Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

bo widzisz, fundamentem dobrej spolecznosci jest wzajemny szacunek. I nie wazne czy jestes wychowany w jakims getta czy w szlacheckiej rodzinie. Zawsze na pierwszym miejscu jest szacunek. Jesli nie potrafi sie uszanowac drugiej osoby to taki charakter nie ma prawa bytu. Tym bardziej publiczne wyszydzanie jest podwojnie karalne. I jesli chcesz juz odwolywac sie do Magnolii, to wstyd by mi bylo ze tak mloda dziewczyna jest o niebo dojrzalsza i inteligentniejsza. "nie pamięta koza jak cielęciem była"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o topic to moge nie pisac.......... oczywiście jak bede chciał........ bo topic i tak pewnie bedzie skasowany podobnie jak nie które............. Szejk ----- pokaż mi choc jeden przykład gdzie nie okazuje nikomu szacunku? Dla każdego jestem miły, tylko czasem dowcipny. Niby gdzie kogo obraziłem........ podaj choc jeden przykład?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry humor jest wtedy kiedy dwie strony maja ubaw, nie kiedy jedna bawi sie kosztem drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kablem nei zaczynaj bo
on jest modem:classic_cool: poza tym kabel miałeś odejśc z kafe no i co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam odpowiedziales sobie w temacie wyzej, chociazby sprawa z magnolia. Nie chce rozdrapywac tej rany, ale uwazam ze bardzo nie na miejscu sie zachowales do osoby calkowicie bezkonfliktowej. Koniec tematu z mojej strony. Jak zrozumiesz sytuacje to bedziesz wiedzial co zrobic. Nie mialem na celu Cie nawet umoralniac, ale fajnie bedzie jesli wyciagniesz z tego jakies wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kablem nei zaczynaj bo
aha no i on ma dobrą gadkę dla lasek, lubią go tzn pasuje im to co pisze i jak pisze na kafe więc licz się z tym że bedziesz miał sporo negatywnych wpisów od pomarańczek i wiele antyfanek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kablem nei zaczynaj bo
co może skutecznie pogrzebać twoje szanse na zostanie gwiazdą kafeterii:classic_cool::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerwa jak najbardziej wskaza
na królu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa widzisz to monitor
i to co sie na nim wyswietla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro odpisujesz to znaczy
że mnie widzisz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohdan
Co to za typ ten Skurwysyn z zasadami ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzio mały helikopter
nie mam pojecia ale u kabla bez zmian:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to KTO
krótko tu jesteś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecacie sie tutaj
jak male dzieci a to jeden drugiemu wiek wypomina a to dobre wychowanie aldo w zasadzie jego brak a po co i na co to komu i jeszcze ta "rycerskosc" pozal sie boze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Ci napisalem, ze powiedzialem wszystko co chcialem. Chcesz abym uzyl bardziej dosadnych slow? Mam ci paroma kurwami rzucic zebys zrozumial ze nie fajnie sie zachowales ? Jestes osoba dorosla, chcesz byc traktowany powaznie to sie tak zachowuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecacie sie tutaj
swoimi sprawami sie trzeba zajac jak sie dystansu nie ma do siebie i do internetu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pomarańczo obrońcy
netykiety czuwają. i dobrze. ale kabla faktycznie łatwo sprowokować, spr & potw🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03:17 [zgłoś do usunięcia] podniecacie sie tutaj swoimi sprawami sie trzeba zajac jak sie dystansu nie ma do siebie i do internetu Właśnie nie którzy są przewrażliwieni na punkcie swojej osoby.......... :) a teraz doniezobaczenia przynajmniej na tym topicu-----to było szczególnie do kablowatego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecacie sie tutaj
i kazdy taki niewinny i swiety zasadniczy i nieugiety bzdura bzdura i jeszcze raz bezedura :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha gdzie moje maniery
:O czesc szejku🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczo każdy chce być
fajny i zasadniczy gdy Król jest na topiku:classic_cool: w końcu majestat wpływa na otoczenie(inaczej co to byłby za krół?) i do czegoś zobowiązuje nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohdan
Czy ty jesteś normalny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomarańczo obrońcy>>> & " fajny znaczek co nie ? ;) za czesto go uzywasz ....wcale nie tak latwo ,widocznie nie jestes w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×