Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość testerka3
200 złotych na zakupy dla każdego!!!!!!!!!! Chcesz??????? A KTO BY NIE CHCIAŁ!!!!!!!!!!! WYSTARCZY WEJŚĆ NA STRONĘ prezentodajnia.pl/?m=rejestracja&pol=255 I SIĘ ZAREJESTROWAĆ. KILKA TYSIĘCY WSPANIAŁYCH NAGRÓD PO 200 ZŁOTYCH CZEKA NA CIEBIE! WIĘC NIE CZEKAJ TYLKO KLIKNIJ I SIĘ ZAREJESTRUJ- TO NIC NIE KOSZTUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie :) nie ma beznadziejnych glosow :) i zreszta Ci nie wierze :P po minucie bedziesz gadac jak najeta :) jestem bardzo komunikatywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos w stylu mojego kumpla ktory dzwoniac na tel moich rodzicow o 12 rano powtarza sobie "tylko nie mow dobrywieczor,tylko nie mow dobrywieczor" =halo? =dobrywieczor... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baz :) "chodzi o to ze mam emocje na wierzchu i cialo mi na nie reaguje, np. drzeniem glozu, placzem, hiperwentylacja, podniesieniem glosu ktorego nie slysze; ogolnie jestem osoba ktora trzeba dobrze poznac zeby polubic" hmmm nie musialem dobrze poznac ,by dojsc do wniosku ze Cie lubie :) nie wazne czy z hiperwentylacja czy bez niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tato :) :>🌼 🖐️ chodź do nas to zobaczysz coś :) xymena, zapodaj stopkę sprzed dwóch lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)....byl kiedys w moim zyciu okres gdy stalem na rozstaju drog i nie bardzo iwedzialem w ktora strone chce isc to bylo bardzo dawno temu ale tego okresu nie zapomne .... dobra !:) a teraz napisz co pomyslalas? :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×