Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

o, serio mi dałeś numer :) zadzwonimy z magni, ale nie z naszych fonów, bo szkoda kasy :P jak czyjś trafi w nasze ręce to odbieraj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co sie stalo😭 ide na dol do lazienki a tam kabel juz sie recznikiem wyciera , faktycznie byl szybszy niz ja :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukinsyn z zasadami 90 (sukinsyn90@o2.pl) Zawsze chciałem usłyszec głos którejś was jssssus maria !! to ty jeszcze nie rozmawiales z dziewczynami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pół roku znajomości zrozumiałeś moją ripostę 😭 robisz postępy :classic_cool::P😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hina pinokio ma mój nr:D bał sie zadzwonić:D teraz już za późno.. mam nowy ..:) od niedawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kable no chyba nie myslisz ze jestem taka zimna ze bede ogladala m jak m gdy ty bedziesz mi robil masaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Kabelku....... ja nie miałem w planach zapłodnic ani jednej ani drugiej :D :D :D :D :D :D Martyniu............ nie dzwoniłem bo sobie o tym zapomniałem :D :D :D Hinatko tak zrozumiałem Twoją riposte :P dotyczącej.............. mojego zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukinsyn zabraniam ci tak do mnie mówić nie lubie!!!!!!!!!!!! i nie myśl sobie ze czekałam na telefon od cb..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałem w planach zapłodnic ani jednej ani drugiej te pinokio !!! ponioslo cie ! nie wspomnialem o zapladnianiu tylko o telefonowaniu :) a raczej o czajeniu sie by zadzwonic :) na zapladnianie poczekaj troche bo teraz to drewnianych dzieci bys nasiekal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm przez takich ja ty pinokio wyginiemy jak dinosaury ---------- ehhhh pinokio :) nawet male dzieci wiedza ze dinosaury nie wiginely na skutek braku mozliwosci rozmanzania sie ....wyginely bo nie mogly dzwonic do siebie :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×