Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

czesc zoooziu :) 🌻....milo ze znajdujesz dla nas czas :) magnolia :) a jak inaczej mialby brzmiec twoj glos ? nie pekaj coreczko :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie inaczej... szkoda ze on sie spodziewał czegoś innego...:) i te jego uwagi...:-o ciesze sie ze nie jestem człowiekiem który selekcjonuje rozmówcow według głosu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniuś, zachowujesz się jakbyś miał jakieś problemy z tym :classic_cool: może biegunka? :) dobrze, że nabrałeś :) my siostry jesteśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by to pomyślec......... magnolia i hinatka......... - Dałem zdjęcie magnolii - Hinatka jej już miała......a magnolia twierdziała że nie może mi wtedy zdjęcia wysłac - Obie zazwyczaj mówią do mnie Pinokio........ czasem aniołku..... a sukinsyn to rzadko kiedy CHYBA TRAFIŁEM hina=magni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa z tobą może przynieść tylko szkody.. tak nisko jeszcze nie upadłam.. nie moge pisać z ludżmi których celem jest irytowanie ludzi i sklonności do zła... jak możesz chcieć aby ktos się do ciebie tak zwracał? szkoda moich słów.. i tak nie dotrą... to ostatni post ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście nie pomyliłam się :) rozumem masz 4 latka :(:classic_cool: nie mówiłam Ci "aniołku" tylko "anioł" :O i ja bym z Tobą przez telefon nie chciała gadać 🖐️:classic_cool: magni ma za dobre serducho 😭 Kabel, zdementuj, że masz więcej niż jedną córkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są szczegóły ;] i rozmowy z ludźmi z neta :) w takim razie bardzo mi miło :) ja nawet nie pamiętam o czym gadaliśmy w lipcu :P pamiętam tylko wycieczkę do ubojni we wrześniu, na którą się wybrałeś..:classic_cool: magni, musimy wybaczyć Piniusiowi :) a jego żarty każdy wie jakie są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hina... w tym wypadku tu za bardzo nie ma co wybaczać... nie jestem obrażona że mu mój głos nieodpowida.. wyraziłam po prostu negatywne zdanie na temat jego osoby.. .uważam że życzenie sobie bądź komuś zła nie jest materiałem na żart..:) i mimo że wiem jakie on ma żarty, nie chce po prostu z nim pisać.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka.. szkoda mi że on nie czyta tego co pisze... on pisze to co mu się umyśli, że niby mam focha:D radziłabym żeby przeanalizował moje posty i lepiej nic nie odpisywał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×