Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

ja tez lubie z toba pisac :) a co do zakupow ? heheh chyba cie to nie dziwi ze kupujesz wiecej niz zaplanowalas :) jestes przeciez kobietą wiec wszystko w normie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to po mamie:D juz wiem, ze mamy nie wolno zostawiac samej tam, gdzie są firanki, dekoracjie..itp:D a co ma się takiego stac, że musisz odejść z kafe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj magnolio ..pisalem wiele razy moja praca jest na ukonczeniu wiec bede mogl wrocic do swiata z ktorego przyszedlem :) zagoscilem tu tylko tymczasowo..brakowalo mi towarzystwa do rozmow, rozrywki ....teraz wracam to tego co zostawilem ale bede zagladal tu czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra... i tak wszyscy wiemy ze nie przyjdziesz tu nigdy kiedys wszyscy fajni opuszczą kafe..ja tu zostane:) nie mam gdzie się podziac:) rozmawiając z wami czuje sie dobrze.. będę tu dopóki nie oślepne..ale to nie ma znaczenia:) na kafe poznałam życie:) ja to rozumuję po swojemu:) fajnie jest być "cichym ważnym" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes taka "cicha wazna"... wpadne :) nawet gdybym mial wpasc tu specjalnie dla ciebie tak jak gdzies napisalem...nie przywiazuje sie do miejsc ale do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy rozumiesz co mam na mysli mówiąc" cicha wazna" ty tez jestes cichy ważny:D będziesz oglądać dzisiaj czas honoru??:) tam będzie ten brat jasia fasoli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede ogladal :) ..przeciez nie mam tv :D.... pogoda sie poprawila wiec raczej pospaceruje troche.... chyba wiem co mas na mysli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nawet gdybym mial nie mialbym czasu go wlaczyc :)....mialem ale pozbylem sie ,zbedny gadzet na lapanie kurzu ....wszystko co potrzebuje znajde w necie filmy tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nigdy nic nie moge znaleźć w necie wczoraj nie wystarczyło mi czasu, więc dzisiaj obejrze Katyń. u mnie w szkole od zawsze 3 klasy jeżdziły na wycieczke do Oświęcimia. ja tez jadę:) musze zobaczyc to wszystko.. i podobno jak dotknie się tych murów, to czuje się ten ból i zimno..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy choc raz powinien to zobaczyc ... mozna poczuc bol, zimno...wrazliwsi uslysza nawet krzyk idacych na smierc..... zobaczysz tylko raz ...i juz nie bedzisz chciala tam wracac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten problem ma wiekszosc nastolatek.... pamietaj ze uczysz sie dla siebie....nie dla mamy czy taty potraktuj to jak prace ...kiedys to zaowocuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel.. ale ja nie jestem nastolatką.. ja jestem w nastoletnim wieku:) jak moge traktowac to jak prace skoro mi za to nie płacą??:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze bedzie drzemac w tobie czesc nastolatki mimo ze jestes podnad swoich rowiesnikow :).... no nie palca :) czesc ludzi pracuje dla kasy....jest potrzebna do zapokajania potrzeb....czesc pracuje bo lubi to co robi i wtedy kasa spada na drugi plan.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem leniem... musze iść już chyba.. pouczyc się 100 razy bardziej wole sobie tu klikac... po zakonczeniu roku nakope coponiektórym nauczycielom.. musze sie tylko odważyc ! znjde Cie tu w środę??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa...
Miło się czytalo... Trochę jak cudzy list...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królu jesteś niezmordowany
do tej młodzieży.:D Chwała ci za to.Kto cię zastąpi nie ma takiego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ciezko mi sie ustosunkowac do sytuacji......do mojej prywatnej sypialni nikt nie ma dostepu :)...zwalaszcza jak jestem z kobieta :) hmm w podobnej sytuacji raczej staralbym sie poszukac czegos czym mozna wycelowac w najezdzce :)....bez jakichkolwiek dialogow ostrzegawczych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siekiere ? boze kobieto bedziesz musiala nia machac :D....lepsza bedzie kusza ;) pod lozkiem ...cicha i nie wymaga wlasnego wysilku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×