, syn szwagierki wrócił ze szpitala miał infekcję jelit Starszaki właśnie z mężem pojechały kupić siostrzyczce pieluszki :) U nas zimno dzisiaj, wczoraj przeszła taka burza że aż drzewo nam złamało dobrze ze nikogo tam nie było... Jutro może wybierzemy się do Pszczyny jak pogoda pozwoli Jak nigdy już się odrobiłam jeszcze tylko pranko złoże :) a tak to w domku już błysk mam,ale pewnie tylko dopóki maluszki nie wrócą :) teraz spod prysznica wyszłam Gruby Miś- nadal w dwupaku, na kiedy ty masz termin? Ida a ty co? Najgorsze takie czekanie :) Patinka co z tobą? Agniecha??? 😘 Aines chyba ty pytalas o przekłuwanie uszek ja małej przebiłam jak miała 1.5 roczku 1 bez problemu zaczęła płakać od "huku" pistoletu ale jak mąż obiecał jej lody to momentalnie dała przekłuć i 2gie :):):) Filip całkiem odpieluchowany od jakichś 5 tygodni :):):) nawet na noc już pieluszki mu nie zakładam :D Teraz czekać aż Daria z pieluch wyrośnie :D:D:D Lecę bo miałam na sekundę wpaść a esej napisałam, buziaczki dla wszystkich mam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zamuła dziewczyny...brrr to chyba ta pogoda,czuje sie jak zbity pies,eee nie lubie tak😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tej wizycie w czwartek poczułam się uspokojona :) jakoś lepiej się czuję i mam więcej siły :) za to mniej czasu, bo panowie skończyli malować i teraz urządzamy górę, latam z mopem, zastanawiam się nawet, czy okien nie pomyć ;) ogólnie dobrze jest! do terminu równo miesiąc :) kończe coś zjadać i wracam do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki.. U mnie pogoda się zepsuła....w nocy przeszło kilka burz i cały dzień padało..... Pisałam wam że u mnie chyba lepiej,ale niestety grubo sie pomyliłam.....chyba już nie ma czego ratować i na pewno już nie będę udawała że jest dobrze.W przyszłym roku chce wyjechać za granicę do pracy i jestem więcej niż pewna że już do mnie nie wróci...więc Sdee jeśli ten topik się utrzyma do tego czasu będziemy we dwie zmagały się z samotnym macierzyństwem..... Całuję was kochane i znikam bo nie mam siły pisać.......Pewnie zajrzę w poniedziałek dopiero.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sobie dzisiaj popłakałam - oczywiście za sprawą teściów i mojego męża - ale jakoś nie chce mi się o tym pisać. Agniecha - przykro mi bardzo, nie wiem co Ci napisać - wredne kurwa to życie. Przepraszam ale jakoś mam pustkę w głowie, nie mam siły myśleć. Może jutro będzie lepiej? Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agal-niestety życie nie jest lekkie,a najgorsze jest to że nie ma z kim pogadać o tym wszystkim.....Ja miałam psiapsiułe,i byłam święcie przekonana że jest to taka prawdziwa na dobre i na złe i niestety dwa tygodnie temu zawiodłam się tak bardzo na niej że chyba nie zaufam już nigdy nikomu......Tulę cie baaaardzo mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha :( Nie wiem,co napisać...Przykro mi,że tak się ułożyło... Ja już nie mam nawet skurczy.Co to w ogóle było? Zaczęło się i odeszło... Mąż dziś pomalował pokój dziecka i złożył łóżeczko,muszę jeszcze kupić materacyk i wszystko gotowe. Ambrozja,to się cieszysz z sukcesu odpieluszkowania? Jeden z najmilszych momentów rodzicielstwa :D Doriana,oby to było tego 26,bo ja już mam dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,topik ten założyły królice,a ja mam zamiar rodzić dzieci,dopóki tylko się da,najlepiej,żeby doszło do 12,hmmmmm,nie wiem,czy dam radę,mam w końcu 31lat... :O Może się uda :) Będę się bardzo starać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, smutno sie tu dzis zrobilo.... Agniecha - przesylam Ci moc serdecznosci, przykre bardzo to, co piszesz....Moge jedynie miec nadzieje, ze sie mylisz.... Trzymaj sie!!!!❤️ Agal - buziaczki dla Ciebie 😘, trzymaj sie cieplo!!! Ida - nie martw sie, juz niedlugo maluszek bedzie z Wami, nie ma innego wyjscia!!! ;) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie , dobranoc!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej❤️ Ja tez cos ostatnio nie daje rady z emocjami...tesknie..i to bardzo:( Agniecha-kurwa mac,nie to chcialam uslyszec,pieprzony zywot😡 tule Cie mocno,na prawde:( Eee spadam,bo zaraz jak pogrzeb..do potem🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaczwóreczki_32
