Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

nie xymena :) nie bylo swintuszenia :) jej sen wygladal inaczej i moj tez ... moj byl raczej refleksyjny ...nie bylo w nim sprosnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja i tylko znow ja
proba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymena>>>juz sam fakt ze siedze na babskim forum swiadczy o tym ze lubie towarzystwo kobiet :)....i co wazniejsze nie boje sie ich :P bylo fajno....rozrywkowo :) nie bylem jednak jedynym facetem tam ....tylko pozostali jakos przycichli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cąły czas próbuje i dupa ale swoja droga podoało mi sie coś co powiedział ten jeden zwyrodnialec.że dzieci sa jak dziwki i wszystko co robia to dla swojej korzyści i wygody.musze sie z tym zgodzić.nie znosze pieprzenia o niewinności dzieci.dzieci to potwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Artefakt zrobia duzo dla wlasnych korzysci ale to ?!!!!! to tylko tlumaczenie zwyrodnialca ktoremu skore z fleta trzeba byloby naciagnac az na tyl glowy dziecko 5 letnie nadal jest dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jasne kabel, ja mówie ogólnie,nie usprawiedliwiam tych śmieci.ale np wkurza mnie sytuacja kiedy pedofil idzie siedzieć bo np płacił za seks 13 lub 15 latkowi.bezsensu,przecież to 'dziecko"doskonale wiedziało co robi. pamietam siebie i koleżanki ze szkoły w wieku 12 lat,masakra...wiec co sie musi dziać teraz (oczywiście nie twierdze ze sie puszcząłyśmy za kase bo tak to zabrzmiało:D) ja nadal nie moge wliźc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×