Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ambrozja999

Matki 3 i wiecej dzieci! Jak to jest?

Polecane posty

Gość sikorka76
Dziewczyny smutno bez was:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że jest szansa na dołączenie do was :) czekam na maila i się zarejestruję jak tylko będę mogła :) i tam będę pisać co u mnie :) pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowałam sie na prywatnym forum 2 dni temu i ciągle nie jestem aktywna, nie wiem dlaczego, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkanieprim wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkanieprim wysłane
aga jesteś aktywna bo ci dałam aktywację 2 dni temu. Spróbuj jeszcze raz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jeśli przechodzicie na prywatne forum to ja z Wami na ogólnym nie bardzo mam jak napisać o wszystkim' mój mail jutkaaa8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jakie zmiany ja tez porosze goba1@op.pl moze w koncu bedzie spokój z pomaranczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutka goba sprawdźcie poczty.
Czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, Jutkaaa, Anik, Patinka - jak macie jakieś problemy z rejestracją to dajcie znać! Namiary macie wysłane, teraz wystarczy tylko się zarejestrować i czekać na zezwolenia. Czekamy na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie ze Szczecina i okolicy. Zrobię piękne i radosne zdjęcie dla Przyszłej Mamy. Oferuję 5 zdjęć bezpłatnych. Wykonuję fotografie rodzinne, ciążowe a także chętnie umawiam się również po urodzeniu waszego małego Skarba. Nie jestem młokosem, mam córkę 31 letnią. Sesja jest bezpłatna. Fotki opracuję komputerowo najnowszym programem do edycji firmy ADOBE. Wyretuszuję bezpłatnie. Poprawię wygląd, dodam ładną opaleniznę.Wybielam zęby. Oszczędzasz 330 złotych zapłaty dla tych, co robią takie zdjęcia za pieniądze. Chętnie też zrobię fotki według pomysłu przyszłej Mamy. Dojadę bezpłatnie na terenie Szczecina i bliskiej okolicy. Na imię mam Jerzy. Chętnie udzielę informacji, e-mail: rezolutek@onet.eu Jako zapłaty oczekuję herbatę i pączka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, drogie mamy, wczoraj zrobiłam test i oczywiście pojawiły się 2 kreski, mam dwie córki 4,5i 1,5. Zawsze w sowich planach widziałąm trójkę dzieci, jednak myślałam , że 3 ciąża nastąpi trochę później. Planowałam pójść do pracy, ( przede wszystkim ze względów finansowych ale i osobistych-siedzenie w domu trochę mnie dołowało) jednak często życie pisze inny scenariusz. Wczoraj się spłakałam kilkakrotnie, zdrowy rozsądek mówi, że nie będzie łatwo, boję się wszystkiego... Wiem , że wiele ludzi pragnie dzieci a tak trudno jest im je począć, więc nie powinnam tak reagować. Jednak jest mi tak ciężko, chciałam z siebie trochę wyrzucić, na razie powiedziałam tylko przyjaciółce, która nota bene stara się o 2 dziecko więc same rozumiecie, że nie wypada jej płakać w rękaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leila, wszystko bedzie dobrze, pomyśl, że widocznie tak miało być, i to Bog podarował Tobie trzeciego dzidziusia!!! bmy staramy sie o trzecie dziecko, zobaczymy,chcę i boje sie zarazem, Tylko nie ma juz forum na ktorym mozna by popisac uzyskac wsparcie i pomoc, prawie wszytskie fora, ktore podczytywałam przeniosły sie na priv. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie. No właśnie to jest najgorsze, że w sumie nigdzie nie można pisać bez głupich komentarzy, docinek, szukałam nawet na forach npr, ale niestety tamtejsze strony żyją bardzo wolno i nie sposób doczekać się na jakikolwiek odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, my przenioslysmy sie na priw ale ja podczytuję czy tutaj coś się dzieje... Leia wszystko będzie dobrze, ja też jak przy 3 ciąży zobaczyłam 2 kreski to miałam stany radości i lęku na przemian, teraz wiem ze nie cofnęłabym tej decyzji!!! Fajnie że ostnieją jeszcze miłe osoby na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Leia
po pierwsze - jak się nie che kolejnego dziecka to sie porządnie zabezpieczać; po drugie - jak się nie umie zabezpieczać, to trzeba było drugie zostawić sobie na wpadkę. Także teraz nic ci nie pozostało jak usunąć, urodzić i wychowywać, albo urodzić i oddać. Z tego co widać to chciałaś pójść do pracy ze względów finansowych, także widać jaka ty jesteś matka, która swoim dzieciom na samym starcie funduje biedę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wścipska pomarańczowa jędzo
a nie pomyślałaś że mimo porządnych zabezpieczeń wpaść można? Nie ma 100% metody, no chyba że abstynencja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Leia
