Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Royal Flush>>> nie :) nie Robert :).... chodzcie spac juz>>> tak :) odpedzalismy koszmary :D... magnolia2>>> upsss wylecial mi z glowy :D ...a chcialabys inna nagrode :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzcie spac juz
no tak, czyli to nie byl sen i to Kabel sie do mnie dobieral!! ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzcie spac juz
dziekuje Wam! 🌻🌻🌻 dawno takiego milego snu nie mialam...szkoda tylko, ze tak krotko i ze sie obudzialam z dusza na ramieniu....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzcie spac juz>>>> fajnie bylo ? to dzis tez sie do ciebie zwalimy :D Royal Flush>>> dlatego dzis bedziemy sie ukaladac przy wlaczonym swietle :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
wszyscy takie dobre humory a ja jesienna deprecha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
ze skarpetkami sie nie rozstaje bo piździawa u mnie ale humoru to mi raczej nic nie poprawi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
bingo, a dzis ma jedyne wolne w tyg:( nie wiem jak to rozumieć... a z moja nerwica to czarne myśli same sie zapętlaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artefakt_Diabła>>> nie mysl za duzo mala :O....to nie wychodzi na zdrowie ...hmmm powinnas przeczytac "dlaczego mezczyzni kochaja zolzy"....nie to zebym namawial .....bo do mnie ta kniga nie przemawia ale do niego moze trafia niektore zachowania .... bazienka :D co skarpetka smyrniety to noe zimna nozka :D Royal Flush>>> zgadzam sie :) takie grzejniki sa niezastapione :)... dobranoc Martynko :)....milych snow :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
cos jest w tych zołzach, ale żenia sie chyba z innymi... ja to jestem zołza dla całego swiata tylko nie dla bliskich osób,dla bliskich to jestem mały cwelik którego można przerżnąc bez mydła:( od myślenia to mi drga powieka juz drugi dzień:( za dużo traum w moim życiu było zebym sie teraz tak stresowała no ale koniec o moich żaosnch problemach,robie coś czym zawsze pogardzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie coś czym zawsze pogardzałam>>>>> ale za to normalna jestes ....nie kazdy umie zagrac pokerowa twarz ... i nie jestes cwelikiem , poprostu dajesz z siebie wiecej a wzamian dostajesz mniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
ja wiem ze faceci maja problemy z mysleniem, i przeważnie leje na to,i wszystko jest ok. ale czasem przychodzi jakis zimny jesienny tydzien i wraca nie wiem co...moje borderline? a juz byłam z siebie dumna że je przegnałam w czorty...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazienka >>>uffff ..czyli jedna funkcja odpada :)... Artefakt >>to jak alkoholizm ...nie mozna tego tak sobie przegnac raz na zawsze....kiedys wraca :O ale nauczeni doswiadczeniem wiemy ze umiemy sobie z tym poradzic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
jakoś mi lepiej jak sie wam wyflaczyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
taka moja pierwsza chwila słabości:D a co miało być z yt,bo mówi ze niedostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
pink? ta pink ta taka nooo z mtv? łojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×