Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

tak:) tzn nie ja... moj prawdziwy tatuś chce nowy:) i poprosił żebym się spytała "tych mądrych ludzi":D jak pyta, co ja robie tyle przy kompie, to mówie, że rozmawiam z mądrymi ludźmi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo czesto spotyka osoby ktore maja do czynienia z sytuacjami stresowymi .... pewnie lekarz zawyrokowalby cos w rodzaju nerwicy zoladka ale to pewnie juz wiesz ,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwica serca, nerwica żoładka... a z tym żoładkiem to zanim doszli do tego najpierw mnie szprycowali 5 seriami antybiotyków. no ale nie gadajmy o chorobach jak stare baby:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz duzo sie mowi na kafe o zaufaniu itp.... ze jestem facetem ktoremu mozna zaufac i takie inne.... ale gdy przychodzi do napisania maila do mnie to zaczynaja sie 10 pytan a co ? a kto? a ile bede wiedzial ? czy bede znal adres i inne dane? a tu prosze Martynka bez mrugniecia napisala ...ty rowniez :)... wasze przyklady sa dla mnie zaufaniem ...pisza do mnie czasem osoby z tego forum ale raczej ktore znajda sie tu przypadkowo i tez nie maja zadnych oporow ....chce komos pomoc zglaszam chec i dostaje maila bez zbednych pytan ....dziwi mnie troche to ze niby jestem godny zaufania a z drugiej strony nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejsca jest sporo:) to telewizor do salonu.. ten stary dziedzicze ja:-o podoba mi sie ten w linku:) bo ja sie kieruje wyglądem:) przecież każdy działa tak samo... więc po co doszukiwać się niedociągnięć..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt >>no widzisz :) zaufanie jest albo go nie ma ...nie wazne ile wiesz o mnie czy nie wiesz nic ! czy ja bede wiedzia wiecej czy tez nie ! .....zaufanie odczuwa sie innymi zmyslami :) i wiesz co ? mam do ciebie zaufanie :) ....twoje i magnoli do mnie przyszlo bezwarunkowo a to juz dla mnie wiele znaczy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2>>>> masz racje mala i dobrze kombinujesz :) firmy przescigaja sie w walce o klientow ale sprzet nie rozni sie specjalnie ktos kocha sony kupi sony :) za ta sama cene mozna kupic samsunga i to wiekszego...troche po macoszemu traktowana firma ale w domu mamy sprawowal sie swietnie przez wiele lat :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×