no to jak twierdzisz, ze nie ma 100 % antykoncepcji, to po coś robiła świadomie drugie dziecko, trzeba było sobie zostawić drugie jako tą rezerwę. Nie umiesz czytać. A co do tej 100 % antykoncepcji to jest tylko głupie gadanie tych kobiet, które się nie umieją zabezpieczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy mogłabym dołączyć do waszego grona? bardzo bym prosila o namiary na prywatne forum,komi1911@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem ludzi, którzy są tak wredni. Jeżeli nie potrafią powiedzieć czegoś miłego to po co się w ogóle odzywają. Po to są fora by otrzymać pomoc choćby przez miłe słowo, po pozytywnym komentarzu od razu zrobiło mi się dobrze, niestety za chwilę ktoś kto nie potrafi nawet się podpisać, pisze coś co rani i nie pomaga kobiecie w ciąży z szalejącymi hormonami. Żal mi w sumie tych osób bo same są nieszczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leila...wszystko będzie dobrze.Potrzebujesz czasu by z tą myślą się oswoić i uwierz mi jeszcze będziesz tryskać szczęściem ,że spodziewasz się 3 maleństwa:) Nie zwracaj uwagi na złośliwe pomarańczowe wpisy ,bo nie warto.Im więcej dajemy im odpowiedzi na ich durne komentarze tym bardziej napierają z podwójna siłą:P Mocno cie tulę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2000
😍Roma-26.02.2001r😍,😍Iwo i Iwa-12.10.2003r,😍Fasolka Chłopiec-termin 20.03.2011r😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie do mam czwórki dzieci i więcej. Czym jeździcie? Wiosną będziemy musieli zamienić naszego Scenica na auto dla sześciu osób, możecie coś polecić? Rozważamy zakup Renault Espace, Forda Galaxy, a ostatnio też Mazdę 5. Napiszcie na co zwrócić uwagę, kupując duże auto. Na razie wiem tyle, że musi mieć co najmniej 6 miejsc i przynajmniej kawałek bagażnika;-), żeby zmieścił się wózek. Na dłuższe wyjazdy wiadomo, ze będziemy skazani na kufer. No i ważne są też oczywiste kwestie, jak bezawaryjność, czy koszty eksploatacji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslalam, ze tego topiku jez nie ma .... U nas sie sprawdzil Vito z szescioma pojedynczymi fotelami. W zaleznosci ile jechalo dzieci tyle pakowalismy foteli...:-) Jak nie bylismy skompletowani, albo jak jezdzilam tylko z dwojka dzieci to bagaznik byl na tyle duzy , ze moglam do niego wstawiac wozek bez skladania, po prostu nim "wjezdzalam" do bagaznika co bylo wielkim ulatwieniem. Zreszta bagaznik spisal sie tez na medal jako "przewijak" w podbramkowych sytuacjach :-P Udalo sie nam pojechac tez na Urlop na narty z calym osprzetem, bo choc wtedy bagaznik mniejszy to jest duzo miejsca pomiedzy fotelami, ktore mozna swietnie wykorzystac. Jesli chodzi o koszta eksploatacji to nie wiem czemu ale przy mnie palil ca. 10 l/km a mezowi zaledwie 8l, wiec nie wiem co jest bardziej wiarygodne :-P . Gratuluje kolejnej ciazy, ciekawe czy uda Ci sie z dziewczynka do pary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jezdzimy Volkswagenem Touranem , ma 7 miejsc, dwa tylne skladane, wiec w zaleznosci od podroznych mozna miec od 5 do 7 miejsc + spory bagaznik. Auto swietnie sie sprawdza,w te wakacje zjechalismy pol Francji, jest funkcjonalne , wygodne, ma duzo miejsca , polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po sporej przerwie,ale wpadlam na momencik,aby tym ktorzy sledzili moje losy i byli dla mnie oparciem powiedziec,ze moja rodzina jest w komplecie juz od dwoch miesiecy,M jest z nami,po ciezkiej przeprawie jestesmy razem i powiem Wam,ze jest tylko lepiej,to bylo cos co wiele nas nauczylo,ale przede wszystkim utwierdzilo w naszej milosci,nie do zdarcia.Pozdrawiam i dziekuje za dobre slowo i potrzebna krytyke,paaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie weim czy
pamietasz,pisałysmy kiedys wieczorem o Twojej sytuacji,bardzo sie cieszę ze wszystko sie ułożyło i bardzo żałuję ze nie piszecie już tutaj,bo zawsze po pracy czytałam co tam u Was mamuski słychać.mam nadzieje ze dzeiciaczki agi zdrowe,(może tesciówka "nawróciła się" na normalność)oczywiście pozostałych dziewczyn też:)pozdrawiam i w miare wolnego czasu i chęci napiszcie coś na tym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sdeee
sdee gratuluję. masz co tak mocno pragnęłaś. cieszę się ze jesteście w komplecie, ze dzieci mają ojca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe???????????????????????
Czy każde z Waszych dzieci ma swój pokój.Zastanawiam się jakie trzeba mieć warunki mieszkaniowe zeby móc mieć 3,4 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pamietam i jestem bardzo wdzieczna,ze poswiecono mi tyle uwagi,a byla mi potrzebna,choc wiem,ze juz przynudzalam w pewnym momencie,ale tak to juz jest jak trawi sie wyjatkowo ciezka karme:D u nas wszystkich jest wszystko w porzadku,na forum dolaczylo kilka nowych dziewczyn,ogolnie wszystko uklada sie dobrze,dzieci choruja a raz zdrowieja i tak w kolko,jest ok,pozdrawiam wszystkie mile nam czytelniczki:) a do tego kogos na koncu...wiesz wszystkie zyjemy w jednoosobowych namiotach na polu wroga gdzie ciagle lataja sepy,nie swieci slonce,gryza owady i sraja golebie...milej lektury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×