Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artefakt_Diabła

ooo jest Kabel!

Polecane posty

tak przynajmniej mam pewnosc ze pisze z jedna i ta sama osoba :) pominelas kilka istotnych pytan :)piszesz ze swojego kompa ? jesli tak to z jakiego miasta jestes ? jak sie domyslam ten nie jest twoim jedynym czarnym ? te pytania to malenki test na prawdomownosc ...:) na forum nie zadaje takich pytan ale chcialas w cztery oczy a to zmienia postac rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze swojego miasta nie chcę podawać tak to nie jedyny.......piszę na 4 forach i na każdym chcę mieć inny..............niestety mylą mi się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bede wiedzial :)... dlatego chcialem miec porownanie moglabys np :jestem z Gdanska a ja bede wiedzial ze mieszkasz w Kazimierzu :)....w takim razie na maila nie odpisze gramy dalej ? :)...nie obawiaj sie , jestem dyskretny....aha i masz malo czasu znikam stad w polowie grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ! nie pracuje w FBI :) takie dane mnie nie interesuja ! ani wiek ani imie czy nazwisko , kolor wlosow kilogramy i bog wie co jeszcze :)....interesuje mnie tylko czlowiek , osoba z ktora pisze :) od razu zastrzegam ze nie pisze nic o sobie :) w zamian ja o nic nie pytam :) gramy dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede wiedzial o tobie niczego !!! az tak dobry nie jestem :) ..jesli nie chcesz pisac tu mozesz napisac w temacie maila np: czesc kabel Krakow :) ...jesli sie pokryje z tym co zobacze mozesz liczyc na odpowiedz :) musisz zrozumiec ze nipisuje z kims komu nie ufam ...i jak nabardziej pozostaniesz anonimowa :) gramy dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Az mi sie nie chce wierzyć
że zadna przyjazna dusza nie ujarzmiła tego wspaniałego człowieka jakim jest Krół.Doprawdy mało jest takich"okazów" na cafe.Pozdrowienia królu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to już jest wielka
niewiadoma ,która jak na razie nikomu nie udało się rozszyfrować.Tak sadzę.A Ty jesteś innego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kablu pisze rano,ale wiem że przeczytasz. A jakbym napisała do Ciebie z innego komputera? bądź z innego miasta? pytam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×