Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

ooooj dzisiaj tyle zjadlam,na obiad kotlet z buraczkami(na szczescie malutki i bez ziemniaczkow) na kolacje brukselke gotowana i loda.a i ciastko owsiane bo Artur zrobil.a teraz te chrupki ktore wcale nie sa dobre bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabelku....... lepsze są chipsy :D :D :D Artefakt diabła ---- czy Ty się do tych bab zaliczasz? :D a obiad miałaś dzisiaj dobry...... ja coraz bardziej się zastanawiam czy nie przejdź na wegetarianizm :D xymena ----- wiesz było lato i w adidasach byłoby mi za gorąco :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła ...malutki i bez ziemniaczkow :). uwazaj bo przytyjesz :P nie dobre chrupki ?? jak laskawie sie o nich wyrazials ;) one sa wstretne ! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jak najbardziej zaliczam do tych bab:D Kabelek chrupki mnie rozczarowaly,mialy byc pomidorowo serowe a sa jakies...wedzone bleee.ale uzalezniaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przecze sukinsyn...moze to dlatego ze zadaje sie prawie z samymi facetami i raczej daleko mi do stereotypowych zachowan glupiej kretynki:D bombarda juz do ciebie pisze,nie widzialam Kabel...skusilam sie na bule przez ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukinsyn mam 155 wzrostu, nosze czasem ubrania dla dzieci, mam blond wloski a w sklepach sie mnie o dowod pytaja:D zreszta dawalam tu swoje zdjecie.moze mam po prostu meskie podejscie do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby niewiele a jednak wiele sikinsyn...ja sie nawet z ludzmi w moim wieku srednio dogaduje... tak Bombarda, jestem nastepca Ślepego na osiedlu:D dobze o tym wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×