Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

a ja wchodze na kafe nie tylko dla rozrywki..:) to jedyny kontakt z ludźmi którzy chcą gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polece:D nie lubie popcornu i jak ktos koło mnie coś je to od razu mam ochote wyjść z filmu i udać się do kfc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna dieta :) nie wymienilem masla i pieczywa ale bez tych cala reszta byla by bez sensu :)...zadna dieta :) zoladek i watrobe mam wzorcowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to smacznego Kabelku:) pójdę sobie już:) ale nie cieszcie sie... jeszcze wróce...🌻 do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprezki sa przednie :) ....zazwyczaj chodze do kina :) tylko teraz przysiadlem troche z wiadomych wzgledow ...ale juz za 4 tyg wroci wszystko do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ zdycham wczoraj przesadzilam do 3 na kopie :o ps dzis jak bede siedzialam dluzej niz do 23 to mnie wykopcie pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zóóózia>>>:) 🖐️...taaa do 3 na kompie :O a co robilas na kompie ? na czacie tylko z ehhh siedzialem i chyba ostrym ....zmylismy sie w tym samym czasie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiący Leniwiec :) 🖐️ ...ale za nikami kryja sie ludzie :) calkiem wporzadku....snili mi sie kilka osob z kafe pewnie myslalem o nich :) baz :) witamy wsrod zywych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam:D witajcie🌻 Kablu czemu Twoi przyjaciele tu nie piszą?? zaproś ich pewnie są fajni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×