Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

Gość Artefakt_Diabła
Kabel nie ma wieku ponieważ jest jakiegoś rodzaju bytem astralnym wygenerowanym przez umysły kobiet pragnących stworzyć faceta z którym da się rozmawiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz obiad
A u mnie w domu nie było żadnego mężczyzny i chciałabym mieć chociaż takiego ojca, brata albo faceta z takim charakterem jak ma kabel. Rodzinka odzywa się najczęściej wtedy, jak chce pożyczyć kaskę, a facet z którym muszę być jest :O To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo a mi kabel USB
jest królem tutaj i w zyciu prywatnym.Takich perełek więcej by się przydało:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd mozesz wiedziec czy jest po 50 nikt nie wie ile On ma wiosen:) tutaj nikt nie ma na niego dowodów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info rmatorka
wiem magnolciu ze ciezko ci przyjac fakt iz obiekt twojego zainteresowania jest wiekiem zblizony do twojego dziadka:D ale to niestety dla ciebie i paru innych nastoletnich oddanych fanek kabla prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz sę:) czy ktos sobie tu coś obiecuje??:-o rozmawiam ze wszystkimi... nawet z ludźmi napewno starszymi od Kabla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
kto tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
info rmatorka kabel jes tuz po 50 tce a przedziałów wiekowych to juz podawał tyle róznych wersji ze sam sie pogubił ostatnio gdy widziałam to miał lat około 26 przeszlas sama siebie :) wiekszej bzdury nie slyszalem ....wiec by zaspokoic twoja ciekawosc przedzial ten to 35/45 wiec nie sie zamieszania bo nie masz pojecia o czym mowisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
dajcie już spokój z tym wiekiem Kabla,czy to ważne?? ech a swoją drogą...rzadko się zdarza tak chujowy wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
no cóz to takie trywialne(?) normalnie jak wyżalki nastolatek z tego forum, no ale cóz...fajny wieczór, właściwie jedyny w tygodniu, a mój szanowny facet sie nie łodzywa...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
ale nie chodzi mi o to że nie mówi do mnie:D tylko o to że zamiast sie ze mna spotkać to cholera go wie co robi. nie mieszkamy ze soba na stałe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa tu cie mam :) ...daj mu odsapnac :) telefon wpadl do wiadra z woda i suszy albo ladowarka przez pomylke wyladowala w piekarniku z ciastem moze patrzy w gwiazdy i mysli o tobie ? ....moze zlapal gume w buta a levarka nie ma ? ;) moze zasnal ?.... powodow moze byc tysiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzonek byl owocny :) a wieczor calkiem sympatyczny .... heheh zwlaszcza jak czytam pomaranczowe nicki ktore mysla o mnie nawet w porze obiadowej :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
odsapnąc...uwierz mi ze ja nie z tych co faceta zamęczają, wydzwaniają itp itd. od tego jestem jak najdalej. nie widzieliśmy sie ponad tydzień a to jedyny dzień właściwie kiedy możemy się spotkać. a cóz moglo sie stać? wersje są 2. albo chleje z kolegami albo coś mu sie ubzdurało i postanowił sie nie łodzywać(on za dużo myśli czasem:D) no ale prawda jest taka że to dobre dziecko tyle że stary kawaler o straaaasznie trudnym charakterze a ja sie po prostu stęskniłam...i wogóle nie lubie samotnych jesiennych wieczorów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal Flush>>> witaj ;) 🖐️....jak to bylo ? hehe powiesz na dobranoc :) Artefakt ....wiem , zartowalem tylko :O..... i rozumiem ze tesknisz .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
pozostaje mi tylko łyknąc hydro i zakopać sie w pościel z ksiązką. ale to zaraz... a pill to make numb a pill to make you dumb a pill to make you anybody else...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
kurde a mi sie coś podejrzanie nie chce spać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
no apetytu też nie ma, ale powinnam juz być spiąca bo wziełam procha na sen...ech do dupy ten weekend! a wczoraj na dodatek tyle imprez odpuściłam wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
fajny moze być ten film.. ale jak cos dobrego to ciężko znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
swoją drogą to imprezy robią sie coraz nudniejsze, ale to chyba kwestia starzenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×