Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

wrecz odwrotnie :) mysle ze jestes piekna kobieta ale katujesz sie do tego stopnia ze mozesz sie wykonczyc ...... to mialem na mysli piszac : za pozno :O bedzie mi milo jesli wyslesz fote ...ja niestety nie bede mogl zrewanzowac sie tym samym..... i nie uzywaj slowa pasztet ...to prostackie okreslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........nie wiem co się ze mną dzieje...ściska mnie w dołku, jest mi nie dobrze, jestem zdenerwowana.Na wszystko reaguję prawie krzykiem, łzy same mi lecą po twarzy............nigdy tak nie miałam.......czuję się tak od rana.Od jakiegoś czasu jestem zamknięta w sobie nie mam z kim porozmawiać.O kafeterii dowiedziałam się około miesiąca temu.Czytałam tematy, odpowiadałam na niektóre.Kilka razy trafiłam na wypowiedzi A............coś mnie w nich urzekło i od tego czasu szukałam i czytałam. A...wydał mi się osobą godną zaufania i zapytałam o możliwość rozmowy bez świadków(nie na forum)Z własnej winy zawiodłam. Dzisiaj czytałam tutaj o zaufaniu i myślę że chodziło o mnie.............Wzięłam to sobie do serca bo tak ja już mam, taki durny charakter.Byłam tu parę razy ale nie mogłam nic napisać.Byliście w dobrych nastrojach,po co więc miałam wam przynudzać..........................reszty nie chcę pisać bo to forum...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok szczerze ?...jest bardzo ladna :) ale ma za malo w bioderkach a to juz wyklucza bym nazwal ja piekna ... duzo w niej sexu ale malo ciepla .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka..>>> nie masz co sie denerwowac :) nie bylas jedyna osoba ktora mnie zawalala pytaniami wiec to o zaufaniu nie bylo kierowane do ciebie....nie moge zrozumiec dlaczego jedni maja opory a drudzy nie....stad ta rozmowa poprostu napisz do mnie jesli nie zmienilas zdania ....ja wciaz czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka..>>> :)....staram sie pisac na topikach gdzie wszyscy sa mile widziani :) i nie wazne czy w danym momencie masz dola i bedziesz przynudzac czy masz dobry humor..... nastepnym razem poprostu wejdz i badz z nami :).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem chyba jestem jakaś głupia>>> heheh nie jestes :) glupi ludzie sie albo nie przyznaja do tego albo nie wiedza ze sa glupi :) kurcze net mi muli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"każdy porządny człowiek wie że nawet jeśli trafia na dane personalne osoby prywatnej internetu to nie oznacza że ta osoba to pisze bo net może być dzielony albo zapisany na osobe zameldowaną a korzysta ktoś inny więc straszenie dobraniem sie do personaliów może tylko dzieciak który nie potrafi myśleć logicznie oprócz tego w każdym mieście jest takie coś jak policja internetowa i za każde naruszenie prywatności masz konsekwencje" "A jakbym napisała do Ciebie z innego komputera? bądź z innego miasta? pytam z ciekawości" Te durnoty na dole pisałam ja, ale jak zobaczyłam wczoraj jak ktoś do Ciebie napisał to u góry......bałam się że pomyślisz że to ja,bo podobne do mojego...Tym też się przejęłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kablu...Teraz to mi tylko zależy na Twoim zaufaniu....co mam zrobić? xymena...czytałam dziewczyny przepraszam za popsucie wieczoru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszko ...podalem ci go dwa dni temu kabel_usb@o2.pl xymeno >>>nie musisz blagac o cos co mozesz dostac ot tak.... zwlaszcza ze chodzi tu o twoja przyszlosc :)....ciesze sie ze bede mial w niej swoj udzial .....niektore osoby pamieta sie do grobowej deski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zglosilem naciskajac [zglos do usuniecia] nie wystarczy ? ludzie osadzaja cie w realu na podstawie wygladu....ja moglem tylko na podstawie tego co czytam ... i w dodatku jestes zlosliwa a to zla cecha ... {zj**ałeś mi dziś humor....więc ja dodam co o tobie myślę } daj mi szanse sobie zaufac ....bo jak narazie to pierdolisz sprawe na calej dlugosci..... milego dnia zycze wszystkim... :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie brałam bo 3 kawy dziś wychlałam i sie o cośnienie boje. poprzednia ósemka mi sie bezbolesnie wyżęła, a ta cholera...okropne,dziąsła z prawej strony dosłownie pulsują,pewnie polczek mam spuchniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×