Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

te zadania w mairę rozumiem tylko ja i taka inna kolezanka ale ona jest zazdrosna o oceny i nigdy mi nie pomoże:D aaale ja się zapomnialam troszkę..:-o starzy nie pozwolą mi mieć kolczyka! ja zawsze jak się na coś nastawie i już się cieszę że będę coś mieć to sobie przypominam o nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj troche smarkata ;)... "mala lyzka tez mozna sie najesc" :) trzeba tylko czesciej nabierac :) nie dzis to zgodza sie za rok :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawiązując do wczoraj... mam nadwage:(tak mi sie wydaje. musze chyba zagościć na innym forum... pt diety...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwage ???? heheh wybacz ale gupia jestes :D jesli mowie ze wygladasz swietnie to tak jest :)....klamstwo nie przynioslo by mi wymiernych zyskow ....mozesz mi wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. no właśnie czemu miałabym nie wierzyć Kablowi?? ja czasem nie rozumiem po prostu..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to przegielas mowiac ze wiesz ze jestes glupia :) ja z glupimi nie pisuje :P no wlasnie nie masz powodu by mi nie wierzyc ,,,,nie dalem ci takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak Kabel nawalisz się też dzisiaj i popiszesz sam ze sobą??:D plisss.... fajnie się to czyta:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to tak wieczorem żebym moga bez przeszkód zagłębić sie w lekture:D tylko upij sie tak bardzo żeby Ci tematów nie brakowało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za bardzo tez nie moge :D....musialbym miec klawisze wielkosci fortepianowych :D...a napisanie jednego posta zajelo by mi kwadrans :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×