Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

a ja szedlem bardzo wczesnie :) 6. 30 :D pinokio ...jak bylem w twoim wieku to twoja muza teraz wydalaby mi sie odleglym kosmosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🖐️ to ja zwarta i gotowa :D kabi juz zapomnialm jak to jest gdy sie spi we dwoje dzisiejsza noc mi to przypomniala;), maly byl taki slodki spalismy do 8 potem do 10 a potem jeszcze do 12:classic_cool: sukin🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jeszcze poczekam za obiadem milego spaceru mnie po wczorajszym bieganiu kolana bola i dzis sie nie ruszam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu,ja przychodze a Kabi ucieka:D czesc wszystkim sorki ze tak ucieklam wczoraj bez pozegnania,na czata ni chuja sie nie dalo wejsc a potem to juz czym innym sie zajelismy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde czemu bazienka wyslala takie zdjecie???przeciez kompletnie jej nie widac zóóózia teraz twoja kolej:) a poptem kolega ktorego jeszcze nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia 🖐️ a co ty chcesz moja fote :D pogadamy na czacie :) co do czatu to przejrzyj poprzednia str. tam podalam linka do takiego programu przez ktory my wchodzimy na czat i jest instrukcja " wedlug Bogdana" :D prawie do 3 wczoraj tam siedzialam:o ale bylo milo jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baz ja ci podesle a ty podeslij do zuzia ok :) baz jak mozesz to m itez odeslij swoje, bo zuzie to juz znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×