Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

hello, ambrozja ja jestem za... tez mam, jak pewnie każda z nas, problem o którym by sie chciało popisac, ale nie po to by żmije mogły sobie upuścić jadu... byłam dziś z Mają u alergologa na testach, wziewne i pokarmowe nic nie wykazały:( a wysypki jak były tak są:( w sobote w nocy oglądałam pożar na żywo, spaliła się stodoła i obora u mojego szwagra na wsi:( stracił dach i karmę dla swoich zwierząt, udało mu sie jedynie wyprowadzić zwierzaki, a idzie zima...straszna tragedia, tylko siąść i płakać...tym bardziej że było to umyslne podpalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wychowanieeee
i to matki polki mające po kilkoro dzieci o innych wypowiadają się, ze żmije, jak wy wychowujecie dzieci jak jesteście same niewychowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ktos na mnie mówi królica to ja moge na kogoś żmija, hehe, w koncu to też zwierzeta::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
Jak się zdecydujecie na forum prywatne to ja bardzo chętnie do wam dołączę. Na razie tylko was podczytuje bo pisać tutaj za dużo nie chcę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho, bierze mnie głupawka, :D no ale na biologi nas uczyli, że królik, zmija człowiek- to wszystko zwierzeta!!!!!! wiec o co tu się obrażac??????? i jeszcze mieszac w to wychowanie dzieci???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba decyzja podjęta, co dziewczynki???? straciłam maila z namiarami i hasłem do forum które już wczesniej chwilowo założyłyśmy i używałyśmy. Może je odświeżymy???? Jeśli tak to poproszę o namiary jeszcze raz na maila przybyslawska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za!!!! Dziewczyny przenosimy się, dosyć tego!!!!! Ida kochana podpowiedz jak się za to zabrać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana. Ja tez jestem za:) Jak będziecie już coś miały to dajcie mi namiary,bo ja się całkowicie na tym nie znam:) Jak znajdę chwilkę to napiszę przed pracą jeszcze coś dzisiaj. Buziole dla was kochane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
Dziewczyny założyłam forum. Jak chcecie to podajcie maile to wyślę wam link. trzeba się tam zarejestrować i każdej z was muszę dać uprawnienia do czytania forum żebyście mogły cokolwiek zobaczyć. Więc nikt z zewnątrz nic nie napisze ani nie przeczyta. Ale jest to bardzo inne niż kafeteria i nie wiem czy nie będzie za trudno żeby się przestawić. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
Kaik już wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane ,macie rację z tym prywatnym topikiem, pomarańczowe monstra niech wylewają swoją żółć gdzie indziej. Mój mail- joanna-74@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
kasia jesteś pierwsza :D agal już możesz czytać i pisać asia wysłałam maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czytam Was od kilku m-cy i tak mi tu było przyjemnie :). Z chęcią bym do Was dołączyła, ale mogę nie bardzo pasować:(. Nie mam dzieci. Rozumiem Wasz krok, ale będzie mi smutno bez jakikolwiek wiadomości na tym forum. Pozdrawiam ciepło i powodzenia życzę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czemu uciekacie ? mnie bedzie ciezko poruszac sie na prywatnym forum. kiedys odchudzalam sie na dziale dieta i tez mialysmy problemy kobietki postanowily zalozyc prywatne forum i ja stracilam z nimi kontakt bo ciezko mi sie tam poruszac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
sdee wysłane Patinka może spróbujesz? Nie jest na początku najłatwiej się przestawić, ale szczerze powiedziawszy to tam jest jednak więcej możliwości graficznych niż tutaj. Po pewnym czasie wchodzi to do głowy i już nie jest aż takie inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda dziewczyny, że odchodzicie. Szkoda, że tak wiele fajnych topików się rozpada przez te durne komentarze zawistników :( Ale wiem i rozumiem, bo ileż można czytać tych przykrych komentarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz,mozesz aktywowac mnie,pozdrawiam:) Zegnajcie podczytujace uprzejme mamy,badz nie,ale to bylo konieczne,zycze wszystkim :D:D:D i jeszcze wiecej,papa:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
sdee i asienka gotowe ambrozja czy to ty się zarejestrowałaś? Dam Ci uprawnienia jak dasz znać że to ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też - jeśli można - chętnie się dołączę, aczkolwiek nie obiecuję, że będę dużo pisać, bo z czasem u mnie kiepsko, ale chyba same dobrze rozumiecie :) wega111@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poza tym to widzę, że jednak coś jest w tej teorii o wzrastającej wadze urodzeniowej potomków - właśnie zauważyłam opis u sdee mogę więc spytać, jakie ty brałaś witaminy w ciąży, sdee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3.
Alka sorki ale masz 2 posty tylko. Jak dziewczyny zdecydują, że chcą żeby Ci podać namiary to wtedy nie ma problemu. Czekam na decyzję dziewczyn z tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, oczywiście rozumiem :) mam nadzieję, że się zgodzą, bo chętnie pogadam z kimś, kto też ma trójkę :) pozdrawiam i czekam na decyzję :) aha, no i oczywiście - Agniecha79 dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×