Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

witaj Kabel:) tak... bardzo.... muszę się obudzić, bo konczę dzisiaj czytać lekture. nieduzo mi zostało;) a u Ciebie Kablu jak zawsze świetnie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzcie spac juz
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co nadrabiać?? jeden dzien bardziej, drugi mniej.. jak Ty to mówisz.. owocny:D spać??? o tej porze?? choćby nie wiem co się stało nie pójde spać tak wcześnie !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzcie spac juz
bo ja 5.30 wstac musze :o🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzcie spac juz
z wiekiem chce sie mniej spac.... A wiecie, ze mialam dzis nad ranem sen erotyczny ? ...zbudzilam sie przerazona...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi kabel UBS>>> nie ma kabla UBS :O....pojebalo ci sie :O .....na emeryturze ? fajnie by bylo :).....bo czekaja mnie palmy i zlote piaski .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzcie spac juz
.....moze to przez to, ze mam jedna rzecz nie zalatwiona, ktora grozi konsekwencjami a ja jej nie moge tyle czasu zalatwic : wiec sie budze rano i sie boje :/ przez to mam zmarnowane te sny erotyczne...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzcie spac juz
Kabel A Ty je czesto miewasz? Te sny? Bo ja to tylko czasami ;(...nie wiem od czego to zalezy...hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzcie spac juz
magnolia - no przepraszam...moze to nie byl erotyczny...ale bardzo przyjemny ;) nie wiem czy potrzebnie sama siebie analizuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo, zaloguj sie bo mnie irytuje pomarańcz:-o a ja mówiąc o nastroju, nie miałam na mysli tych waszych snów ! tylko to, że kabel i pomarancz zaczęli mówic o emeryturze ! a ja nie chce słyszec tego wyrazu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzcie spac juz
Kabel masz pewnie jakies tradycyjne imie...Paweł, Tomasz, Łukasz albo Jakub,....zaloze sie, ze tak jest z Kablem... jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzcie spac juz
zanudzilam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzcie spac juz
uu nie trafiłam...:(🖐️....kiepsko ze mną....:o Royal Flush---sie nie perfumuje na noc, chyba, ze tak troszkę.... dzieki za przypomnienie o skarpetkach 🌻:) ...u mnie juz grzeja, wiec i nogi cieplejsze mam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja trafie??:D Sławek, Maciej, Dominik, Krzysztof, Rafał, Władysław, Henryk, Mateusz, Marek, Sylwester, Adam, Dariusz, Kamil, Karol, Gustaw, Bolesław, Czesław, Czarek, Tymoteusz, Irek, Leszek, Norbert, Krystian, Jarek, Adrian, Konrad..... trafiłam??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzcie spac juz
wpakowaliscie mi sie do lozka...?! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×