Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Artefakt mówiłas ze lubisz sukinki. więc załóz sukienke . najlepiej jakby byla we wzory jakis dziwaczne. do tego gładkie rajstopy opaska na głowe pznokcie na jakis kontrastowy kolor buty kozaki albo baleriny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sie ubrałam:) zalożyłam czarne getry z koronką i biała tunikę w czarne wzorki. troche jak baleronik wyglądam ale co mi tam, ide do swoich a nie na jakąś dyskoteke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos wyobraźni kiedyś na uczelni robili jakieś badania, w stylu jakie cechy u ludzi cenia młodzi ludzie.byłam jedyną osoba na ponad setkę która na 2 czy 3 miejscu zaznaczyła fantazje.to była najrzadsza odpowiedz w jakiś tam jeszcze wiekszych badaniach...przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie sa czerstwi:D mój facet sie mnie czasem ze zdziwieniem pyta za co go lubie.a ja mu mówie ze za to że mi z nim wesoło.kto inny budziłby mnie jeżdzac na rowerze po pokoju,waląc przykrywką w garnek i śpiewając jugosłowiańskie piosenki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee mój wariat mi sie nigdy nie znudzi.właśnie to w nim jest zajebiste,znamy sie prawie 3 lata a on mnie potrafi czymś totalnie zaskoczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh moge nawet po japonsku po kilku drinkach :D..znikam na jakis czas :) czlowiek bez wyobrazni ? eeee jakos ciezko mi to sobie wyobrazic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
http://www.youtube.com/watch?v=5FcZyRFZxlU Tę burzę włosów każdy zna Przy ustach dłoni chwiejny gest To Celina, to Celina, to Celina jest Jak hejnał brzmi jej śmiech Choć całe miasto śpi Nie wytrzeźwiała od soboty Balet trwa już cztery dni I w twiście wozi się w piorunach klipsów I na potłuczonym szkle La-la-la! Zaśpiewał w barze ktoś To czarny Ziutek pije gin, Celiny koleś, twardy gość Już pije cztery dni Wychylił setną ćwierć Powietrze zaraz wyszło z niego i w kliniczną popadł śmierć Liczko pobladło mu jak wosk Pozbył się swych o Celinę trosk Zapamiętajcie sobie radę którą dziś wam wszystkim dam Możecie liczyć na przyjaciół, pomogą wam Ziutkowi minął kac, kolesie w kocioł wzięli go Szukaj Celiny, ty lamusie, gdzie adapter, chata, szkło Ziutek nie płakał twardy jest Z wściekłości przez godzinę wył jak pies Tak, tak, tak! Celina już na złom Juz czarny Ziutek z kilerami pod Celiny idzie dom Oświetlił błysk ich kos W rynku bramy brzeg Sikory złote pod mankietem odmierzają sekund bieg I stoi pikiet sak Pod oknem, w sieni i u drzwi - dać tylko znak Zasłony w oknach leją blask na mecie jasno jakby w dzień To Celiny, Celiny, Celiny cień Dłonie kołyszą się, egzotyczne kwiaty dwa Celina naga na balecie pośród żądz i szkła Wtem nagle jakiś ruch W progu staje rudy Mundek, Ziutka druh Dzyń, dzyń, dzyń - to prysło w oknie szkło Celina naga w noc ucieka, jakie dno! ach, jakie dno! Już tylko chce się jej choćby do piekła skryć O Ziutek, Ziutek, gdzieś ty był kiedy ja zaczynałam pić Dlaczegoś nie bił w pysk? Lecz milczy noc i tylko kosy świeci błysk Dlaczego taki ostry był Ziutkowej kosy szpic Przecież znacie te balety, wszak w nich złego nie ma nic Ale Celiny głos, Celiny włosów woń Czerwona mgła zasnuwa oczy, w kamień zwiera dłoń Więc Ziutek podniósł brew, błysnęło i na białą pierś trysnęła krew Słuchaj - to jęknął świat jak chory pies u pana stóp To Celinie, to Celinie, to Celinie kopią grób W rynku syren jęk, na jezdni żółty kurz Niebieska szklanka miga i blacharnia Ziutka zwija już I odtąd spoza krat Ziutek i Mundek bez Celiny widzą świat Lecz czasem gdy jest noc Ziutek wytęża słuch To Celiny, to Celiny, to Celiny duch Wiecie więc, że ja was bawiłem śpiewem swym Tylko dla zwykłej draki i w ogóle prawdy nie ma w tym To zwykły kawał jest Darujcie to już ballady kres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
kopiuj wklej za leniwa jestem taaak taaak taak Celina już na złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
nie szukam sobowtóra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klnąca bardzo
jak by ktos mial identyczne zainteresowania jak ja to bym nie rozwijala sie dalej, chodzi tez o ciekawosc poznawania innych ps nie jestem lesbijka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×