Hej! Od cxasu do czasu Was podczytuje i chciałabym się do Was przyłączyć. Jestem mamą czwóreczki cudownych dzieciaczków orazx oczekujemy piątego dziecka. Mieszkamy w niewielkiej miejscowości pod Lublinem. Mam 3 chłopców i jedną dziewczynkę. Pod koniec września mam urodzić kolejną dziewczynkę. Moje dzieci są w wieku 7, 5, 3,1. Wszystkie chciane i planowane. Chetnie podziele się z Wami swoimi spostrzeżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) mnie cos gardlo boli :( Wczoraj odwiedzil mnie tata zostal do dzis pomaga przy listewkach bo moj M ma 2 lewe rece do jakichkolwiek prac domowych,brat z dziewczyna i jeszcze musialam jechac na urodzinki do 2 letniej dziewczynki wiec zabralam dziewczyne brata i posiedzialysmy 1,5 godzinki objadlysmy sie :) Duzo osob okolo 20 przyjecie na ogrodku dzieciaki usmiechniete. A dzis jestem tak wypruta :O mam wrazenie ze nogi mi odleca pieka szczypia nie mieszcze sie w obuwie ale to normalne chyba bedac juz tak blisko konca :) Aines nie wiem czy fakt iz Laura ukonczyla szkola spowoduje iz bede wolniejsza chcialabym bardzo ale zobaczymy.Dzis w pracy az sie poplakalam hustawka nastrojow nogi odmawiaja mi posluszenstwa zgaga czeste schylanie i zwrocilam kawe z mleczkiem :( Agnieszka bardzo mi przykro :( tule cie mozno ❤️ Ambrozja fajnie ze wszystko u was sie uklada bo dlugo widzialas wszystko w czarnych barwach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mameczwóreczki_32 jejku 5 te dziecko podziwiam ja na 3 zaprzestaje nie mam sil :) Gratuluje 2-giej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaczwóreczki_32 - witaj 🌼 Nie będziesz jedyną na naszym topiku mającą liczną gromadkę :) Troszkę smutki ostatnimi czasy u nas ale mam nadzieję, że wniesiesz trochę nowości na naszym wątku :) Witaj jeszcze raz i gratuluję kolejnego maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamaczwóreczki_32
przecież ściana wschodnia tam gdzie ty mieszkasz to bieda aż piszczy, czy naprawdę was stać na tyle dzieci, bo tam to zazwyczaj tylko patologia sie rozmnaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko spadówa, wypad, paszła won, wypitalaj stąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mamoczwóreczki :) Obiecaj,że będziesz dużo pisała :D Pomarańczko patologia,tyle dzieci,bieda-to nie synonimy.Jesteś nudna jak wszystkie atakujące nas na tym forum pomarańczki złośliwe. Ech,to już się robi nudne,ciągle to samo pisać... Halo,halo,nadal nie mam skurczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z woj. lubelskiegoooo
oczywiście, ze na ścianie wschodniej to bieda, mam jedno i chyba na drugie się chyba nie zdecydujemy, bo możliwości zarobienia to ok. 1 tys. - 1,5 tys. gdzie musimy obydwoje pracować bo za jednych wynagrodzeń to sie nie da, a jeszcze jak są kredyty do spłacenia to nawet na jedno nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ida cos sie tam zapowiadalo i ucichlo ale to pewnie cisza przed burza:) jeju ja ledwo ledwo daje rade juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi się skurczy znowu "poczuło",ale to przez małe malowanie,układałam bibeloty,nosiłam książki :) Patinka,a jak Ty się czujesz? Jak zwykle nie oszczędzasz się? U mnie wreszcie chłodniej,jejku,jak przyjemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
Ja was podczytuje od dawna. Sama niedługo będę miała 3. Coraz częściej spotykam większe rodziny niż standardowe 2+2i to jest na prawdę uroczy widok. Szkoda, że mama Natana (Nataniela?) i Nikoli już nic nie pisze bo chętnie poczytałabym coś o życiu w takiej sporej gromadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss.M,Belineaaa,podajcie imiona dzieci :) Ja nie miałam chusty,zastanawiałam się,czy nie kupić po licznych reklamach mojej koleżanki :) Ale córeczka była już większa i zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze są nie tylko atakujące pomarańczki Mama czwóreczki, nie wypowiadałaś się na pierwszych stronach topiku? Witamy :) 3 po 3 ciebie też witamy, zostańcie z nami dłużej niż inne mamy Mąż właśnie dzieciaczki uśpił, śpią w końcu w jednym pokoju :D:D:D Kolejny mały sukces :) Dziś mimo deszczu zrobiliśmy sobie wycieczkę do zagrody żubrów pogoda nie popsuła nam zabawy :) http://www.zubry.pszczyna.pl/ Miłej nocki pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem❤️ Nowe mamusie-witam serdecznie,zostancie z nami dlugooooo:D Ja dzis wywedrowalam nad zalew z malcami,bo jula zostala z kolezanka w domku. Bawilismy sie super,latali po pomostach,gonili golabki i takie tam:D pozniej spedzilismy czas z tatusiem,wiec dzien zaliczam do bardzo udanych:) Gdzie Wy wszystkie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sdee :D A ja zamiast na topik o ciężarnych napisałam wiadomość tutaj :D Ale ze mnie gapcio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tak szukalam miss.m i balinea i szukam i szukam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D Jestem na topiku "Rodzimy czerwiec/lipiec 2010" :D:D:D Ale wpadaaaa :D Trochę skurczy mi wróciło,może Doriana trafiła? :) Sdee udany dzień,tzn,że z tatusiem było miło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×