Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

magnolia >>nie masz czym sie przejmowac ..zima jest wieksze zapotrzebowanie na energie wiec wiekszosc ludzi przybiera na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel nie pocieszaj mnie, jestem grubą świnią której nikt nie lubi wg opini xymeny i na tym ze tak powiem moje zycie sie konczy:) ciesze sie że w wakacje sie spotkam z Hinatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel z kim jest ta kolacja😡 😭 szczęsciara z niej :) smacznego ;) 🖐️ wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ....otworz link i zapisz w zakladkach :) magnolia >>> czy naprawde opinia innych ma na Ciebie taki wielki wplyw ? fanka ;)....wlasciwie to ja nie wiele mowie o sobie :) nie mniej dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Ci pisałam kiedyś że tak... a Ty powiedziałeś ze z racji mojego wieku tak ma być.. a że potem to juz nie będzie takie wazne dla mnie i mi nikt nie będzie dyktował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia te 3kg z zimy wiosną się same zgubią :) co druga ma z tym problem ... Kabel rozumiem jeszcze fanki się zlecą w to miejsce :) ja też sie szykuję ale do pracy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła chetnie bym z tobą wypiła ale dziś nie mogę :( chmiel leczy smutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka :D...bylbym zachwycony :P magnolia >>>gdybym ja bral sobie wszystkie opinie do serca to zima bym w sandalach chodzil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhuj
tu nawet na tym topiku szybko piszą dobr a poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj Kabel bo zamiast do pracy pojadę w przeciwnym kierunku .......i to jest myśl doskonała ;) muszę się pożegnać 3-majcie się zdrowo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×