Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

jak to nie przeszkadza???:D ja chce foty wszystkich z ktorymi pisze!!!:D zobacz ymena(iks sie popsol na kompie) faceci to takie duraki ze strasznie latwo ich zbajerowac,nie raz dostawalam to czego chcialam uzywajac swojego uroku albo niegroznego mpodstepu.oczywiscie nigdyu nie robie tego w stosunkiu do osob mi bliskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Kabel:) wiecie co jest najprostszym sposobem zeby facet cos zrobi?:D tekst w stylu boze jaki ty madry,ja bym sama w zyciu tego nie zrobila:D100% pewnosci ze zrobi chocby mial sie za przeproszeniem posrac:D ha ha ha aczkolwiek czasem naprawde doceniam czyjes zdolnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jeszcze nie spotkalyscie
prawdziwego mezczyzny,tylko jakis tam dzieciakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak bo faceci lubią byc chwaleni - jak małe dzieci, ale mój sposób to np: xxxxx ponos mi torbe xxxxx weź to zrób za mnie xxxxx itp itd do tego słodki usmiech i przepraszający wzroik, niby mimochodem, zawsze działa, nawet na moejgo męza hehehe buhahahaha :D:D:D:DD::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki ymena:D tia a ten pomaranczowy badziew to na pewno prawdziwy menszczyzna.buahahaha bo sie posikam:D wkurza mnie to ze noca jak maly ruch na kafe to sie przyplatuja jakies niedojeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory was za te bluzgi ale nie chce mi sie byc mila o tej porze:D Kabel tego obiadu to ci nie odpuszcze!!! bede cie nawiedzac jako sukkub az przyjuedziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to mam dla ciebie zla wiadomosc-juz dawno sie znizyles. a skoro to forum jest dla takich jak ja to poprostu spierdalaj bo nikt cie tu nie chce aha jak masz malego albo ci nie staje to do lekarza a nie wywalac frustracje gdzie nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak na chwile buahuiasddg
Artefakt cos tam, sądząc po stylu wypowiadania sie do naj inteligentniejszych nie nalezysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo nas interesuje ta wazna i wartosciowa wypowiedz...ale ide sie tulac do mojego nicponia,wzielam hydro i oczy mi sie zamykaja. pa pa Kabelu,trzymaj sie cieplo.niech ci sie przysni cos milutkiego:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Artefakt_Diabła
To Twój samochód w podpisie? Chłopak bez prawa jazdy by miał u Ciebie szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Artefakt_Diabła
To było tylko hipotetyczne pytanie. Jestem ciekawy jak kobiety, które mają prawo jazdy i własne auto podchodzą do facetów bez prawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem szczerze mówiac,ja nie mam prawa jazdy a samochod jest mojego faceta.a raczej byl bo juz sprzedany ale nigdy go nie zapomnimy...:( mysle ze podchodza bardzo róznie.albo jest im to obojętne. moje kolezanki ktore maja samochody zwyczajnie podchodza do facetow ktorzy nie maja,nic szczegolnego...ale pewnie sa tez takie typy bab ktore skreslilyby takiego faceta.ludzie sa róźni i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×