Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

fanka :) jeden paczek to nie paczek ! chcialem zjesc dziesiec ale nie podolalem wyzwaniu :) .... to juz lepiej oczy szeroko otwarte :) swieczki sie nie sprawdzaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia :) tak myslalem coreczko ze to ty :) pijawka :D wlasciwie...hmm nawet napewno wiem ze mi sie to spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze sporo pączków domowych zapraszam ;) jak samopoczucie,czy za bardzo upierdliwa nie jestem?powiedz szczerze,przyjme wszystko na klatę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijawka :) ...jak z okazji walentynek kazdy facet, Twoj wielbiciel wysle Tobie foto, to nie zdazysz ich obejrzec do nastepnych walentynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Hinatka :) 🌻.... czarownica magnolia sciagnela mnie tu sila woli :) maczalas w tym palce ? tzn maczalas karty ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz upierdliwa w temacie jaki ty wspaniały :D oceniam tylko twoją duchową osobę,a wygląd zewn hmm w wyobrazni,no chyba,że zasłużę na fotkę dziewczyny a wam tata wysłał zdjecie? :D czesc Hinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć fanko :) tak. tato, teraz to ja się uczę zamiast bawić w czary mary :P ale magnolia ma widać jakieś uśpione moce ^^ wreszcie ferie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia :) myslalem ze mam silne nerwy i wymieklem :D fanka :) jaki wspanialy ??? hehe przeciez wiem ze taki nie jestem...wyglad pozostawiam wyobrazni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka wlasciwa postawa :) rozrywka rozrywka a pracowac trzeba .... poza tym udanych ferii zycze :) Zuzia ! stalo sie cos ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.. a wyobrażasz sobie co przeżyłam jak jego wielka morda wyskoczyla mi na caly ekran??!!😭 on mnie nazwal wywłoką.... i gdy zrobił tego podszywa to założył temat ze jestem prostytutką.... co za ścierwo:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie :) starzy bywalcy kafe znaja Twoj nick :)....wiarygodnie raczej ciezko sie pod niego podszyc to tylko pryszczaty 19 latek :) ... snia mu sie prostytutki po nocach to i pisze o nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia ty się tak nie przejmuj nie ma kim ,żal takich osób ..mniej niż zero ja już uciekam 🖐️miłego dnia pa pa Kabelku tradycyjnie ❤️pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tato ostatnio dostaje złe oceny..:( chociaż ciesze sie bo dostałam 4+ z fizyki... jesteś zawiedziony?:( nie umiem ciągle dostawac 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, wiem.. jak coś to masz nas ;* zawsze możesz napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia 4+ to swietna ocena :) miedzy +4 a 5 jest tylko "a" to troche za malo dla mnie by czuc sie zawiedzionym :) Zuziu zajrze na poczte wieczorem ...tez juz musze znikac :) jesli mi sie uda wpadne jutro do poludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×