Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

no lenie sie :)....ale mozesz mi wierzyc, zasluzylem na ten odpoczynek zaplacilem za niego taka iloscia godzin w pracy, ze dla dwoch innych by jeszcze starczylo po etacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tym rodzaj :) a dlaczego przed kompem ? bo urlop zaczal mi sie dzis rano :) a moje plany wakacyjne startuja w piatek totez spedzam ostatnie godziny na kafe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Leniwiec, przecież ja wiem, że tylko tak gadasz, że z nudów :P przyszłaś spędzać ostatnie chwile z naszym ukochanym Kablem.. 😍 bliźniaczki? neee.. magnolcia 3 lata młodsza :) Tato..🌼.. miłego urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie dziala mi kafe!:D cześć🌻🌻🌻 ja to sobie chyba jeszcze nie zdaje sprawy z tego że Kabel odchodzi..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 👄 kabi jestes jeszcze??? jakby co to ja siedze tam gdzie zawsze kurde nie pozegnalam sie z Toba ale mowiles ze bedziesz jeszcze do poludnia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zuzia pisalm ci wczoraj na czacie ze jestem juz od wtorku w domu ;) ale pizdzi 😭 od 2 lat nie mialam takiej zimy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak? to musialo mnie wywalic wtedy na chwile,byłow czoraj tak jakos ze pisaliscie aja nic nie widziałam.od ciebie żadnego wpisy wkazdym razie nie obczaiłam no u mnie zima ze ho ho,własnei sie od 2 godzin zbieram do wyjscia,druga kawe pije nie wyobrażam sobie jak to bez kabla będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia zycie potoczy sie dalej przeciez bedzie z nim jakis kontakt :) moze sie w realu spotkamy :) ja sie biore za sprztanie bo walizka na srodku pokoju juz 3 dzien lezy :o milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do diaska gdzie Royal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×