Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lucy Windsor

Trochę przesadziłam ostatnio

Polecane posty

Łatwo powiedzieć, kiedy żadnego świra nie mam czasu sobie poszukać. To z kim mam się wykłócać? (zdrada odpada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo powiedzieć, kiedy żadnego świra nie mam czasu sobie poszukać. To z kim mam się wykłócać? to bierz pierwszego lepszego z brzegu kogo by tu........... o zobacz! ZS jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, Psełdo jest pod specjalną ochroną (czytaj ma jeszcze inne oblicze) rozumiem, a czy osobnik musi byc plci meskiej? bo mam niezla kandydatke naturalnie ja zawsze chetnie sie pokloce jakby co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, czuję niepokój kiedy rozmawiam z ideałem ten żart lusiu ci się nie udał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, z Zielona nie, jednak moje możliwości utylizacji efektów kontaktu z ześwirowaniem też mają pewne granice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, ZS jest we wszystkim idealny, więc w roli świra pewnie też. Stad moje obawy. A Ty co pomyślałaś? nie napisze bo się ZS "zafoszy" na mnie na śmierć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No tak, nawet propozycja powiedzenia wprost mnie rozbawiła, wiec pewnie tym bardziej implementacja pomysłu (powinna rozbawić) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nawet propozycja powiedzenia wprost mnie rozbawiła, wiec pewnie tym bardziej implementacja pomysłu (powinna rozbawić bedac w takim stanie, powinnas sie w miare skutecznie poklocic nawet ze zlotym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mieć litość w sercu, więc zachęcam do przyniesienia mi pomocy i pokłócenia się na moim nowym topiku, które to działania pomoga mi powrócić do talk wskazanej równowagi ogólnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu w ramach pomocy proponuję ci własną kandydaturę ale wiem z doświadczenia , że zaplanowane starcia raczej wychodzą cienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprotestowalas (wprawdzie zalosnie ale niech bedzie) zlotego, to moze ktorys z nawiedzonych prawiczkow? w tzw. polemikach sa calkiem wprawieni, bez wzgledu czy wiedza czy nie wiedza o czym mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, o kawie rzeczywiście pomyślałam, żeby odstawić na kilka dni. Znaczy jeszcze jasnowidzenie masz w darze, fju, fju .. Ike, to ja zaczynam: Puknij się w głowę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, to ja zaczynam: Puknij się w głowę! no tak zaczepka na miarę półinteligencji szerzącej się ostatnio na kafe aż mi wstyd z tobą rozmawiać boję się, że do tego samego grona zaliczą niechcący i mnie:O masz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×